Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 maja 2008, 22:43

aaaa jeszcze te wspominane foteczki zalaczam

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek


Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 maja 2008, 22:52

Madziorka fotki jak zwykle bombowe!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to miłego lotu i do zobaczenia i usłyszenia z Polski

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 maja 2008, 22:53

dzieki dziewczyny
napewno napisze nie wiem kiedy ale sie odezwe hehe

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

10 maja 2008, 19:44

Witam.
Dla wszystkich dzieciaczków z okazji postępów, ząbków pierwszych kroczków i kolejnych miesiączków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wszystkie zdjęcia sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i filmik z Natalką świetny i gratulacje dla Natalki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Przepraszam że mnie tu troche niebyło ale ciągle coś albo niemoge do was wejść albo jak już doczytam to mała płacze i trzeba odejśc od kompa a wieczorem mój siedzi na komputrku :ico_placzek: .

No a wczoraj to cały dzień przechlapany. Moja sąsiadka przyprowadziła mi dzieci po 7 rano a te jak wtargneły to mimałą obudziły a ta w ryk no bo Veronika ostatnoio to około 10 wstawała.Chłopiec 9 lat wrócił o 12 ze szkoły i miał wziąść siostre 5 lat do domui mieli tam sami siedzieć ale i tak u mnie na dole zostali. Wogóle ta moja sąsiadka powiedziała że około 1 będzie wracała a wróciła o 19 nie pytając czy mam jakieś plany na popołudnie :ico_szoking: zostawiła dzieciom na cały dzien kanapki i wode :ico_szoking: było mi ich tak szkoda i zrobiłam więcej obiadu. Co za nieodpowiedzialna matka :ico_olaboga:. No i cały dzien siedzielismy w domu bo nawet do ubrania nic swojej małej niedała :ico_zly: .

A tak wogóle to za dwa tygodnie będziemy już w Polsce :-D już doczekać sie niemoge.Veronika zobaczy swoją babcie i dziadka :ico_brawa_01: Ostatni ją widzieli jak miała 4 m-ce :ico_szoking: .
A Veronia wczoraj wstała koło stolika a po chwili upadła do tyłu i główką uderzyła w podłoge ale na szczęscie nic sie nie stało :ico_sorki: , a tak to robi sie mała pyskolicha i krzykaczka :-D no i wszystkiego ciekawa :-D .
Dobra ucieka pa,pa

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 maja 2008, 20:44

Hej ja tez witam dopiero teraz.
U nas nadal komputerek meza popsuty i siedzi na moim.A ze dzis juz spi wiec moge cos napisac.Dzis u nas upal 30 st.Nie mozna bylo do poludnia nigdzie wychodzic bo tak grzalo a popoludniu na ogrodek.Moj mezo juz spi bo sie dzis poklucilismy.Szlak mnie na niego dzis trafil i sie nie odzywam,ale nie bede Wam przytrowac. :ico_noniewiem:

dla Natalki super brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jaki wysilek przy wstawaniu a jak sie fajnie smieje jak upadnie na pupcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super naprawde super :-D
Basiu trzymajcie sie zdrowo.Dla Tadzia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Madziorka milego lotu i do uslyszenia na urlopie :ico_oczko:
Basiu poczatki sa trudne bedzie lepiej zobaczysz.Powodzenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

10 maja 2008, 22:00

oj chyba dziś pogoda dopisała w kraju i za granicą :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo tu nikogo

A my dziś długi spacerek rano potem szybki obiad i długi spacerek wiezorkiem :-D :-D pogoda przez cały dzień jak dla mnie cudna, trochę słoneczka trochę wiaterku i nie za gorąco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to miałaś Justyna udany dzień :ico_zly: taką sąsiadkę to bym prała dzień i noc :ico_zly: :ico_zly:
dobra życzę miłych snów i świetnej niedzieli
my jedziemy na basenik :-D :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 maja 2008, 07:58

Natalka superowa kobitka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie tuptusia, a niedlugo to mame pogoni! :-D
Justynko, ale masz z ta sasiadka! :ico_szoking: Moi sasiedzi okazuja sie tez niebardzo, a przeciez probowalismy, zaprosilismy ich na obiadek, moje dzieci caly czas zapraszaja ich syna do zabawy, a ja za kazdym razem serwuje podwieczorek! Ostatnio mnie to wkurzylo, bo bawili sie na dworze i ich syn poszedl do domu na podwieczorek :ico_szoking: i niczym sie nie podzielil!!! A ja codziennie, przez cale wakacje dawalam :ico_zly:
Madziorka, bawcie sie fajnie w Polsce! :ico_oczko:
Basiu, biedactwo, rozumiem, ja tez momentami to juz nie moge, tylko z innych powodow :ico_olaboga: Marzy mi sie swiety spokoj! :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 maja 2008, 09:38

Witam z rana
Ale sasiedztwo matko.Takich to podusic Justynko.A u Anuli to jacys naciagacze albo niedomyslaja sie.Ale i spotyka sie i takich ludzi.
A moi poszli wlasnie na basenik a ja zaczne szykowac cos na grila.A no i cos musze na szybko upiec bo u nas dzis dzien Matki :-D A ja obchodze pierwszy raz w zyciu a najlepsze bo jak pojedziemy do Polski to 26 jest w Polsce wiec co obchodzic bede poraz kolejny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobra uciekam i zycze milej niedzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 maja 2008, 09:59

Witajcie....
my juz po śniadanku, mąż obiadek szykuje...
pogoda dziś super, więc szykujemy się na rodzinną wycieczkę w plener....

wczoraj strasznie za biegany miałam dzień...bylismy na zakupach...kupiłam sobie nowe buty i torbkę na komunię :-D
aha i wreszcie sprzedałam:
1.kanapę
2.Fotelik samochodowy po MIlenie...bo juz jej było ciasnawo...
troszkę dodatkowej gotówki doszło i było z czym poszaleć... :-D :-D :-D

Justynko, Aniu...sąsiadów nie zazdroszczę :ico_nienie: :ico_olaboga:

i najważniejsze....
Abegano OGROMNE BRAWA DLA NATALII :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JESTEM POD WRAŻENIEM :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka
mam nadzieję, że będąc w Polsce...uda Ci się choć na chwilę zajrzeć do Nas :ico_haha_01:
Zdjęcia Leosia suuper!!!!


Basiu
jak Wiki???? jest poprawa???? mam nadzieję, że tak...

[ Dodano: 2008-05-11, 10:00 ]
u nas dzis dzien Matki A ja obchodze pierwszy raz w zyciu a najlepsze bo jak pojedziemy do Polski to 26 jest w Polsce wiec co obchodzic bede poraz kolejny Dobra uciekam i zycze milej niedzieli
ale fajnie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

11 maja 2008, 12:43

dziewczyny!!!
nie wiem co jest ale czasami nie moge sie zalogować na forum....( wczoraj próbowałam przez cały dzien)
czy wy też tak macie!!!!!


Madziorka śliczne zdjecia ( pamietam wasze zdjecia z plaży zaraz po urodzeniu małego.........

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość