Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 maja 2008, 22:43

I moje dzieci kochane tez juz sobie spia.. Nicole dzisiaj jakos potrzebowala dluzej zeby zasnac ale udalo sie i spi.. a jak ja znam to sie obudzi w naszym lozku maly kochany cwaniak ;)
Ogulnie dzien minal fajnie bylam na spacerku z dziecmi i pozniej na malych zakupach razem z mezem i dziecmi bo teraz w niedziele mamy tutaj u nas w De Dzien Matki :ico_brawa_01: i juz sie ciesze na ten dzien :ico_haha_02:

Maggie nie zrobilam zadnego szumu.. uwazam tylko ze moglismy smialo jeszcze zostac na pierwszych kroczkach.. moja Nicolinka niema jeszcze 2 latek ale nie szkodzi.. bylam tylko zdziwiona ze tak szybko juz tu jestesmy..
Nie robie z tego problemu tylko mowie glosno co o tym mysle :ico_oczko:
wrecz powiedziałabym, że jestem dumna, że juz moge pisac na dwulatkach
A ja nie bo Nicolinka niema jeszcze 2 latek to z czego mam byc dumna?? :ico_noniewiem:

Mama _Emilki niechce cie wprawiac w kompleksy :-D .. po prostu ja zawsze w czwartki dokladnie caly dom sprzatam a tak w tygodniu to tylko odkurzam co drugi dzien i nie robie za bardzo nic :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

Mama_Kingi tez uwazam ze dobrze zrobilas ze wyszlas ze szpitala na wlasna prosbe.. i mysle tak samo jak Mama_Emilki ze jak tak to lekarze mowia ze niema miejsc do chorych a tak to by na sile bezsensu trzymali zdrowa ciezarna co jeszcze ma czas urodzic przez cc no ale teraz bedzie juz lepiej umowisz sie dzien przed i zrobia ci cc i bedzie Patryczek z toba z wami :ico_brawa_01:

Aginka to dobrze ze ,Madzia jeszcze zostanie w Pl i zajmie sie troche jeszcze Malwinka..ciezka sytuacja z tym zlobkiem... troche nie bylo to wszystko zoorganizowane ale poradzisz sobie dobrze ze sa jeszcze babcie to tez przejma dyzur i bedzie ok trzymaj sie i powodzenia :ico_oczko:

OK kochane chyba wszystko napisalam bede powoli uciekac do lozka bo trzeba sie chociaz troche wyspac ale az tak narzekac nie moge bo moje dzieci slodkie daja mi sie wyspac :ico_oczko: Dobrej nocki papa :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-05-08, 22:45 ]
Basia niema zadnego problemu.. ja powiedzialam tylko co mysle ale widze ze to sie nie wszystkim wam podoba... No trudno ..

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 maja 2008, 22:59

No dobra dziewczyny, słuchajcie nie ma co gdybać jesteśmy już na dwulatkach i trudno, nastęonym razem bedziemy czekać do sierpnia aż Ada nedzie miała urodzinki...bo chyba Adusia jest najmłopdsza.
Kristi sorki raz jeszcze nie chciałam Cię urazić, nie sądziłam że któraś bedzie miała pretensję.
To wydawało mi sie oczywiste, przecież wszystkie nasze szkraby niedłuo mają urodzinki.
Następnym razm bedziemy czekać :ico_oczko:
A jak Ci spi Emi?
Wlasnie gabrysiu, jak tam z jej samodzielnym usypianiem>

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 maja 2008, 10:44

Moim skromnym zdaniem, nic sie nie stało -
Ja też tak myśle Maggie, mi nie przeszkadza że jesteśmy na 2-latkach

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

09 maja 2008, 12:09

Dzien dobry dziewczynki! U nas mialam bys piekna pogoda, a zimno i na deszcze sie zbiera :ico_zly:
No własnie zasypia codziennie zupełnie sama :-)
Ogromne :ico_brawa_01: dla Emi !!!
Asia mi tez zasypia zama, tylko czasami ma "gorsze" dni, to mnie wola: "mamo Basiu!", ale wystarcy ze siedze w tym samym pokoju a ona sobie sama zasypia.
Śpi na ogół do 6, chociaż zdarza jej się i po 5 obudzić (wtedy za szczesliwa nie jestem :ico_oczko: ). Ale dzisiaj np. wstała 6.30.
Potem śpi w dzien o 10, zazwyczaj 1,5 godziny.
Mnie Asia spala pododnie, ale od jakis paru dni, cos sie jej poprzestawialo (mysle ze na lepsze :-) ), i zasypia mi ok.19:30 - 20:00 i spi do 7:00 - 8:00. Dzisiaj np. wstala o 7:45 :ico_szoking: . No ale niestety wierci sie i poplakuje mi w nocy... ale juz mniej niz kiedys. Wiec jak mi tak wstanie przed 8:00 to klada ja wlasnie tak jak teraz tzn. ok. 12:00 - 12:30 i spi tak jak Twoja Emi ok. 1,5h
Ja też tak myśle Maggie, mi nie przeszkadza że jesteśmy na 2-latkach
Przeciesz nic sie nie zmienilo, nadal jestesmy takie same i mamy te same dzieci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 maja 2008, 12:26

Hej i jestem i ja :ico_oczko:
U nas jak zawsze piekna pogoda,sloneczko swieci i jest ladnie a moje dzieci nareszcie zasnely.. Jakos dzisiaj ciezko bylo zeby zasnely.. ale udalo sie.. Malego ululalam w wozku a Niole jak zawsze musze kolo niej lezec,przytulic sie i byc bo tak to sama nie usnie niestety :ico_nienie:
Jak moj mezus przyjdzie z pracki to pojedziemy sobie znowu na male zakupki i pozniej trzeba troche w ogrodku porobic :)
Ok milego dnia wam zycze i do pozniej :ico_oczko:

Maggie ja niemam do ciebie pretensjii niechce mi sie juz walkowac caly czas tego samego... nastepnym razem poczekamy z przeniesiem i juz..

Basia a ty na koniec jak pieknie zalagodzilas sprawe.. troche to zabrzmialo tak az za slodko.. Bo jezeli wateczek mamy o 2 latkach a nasze dzieci niektore nie maja jeszcze 2 latek to jak?? Ale raz nie zawsze i raz sie takie cos moze zdarzyc.. tak ja mysle.. i masz racje ze sie nic nie zmienilo ale zasada jest zasada :ico_oczko:
mama-emilki napisał/a:
Moim skromnym zdaniem, nic sie nie stało -
Ja tez tak mysle ale dobrze ze sobie to wyjasnilysmy.. nie chce sie czuc jak wasz wrog.. tylko dlatego ze cos mi sie nie spodobalo.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 maja 2008, 14:49

Ja tez tak mysle ale dobrze ze sobie to wyjasnilysmy.. nie chce sie czuc jak wasz wrog.. tylko dlatego ze cos mi sie nie spodobalo.. :ico_wstydzioch:
Kristi, ale nikt nawet tak nie pomyślał o tobie po prostu wyraziłaś swoje zdanie przecież masz do tego prawo.
Przeciesz nic sie nie zmienilo, nadal jestesmy takie same i mamy te same dzieci :ico_haha_01:
_________________
dokładnie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

09 maja 2008, 16:40

Dziewczyny mam wiadomosc od Ani :
"dzis przed 9 pojawil sii na swiecie Patryczek! Wazy 3350, wzrostu nie znam. Teraz jst w inkubatorku, troche wyziebiony jest, alejest ok. Pozdrawiam."

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-09, 16:57 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 86#4493486

tu mozna skladac Ani gratulacje :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 maja 2008, 17:31

No proszę ... ale niespodzianka .... Aniu gratulacje ....
Basiu dziekujemy za wiadomość i sms- ka

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

09 maja 2008, 21:50

Aniu!!! gratuluję ci !!! cudownie że tulisz już swojego syneczka
wracaj do nas szybciutko!!!

dzieki Basiu za info..ciekawe czy Ania dostała skurczy i jej zrobili cc??

[ Dodano: 2008-05-09, 21:54 ]
Gabi to udanych zakupów ci życze..obys sobie cos kupiła!!!

u nas z zasypianiem tez cale szczescie problemu nie ma..Mati zasypia sam...gorzej juz jest z samym spaniem bo matuś czesto się budzi i rzuca po łózku.. :ico_olaboga: a juz niedługo ma zamieszkac w swoim pokoju.....
za 3 tygodnie już bede powoli urządzac mu pokoik....

[ Dodano: 2008-05-09, 21:55 ]
słodkich snów i miłego weekendu!!!!! my jedziemy w niedziele nad morze...bedzie bosko!!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 maja 2008, 08:40

Cześć baboski!
"dzis przed 9 pojawil sii na swiecie Patryczek! Wazy 3350, wzrostu nie znam. Teraz jst w inkubatorku, troche wyziebiony jest, alejest ok. Pozdrawiam."
Przecudowna wiadomość...!!!
Aneczko najserdeczniejsze gratulacje!!!
Patryczku witaj na świecie!!!
Kingunia gratulacje z okazji zostania siostrzyczką

Gabi no to wspaniale że Emi Ci tak zasypia, naprawdę jestem pełna podziwu bo mój Antol jeszcze tak nie potrafi , ale małymi kroczkami robimy jakieś postępy.
No i kochana pochwal sie cio kupiłaś na tej wyprzedaży :ico_oczko:
Basia no Asia też Ci ładniej śpi :ico_brawa_01:
Kristi dobra już urywamy tę dyskusję!
słodkich snów i miłego weekendu!!!!! my jedziemy w niedziele nad morze...bedzie bosko!!!!!
miłego pobytu nad morzem :ico_haha_02:

A mój Antolek był wczoraj od 8.30 do 12 w przedszkolu i wcale bardzo nioe płakał, nawet jak się żegnamy to raczej pojękuje niż płacze, a jak przyszłam to akurat szykował się z dziećmi do snu, był przytulony do swojej pani i wcale nie płakał :ico_brawa_01:

Wczoraj miałam kłótnie z mężem i dzisiaj choruję :ico_chory:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość