Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 maja 2008, 22:45

Hej Kubusiu z okazji roczku przyjmij od nas ten wierszyk z życzonkami !!!
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi zyczeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!


Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 maja 2008, 22:46

KUBUSIU!!!
Od cioci Sikorki przyjmij życzenia, dużo słonka, uśmiechu podczas zabaw z braciszkiem i wiele szczęścia każdego dnia, by mama zawsze dumna była z Ciebie!!! :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:


No ja tam z teściową od jakiegoś czasu sztamę trzymam. A dokładnie od ciąży, kiedy musiałam plackiem leżeć przez prawie dwa miesiące ta kobieta robiła koło mnie dokładnie wszystko, prała, prasowała, myła moją podłogę i jeszcze dogadzała mi pysznościami, mam u niej ogromny dług wdzięczności, a potem jeszcze szykowała komunię Kacpra, bo ja gruba ruszać się nie mogłam :-D . Pewnie jak każdy z nas ma oprócz zalet również i wady, ale dogadujemy się, dzwonimy do siebie jak dobre koleżanki. Myślę, że byłoby inaczej jakbym ją miała na codzień znosić, ale dwa razy do roku po dwa tygodnie to można przeżyć :-D

I jeszcze jedno, dziś już wydrukowałam moje "wypociny" z psychologii więc już mam wolny wieczór......, no to lecę do Sikora :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

09 maja 2008, 09:16

DZIEN DOBRY

Alicjo wszystkiego najlepszego Obrazek

U mnie maluszek śpi to ja korzystam z okazji i idę coś zjeść :D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

Dziekujemy !!!!

09 maja 2008, 11:27

BArdzo Bardzo za zyczonka :)) .........

Wkleje pozniej jakies foty ........ oczywiscie ja nie mam zadnej z dziecmi .. hehe .... nawet nie zdazyłam zrobic zdjacia tortu ........ hihi

U mnie dzis ukrop ........ w weeken wpada druga czesc rodzinki wiec bedą urodziny x2 ....

No to rozumiem ze na nowy watek wpadamy dopieo po Jagodzie ??

[ Dodano: 2008-05-09, 11:35 ]
Obrazek

No i dla naszej Hani i Ali !! wszystkiego wszystkiego najlepszego !!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 maja 2008, 14:10

Alu!!!Zdówka, słońca, radości, słodyczy, dużo zabawek i wspaniałych zabaw na ten kolejny roczek życzy Ci Karol i cała reszta Sikorek!!!

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 maja 2008, 14:36

16 minut temu dokładnie o 14:20 Alicja skończyła roczek, więc w podziękowaniu za wszystkie życzenia stawiamy tort
Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 maja 2008, 15:06

no piekny torcik!!!

a co tu sie stało ze tak wszystkich wywiało ??

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 maja 2008, 15:34

chyba wszystkie na dworze siedzą taka ładna pogoda. A ja w domu siedzę i do imprezki zaczynam się przygotowywać. Nie wyobrażam sobie siedzenia w takie ciepło kilka godzin w kuchni...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

09 maja 2008, 15:40

NA POCZĄTEK:

HANUSIU, ALUSIU I KUBUSIU ROŚNIJCIE PIĘKNIE JAK DOTĄD I ZDROWO I RADOŚNIE
OGROMNE BUZIAKI OD ZABIEGANEJ CIOCI I IGUSI


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ja już się zupełnie nie wyrabiam żeby na tt zaglądać :ico_placzek:
tak mi szkoda i ciekawość mnie zjada co u Was ale nie mam kiedy....
wciąż praca i w domu znowu praca albo Iga, która już prawie prawie sama chodzi :-D
no i kolejny ząbek wychodzi...
no i zaraz będzie imprezka ufffff jak ten czas leci ja ostatnio ciągle wspominam ciążę i poród i te pierwsze tygodnie... :-)

całuję i lecę do mojego łobuziaka :D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 maja 2008, 17:37

heja..

dla naszej kochanej Aluni mnostwo całuskow z okazji pierwszych urodzinek, aby zawsze była tak zdrowa jak do tej pory i przynosiła same radosne chwile dla swoich rodzicow..

moj mały chodziarz chodzi jak najety, a najlepszy trik robi jak chce do nas podejsc ze idzie do drzwi staje we framugach i dopiero sie puszcza i idzie albo do mnie albo Arka :ico_haha_01: ale nie umie chodzic w butach, myslałam ze nawet lepiej w butach jej to wyjdzie a tu...jak ja postawiłam to runeła jak kłoda prosto na czoło :ico_olaboga: :ico_haha_01: no i płacz był, ale to chyba z tego :ico_szoking: co sie stało niz z bolu, bo zaczeła :ico_placzek: a jak ja postawiłam to od razu spokoj :ico_noniewiem:

sikorka a to masz za co dziekowac teciowej :ico_sorki:
dobrze ze ja u swojej nie mam zadnych długow wdziecznosci bo nie wiem jak bym je spłaciła, bo na dłuzsza mete ciezko mi z nia sie nawet porozumiec...

a ja teraz czekam na fryzjerke, musze sie zrobic na bóstwo na roczek mojego grzybka.. :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości