Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

09 maja 2008, 05:00

Kochanemu Kacperkowi w dniu pierwszych urodzin zyczymy
Wszystkiego najlepszego...
Szczęścia i radości moc...
Ciepłego słoneczka co dzień...
Kolorowych snów co noc...
Agi & Maya



Katrin, kiedy Ty spisz? Ubranko dla Antosia fajne. Takie lobuzerskie :ico_oczko: i za razem odswietne. Moze jednak maz da sie przekonac i nie bedziesz musiala Antosia przebierac. Znalazlas butki??
ale co takim dzieciom moze sie straszengo snic,skoro horrorow jeszcze nie ogladaja?
tez zastanawialismy sie... moze sni im sie, ze mleka brako :-) ...a tak na powaznie, to nie wiem :ico_noniewiem: Maya tak bardzo plakala, jakby ktos wyrzadzil jej straszna krzywde... dwa razy w ciagu jednej nocy.
Udanej imprezki urodzinkowej!!!!!!!!!!

Mroweczka, z Erysia to taki smiechulec :ico_oczko: Superowo wyglada na fotkach. Taki amorek do schrupania.

Kamelek, mam nadzieje, ze dzidziusiowi i jego mamie juz nic powaznego w tym momencie nie grozi :ico_sorki: Niby porod, to taka naturalna sprawa, jednak moze wydarzyc sie wiele przykrych niespodzianek. Dawniej wiele kobiet umieralo wydajac na swiat nowe zycie.Na szczescie teraz lekarze wiecej wiedza i dysponuja sprzetem, ktory ulatwia diagnozowanie.

Kari, slodki byl ten buziak od Krystianka :-) Nie plakusiaj, pogoda ma sie u Was poprawic. Weekend zapowiadaja sloneczny i temp. ok. 20 st. Zatem planujcie spacerki :-)

[ Dodano: 2008-05-09, 05:19 ]
Marvinka
Z 4 par ktore zaprosilam , tylko jedna przyszla. Inni sie wykrecili choroba , jakismis pryszczami, albo wogole sie niezameldowali i nawet nieprzeprosili ze zapomnieli
cisnienie tacy znajomi moga podniesc...poprostu swinstwo. Pomysl z Twoimi urodzinami bardzo mi sie podoba. Spedzicie czas tylko we dwoje, odprezycie sie...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 maja 2008, 10:25

[center]Kochany Kacperku,

Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!


przesyła Vikulka z mamą
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: [/center]

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 maja 2008, 12:26

napisalam posta i nie ma go :ico_zly: jeszcze raz wiec ... :-D
witamy wszystkich ...
dziekujemy za pamiec i zyczonka...i stawiamy oczywiscie torta
Obrazek
Przeczytalam wszystko i prawie nic nie pamietam ;/
Zdjecia dzieciaczkow -roczniaczkow superasne!! ale nam wyrosly te dzieci...a pomyslec ze jeszcze rok tmu takie male okruszki z nich byly :-D
Caro..jak tam Fasolka?
Kochane dzieciaczki ktorym nie skladalismy życzen roczkowych wszystkiego naj naj najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
wybaczcie ze tak zadko zagladam ale ta przeprowadzka...na szczescie juz sie skonczyla i mam pozadek w domu juz uff :-D
pozatym ciagle mi TT nie chce dzialac :ico_placzek: jak wejde to albo mnie wywala albo mam biala strone ciagle :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 maja 2008, 13:02

Dla Kacperka sto lat szczęścia życzy Eryk z Rodzicami :-D ...no to najmłodsze nasienie juz roczne hihi :ico_brawa_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

09 maja 2008, 13:45

OD NAS TEZ DLA ROCZNEGO KACPERKA NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA I 100 BUZIACZKÓW

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 maja 2008, 15:57

Przepraszam dziewczyny że nie wpadam, ale jakoś tak mizernie się czuję, brzuch mi pobolewa jak z Oskarem, no i lekarz zakazał mi dżwigać, a ja i tak przecież muszę małego tachać i wózek z góry na dół i tak przecież parę razy dziennie, na szczęście moja mama wraca we wtorek to będzie mi lżej.....

podczytuje Was cały czas.....

no ale dziś musiałam wejść,przecież Kacperek nasz najmłodszy kwietniak kończy dziś roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a więc dużo dużo zdrówka,miłosci, szczęścia i worka prezentów :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 maja 2008, 20:10

witam kochane kwietniowki:)

caro, szykuj sie w czerwcu na parapetowke.Przewozimy juz lwia czesc naszego dobytku w przyszlym tygodniu. W natsepnym jest przyjecie mojej chrzesniaczki i potem dalej przewozimy.
Ja tam juz w maju zamieszkam z Andrzejkiem a mezus w czerwcu dojedzie.
Ciesze sie jak dziecko i wciaz cos pakuje.

Niestety jakims cudem nabawilam sie zapalenia sciegna Achillesa i musze chodzic w takiej specjalnej skarpetce :ico_zly: Troche mnie to spowalnia.

Bylam tydzien u siostry na wsi i Andrzejek wrocil z zapaleniem spojowek :ico_zly:
Ale tez juuz dobrze.

Czytam was dziewczyny kochane ale nie zawsze mam czas odpisac.

Dla Kacperka z okazji pierwszych urodzin duzo zdrowka,malo klopotow,duzo slodyczy i milosci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-05-09, 20:16 ]
Obrazek

a to moje dziecko na wsi-pierwszy raz w piaskownicy:))

[ Dodano: 2008-05-09, 20:22 ]
a tu jeszcze jak obiad pierwszy raz dostal i mial sam zjesc.Zjadl ale tak to wygladalo :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 maja 2008, 21:45

iw_rybka, super hihi...ciesze sie razem z Toba...a u nas jedzienie obiadu wygląda tak codziennie :ico_szoking:

Dziewczyny powiedzcie mi ile Wasze dzieciaki obiadu zjadają?? Mój niejadek uschnięty zjada taką porcje co dla rocznego dziecka na 3 razy...czyli jeden obiadek ma na 3 dni :ico_szoking: :ico_noniewiem: Chyba matce daje sygnały, że czas sie odchudzac heh :ico_noniewiem:

caro zaglądnij czesciej bo sie martwimy...dobrze,że mama wraca :-) bedzie lżej :-) a jak Mama na nowine zareagowała?????????

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 maja 2008, 08:57

Rybciu to super, że wszystko się układa, no i wreszcie ktoś blisko będzie mieszkał :-)

Mróweczka już będę częsciej wpadać, ostatnio miałam takie dziwne dni :ico_noniewiem: , jakby mała deprecha....

u nas z obiadem to jest różnie, tylko młody nie je słoików, tylko nasze obiady, najlepiej mu idą ziemniaki z sosem, ogólnie dużo nie jadł obiadów nigdy, raz zje dla porównania jakby cłąy słoik, a raz ledwie podziubie i nic nie zje, ale ja go tam nie zmuszam, jak nie chce to nie chce :-)

a mama się ucieszyła, tak samo brat z bratową, już brat zapowiedział- no to chyba teraz już będę u Ciebie chrzestnym :-D :-D , mama się śmieje,że będziemy mieli podobnie, między moimi braćmi jest różnica22 miesięcy, a u mnie będzie 21 :-D , nawet miesiące podobne, bo u nich jest luty-grudzień, a u mnie marzec-grudzień :-D , tylko,że przeze mnie mama skróciła pobyt u brata...

życzę wszystkim miłej soboty...piękna pogoda :-)

smerfetka01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2008, 20:51

10 maja 2008, 21:21

Witam wszystkie mamusie i ich pociechy.
Jestem tu nowa i nie wim czy mnie przyjmiecie do swojego grona.
Mam córeczkę Paulinkę która urodziła się 18 kwietnia 2007 roku.
Pozdrawiam pa :ico_buziaczki_big:

A to dla wszystkich dzieciaczków obchodzących swoje pierwsze urodzinki:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 sie 2008, 09:38 przez smerfetka01, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość