Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 maja 2008, 21:51

kurde caly dzien mi TT nie chodzil :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Monia wspolczuje Zuzance. Niektore dzieci ta maja, ze chca byc caly czas przy serduszku mamy. Moze jej po prostu bliskosci brakuje? Albo cos ja boli?? Kuzynka mojego meza miala coreczke co tak caly czas plakala i tez mowila, ze rozpieszczona, ze chce byc noszona, a okazalo sie, ze ja po prostu brzuszek caly czas bolal, bo zle mleko przygotowywala. Poobserwuj czy jej cos nie boli? Ty chyba piersia karmisz, to moze w swojej diecie cos masz, na co malutka jest wrazliwa???

A nigdy nie rozwazalas chusty do noszenia? Moja Lusia to wprawdzie spokojna zawsze byla i nie domagala sie noszenia, a chusta to taka moja fanaberia, ale chusta naprawde daje ci wolnosc. Dziecko mysli, ze jest noszone caly czas, a ty masz wolne rece, mozesz robic wszystko co chcesz, nawet kotlet smazyc, bo dziecko dobrze chusta zasloniete, a na koniec dnia cie nic nie boli. W Londynie jest kilka Polek co nosza w chuscie i maja bodajze cotygodniowe spotkania chustowe. Jakbys chciala to moglabym cie z nimi skontaktowac, a one pokazaly b ci jak sie wiaze i pewnie nawet pozyczyly jakas chuste na sprobowanie, bo o duzy wydatek jak sie okaze, ze nie chcesz lub nie mozesz nosic w ten sposob.

A ja sie wam jeszcze pochwale Luski perelkami :)
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

10 maja 2008, 22:39

Czesc dziwczyny - widze ze pobijacie rekordy w stronach to i ja sie dolacze. Mam cudowna prawie 2 letnia Amelcie i obecnie jestem w Leicester.

Ale nam ladnie slonko swieci ostatnio co?

Macie przecudowne, radosne i usmiechniete a przez to widac ze bardzo kochane malenstwa i gorace buziaki dla nich :)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 maja 2008, 23:08

GraziekPiotrek, witaj :ico_haha_01: Wytrzyj buty i wlaz na salony :-D :-D

I zdjec sie Amelki domagamy, zeby miec kogos do chwalenia :ico_oczko:

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

11 maja 2008, 01:04

Jako ze zadziwiajaco ladna pogoda to i buty czyste bo blotka nie ma. Zdjecia Amelki mam w galerii bo za glupia ja narazie zeby w podpisa sobie wstawic. Za to ja mam sobie co chwalic i slow szczedzic nie zamierzam i jeszcze raz powiem ze cudowne dzieciaczki. Jasnie Pani super chusta na maluszka chociaz moja to juz za duza pannica, ale przy drugim, kiedys... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 maja 2008, 09:43

jestesmy juz w UK
lot minal spokojnie, Szymon 1h przespal w samolocie
jak juz dojechalismy to okazalo sie ze nikogo nie ma w domu
moja siostra nam mowila ze bedzie kolezanka na nas czekac
ale ze dziewczyny zabalowaly dzien wczesniej to moja siostra zapomniala jak jej tamta mowila ze jej nie bedzie i klucz zostawia dla nas pod wycieraczka
no ok, w sumie czekalismy jakies 30 min i z tej zlosci ze nikt nas nie przywital wypilisy sobie po drineczku z finlandii zurawinowej kupionej na wolnoclowym :ico_haha_01:
po tym od razu inny humorek :ico_oczko:
w koncu moja siostra dotarla, rozpakowalismy sie, pogadalismy
i my poszlysmy na miasto z Szymciem a M zostal w domu
na wieczor byl grill z polska kielbaska i drineczki
Szymcio poszel spac ok.21 czasu polskiego i zanioslam go do naszego pokoju na gore
i co chwile musialam latac zeby sprawdzac czy spi, bo polozylam go na lozku i balam sie ze spadnie..wlasnie dlatego teraz rozgladamy sie za niania z video kamera i kojcem
wczoraj bylismy nad morzem w Crosby, bylo cudnie
Szymon pierwszy raz nad morzem i to na dodatek w Anglii...heh
po calym dniu wrazen byl obiadek a wieczorem znow grill :-D
teraz oczywiscie wszyscy spa a ja musialam wstac o 6.00 tak jak Szymon :ico_olaboga:
jak jeszcze zdaze to wkleje fotki :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 maja 2008, 14:28

eve81, fajnie ze juz w UK... :ico_brawa_01: super ze Wam sie podoba
:-D
Jasnie Pani :), śliczne perełki :-D wez tak gadasz o tych chustach ze sobie pluje w ryło czemu niesprobowałam...przymierzałam chuste kasika z Erykiem i spoko a moj M mowi pocoCi-Eryk za duzy i ciezki i chyba ma racje...bedzie nastepne bobo to sprobuje :-D

GraziekPiotrek, witaj :-D :-D

madziorka hihi, super foty :ico_brawa_01:

monika83, poobserwuj małolatke tak jak mowi jaśniepani moze to rzeczywiscie nierozpieszczenie :ico_noniewiem:

My wczoraj w Londynie bylismy (pare razy sie juz było ale głownie na lotniskach i oxford street :-D -teraz trzeba było cos zwiedzic ale bez O st sie jednak i tak nieobyło :-D )...super było...Eryk wstal dzis dopiero przed 10-spal bez przerwy-taki zmeczony był heh...Eryk to nastepna atrakcja w Londynie heh...zdjecia mu robili nawet hehe
A teraz czekamy na troszke chłodniej i idziemy w rejs :-D

forum chyba umiera :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 maja 2008, 18:27

eve81, witamy na obcej ziemi :ico_buziaczki_big: I jak wrazenia? Twoj maz juz szuka pracy?

Mróweczka, ja w Londynie 2 lata prawie mieszkalam i poza Oxford Street i Big Benem niczego nie zobaczylam :-D :-D Taki podroznik ze mnie :-D :-D
zdjecia mu robili nawet hehe
hehe Japonczycy? :-D :-D
wez tak gadasz o tych chustach ze sobie pluje w ryło czemu niesprobowałam...
hehe tez bym sobie plula w brode jakbym nie sprobowala :-D Ale nic straconego :ico_oczko: Nadrobisz przy nastepnym :-D Moja L tez sie juz strasznie ciezka do chusty robi i juz zaczynam dumanie nad kolejnym chuscioszkiem :-D :-D Poki co jeszcze w tym roku odpuszczamy, wiec wynoszt tego mojego kloca na maxa :-D

A kasik w swoim MT to chyba nie ma wypelnionych pasow dolnych, skoro Ci ciezko bylo nosic Eryka. W MT to im bardziej napakowany dolny pas (ten co sobie wolol talii wizalas) tym ciezsze dzieci traca na wadze :ico_oczko: Ja tez mam MT bez dolnego wypelnienia, ale czekam na nastepnego noska z porzadnym wypelnieniem.
Aaaa i tak na wszelki wypadek napisze jeszcze, ze w tej chuscie co maja Kasi.k i Madziorka mozna dopiero okolo pol roczne maluszki nosci (takie co juz same siedza). Dla mniejszych sa wiazane chusty tkane - takie jak na moim zdjeciu w podpisie, albo jeszcze elastyczne wiazane (taka sama jak moja, tylko z jakims elastycznym dodatkiem dla noworodkow), albo pouche (czyli polskie chusty-kieszonki) i chusty kolkowe. Cala reszta urzadzen, ktore ich producenci probuja chustami nazywac to badziewne torby na dzieci :ico_oczko: Wiecej rozczarowania, niz pozytku

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

12 maja 2008, 18:37

Jasnie Pani :), ja poki co jeszcze czekam na Filipka - i poniekad za Twoja sprawa - zakupilam sobie chuste kolkowa (glownie, dlatego,ze w niej mozna karmic w ukryciu :ico_oczko: ). Poza tym moge w niej nosic zarowno noworodka, jak i moja 19-miesieczna Ole (ktorej sie to nawet podoba, choc niedawno dopiero zaczela :-D ) - wtedy to "na biodrze".

Poza tym wpadlam tylko powiedziec,ze jestem juz 3 dni przeterminowana...i nic sie nie dzieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 maja 2008, 21:39

felicity001, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to nastepna dzidzia bedzie miala chuste i bedzie przeszczesliwa :ico_brawa_01: Rzeczywiscie karmic piersia mozna w kolkowej i wiazanej niezauwazalnie nawet w ruchu :ico_oczko: Czy ja dobrze zrozumialam, ze nosilas w tak zaawansowanej ciazy w kolkowej Ole i nic cie nie ruszylo?????? :ico_szoking: :ico_szoking:

trzymamy kciuki za Ciebie i Filipka :ico_ciezarowka: :ico_dziecko: :706:

[ Dodano: 2008-05-12, 22:27 ]
Gdzie jestescie???? Watek umiera :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

12 maja 2008, 22:27

Zgadza sie - nosilam Ole (ok.14kg :ico_haha_01: ) i musze powiedziec,ze w ogole nie czuc tego ciezaru. Nie to co na rekach.... :ico_oczko:
Ba, nawet brzuch nie przeszkadza, jesli sie ją ma z boku :-D

[ Dodano: 2008-05-12, 22:29 ]
Co do wywolywania porodu - to niestety wszystkie znane mi metody nie daly efektu - no az dziwne... :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość