Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 maja 2008, 21:22

ale jacy mi zrobil niespodzianke, bo zamówil sale na wesele w przyszlym roku i orkiestre juz mamy, wiec nareszcie bedziemy małżeństwem!!!! yupi !!!!!
Marta ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje wiem jak oboje tego chcieliscie :-D :-D :-D
Kiedy wracacie?
Szkoda ze remont popadl akurat jaka wy jestescie :ico_noniewiem:
W kazdym razie mam nadzieje ze wszystkie sprawy wyjasniliscie i ze klopoty sie skonczyly :-) Pozdawiam :-)
A ja tez od wczoraj bez meza jestem polecial do Pl na komunie chrzesnicy i dzisiaj podpisal umowe z developerem i mamy mieszkanko :-D :-D :-D tzn ja nie ciesze sie jeszcze w 100% dopoki bank nie przeleje pieniedzy ale mam nadzieje ze dokumenty sa ok i nie bedzie zadnych opoznien :ico_sorki:

Ja po pracy ale wkurzam sie na mysl ze weekend spedzimy w domu bez meza a tak bysmy sie gdzies wybrali dawno morza nie widzialam i juz za nim tesknie :ico_placzek:
Dobrze ze w poniedzialek juz wraca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 maja 2008, 00:11

Obrazek

Obrazek

ze szwagrem i kuzynka w Polsce
Obrazek

Obrazek

siora po lewej

Obrazek

Obrazek


z chrześnica
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-10, 00:13 ]
Magda , Emalia no ciesze sie na ten ślub jak nie wiem co, a co do rozląki z facetem to nic mi nie mów bo ja umieram bez Jacy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

10 maja 2008, 23:48

Marta ale nam sesje zapodalas :ico_brawa_01: Franus jest cudny taki slodziuch kochany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i chcialam powiedziec ze ty tez wygladzasz swietnie :ico_szoking: pisalas ze ile masz kilogramow za duzo???? :ico_puknij: moim zdaniem bardzo ladnie wygladasz :-)

Ja wysprzatalam dzisiaj dom i zrobilam male przemeblowanie(zawsze biore sie za takie rzeczy jak nie ma meza zeby czas zabic :ico_noniewiem: ).Tak wiec zlozylam kojec bo Dawid juz w nim nie spi ale az mi zal normalnie bylo :ico_puknij: Przestawilam luzko i chlopcy maja duzo wiecej miejsca w pokoju :-) Tylko ze maly woli spac z brzegu i boje sie ze spadnie zaraz go przeniose od sciany :ico_noniewiem:
Jutro wybieram sie z tesciami do Kilkenny polazic bo podobno ma byc piekna pogoda :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 maja 2008, 09:38

Obrazek

witajcie
wczoraj tt szwankowalo :ico_zly:


Marta,sesja rewelacja,syn to taki slodki smieszek a ty sama to lasencja ,ze fiu fiu
Tylko ze maly woli spac z brzegu i boje sie ze spadnie zaraz go przeniose od sciany :ico_noniewiem:
-przenies i niech tak sypia,dadza sobie rade :ico_oczko:
Jutro wybieram sie z tesciami do Kilkenny polazic bo podobno ma byc piekna pogoda :ico_haha_01:
-to zycze milego odpoczynku i duzo slonka
u nas wychdzi ,wiec i my moze gdzies wyskoczymy

buziaki dla was

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

12 maja 2008, 00:26

Piekny dzisiaj byl dzien cieplutko slonecznie a moj maly uparty synek jak sobie ubzdural ciepla bluze tak w niej chodzil prawie caly dzien az wreszcie udalo mu sie zdjac bo az spocony karczek mial :ico_olaboga: Taki z niego osiol uparty ze szok :ico_olaboga: w koncu baran zodiakalny wiec ciezki orzech do zgryzienia :ico_noniewiem: ostatnie zdanie do niego musi nalezec i juz :ico_zly:

Bylismy dzisiaj na Car boots'ie pierwszy raz za Kilkenny i naprawde tanie uzywane fajne rzeczy mozna znalezc.Tak sie zastanawiam gdzie jeszcze sa takie miejsca?Emalia wiesz moze czy w tych "naszych" stronach sa jeszcze jakies?

Ciekawe co tam u Moni pewnie znowu gdzies wyruszyla na zwiedzanie :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

12 maja 2008, 00:42

wpadam na chwilunie bo juz oczka mi sie same zamykaja
Emalia wiesz moze czy w tych "naszych" stronach sa jeszcze jakies?
-niestety nie wiem
w koncu baran zodiakalny wiec ciezki orzech do zgryzienia :ico_noniewiem: ostatnie zdanie do niego musi nalezec i juz :ico_zly:
-tak sie sklada,ze i ja tez jestem zodiakalnym barankiem :-D

Obrazek

do juterka,buziaki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 maja 2008, 20:58

hej dziewczyny !!!!
powróciłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
lot oki ale mały troche przeziebiony :ico_olaboga: i zaczyna chodzic czyli oczy musze mieć w tyłku dosłownie mówie Wam :ico_olaboga: :ico_oczko:
ale juz jestesmy w domku i ciesze sie z tego :ico_brawa_01:
a co do ślubu to mam maly problem bo chodzi o kiece, my bedziemy w POlsce tydzień przed slubem, tu kiecki są drogie, a w Polsce nie bede miala czasu na szukanie bo co ja znajde w tydzień >>????? wiec szukam tu krawcowej która by mi uszyła ( polki) i musze o tym juz teraz mysleć bo potem bedzie za pozno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 maja 2008, 21:05

hej dziewczyny !!!!
powróciłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
-witaj kochana cala i zdrowa :ico_brawa_01: :-D -mezus pewnie i ty uradowany :ico_haha_01:

my ost przesiadujemy na emigrantkach,moze tam do nas dolaczysz-bardzo sympatycznie jest :ico_oczko:

Biedny Franio,oj to sie bidulek na choruje-duzo zdrowka dla niego
wiec szukam tu krawcowej która by mi uszyła ( polki)
-oj w tym ci nie pomoge niestety :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 maja 2008, 23:41

Emalia to juz chyba czas zeby sie rozdwoić co???? jak sie czujesz? pewnie tagedia na końcóweczce???? wielkie buziaki w brzuszek :ico_buziaczki_big:

mój Fran dopiero zasnął , płacze mi od przedwczoraj non stop, chodzi spac koło 22, dzis dałam mu przeciwbólowy bo może zęby znowu go męczą :ico_olaboga: bidulek mój kochany :ico_olaboga:
zaczął mi wczoraj raczkowac wiec jestem wykończona, z utęknieniem czekam na weekend co Jacy bedzie w domku i mi pomoże z maluchem bo sama nawet obiadu nie moge ugotować , wszedzie mi wchodzi i próbuje na nózki wstawać :ico_olaboga: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-19, 23:43 ]
Magda ja tez jestem baran i mój jacy tez , tylko ze ja z tych upartych a mój ukochany jakby odwrotnie :ico_oczko:
a na carbootsy ja chodze cały czas bo miśka tam ubieram, teraz kupiłam mu komplecik spodenki i koszulkę nowe za 1 F i bluze polarową tez nową za bezcen :ico_brawa_01: no i wszystkie rzeczy do domu mam stamtąd ( doiczki, obrazy, półki itp)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 maja 2008, 11:28

Emalia to juz chyba czas zeby sie rozdwoić co???? jak sie czujesz? pewnie tagedia na końcóweczce???? wielkie buziaki w brzuszek
-nie jest zle,wlasciwie to nie czuje zebym w ogole w ciazy byla :)
wczoraj troszke mialam skurczykow przepowiadajacych i brzusio sie troszke stawial,ale nie jest zle :ico_oczko: ,mam jeszcze 9 dni,wiec czekam kiedy moj synus sie zdecyduje na wyjscie :-D ,jutro mam kontorlna wizyte w szpitalu a w przyszly czwartek wypada dzien porodu :-D
Magda ja tez jestem baran i mój jacy tez , tylko ze ja z tych upartych a mój ukochany jakby odwrotnie :ico_oczko:
-no to dziewuszki i ja tez jestem barankiem,ale zbieg okolicznosci :ico_brawa_01:
mój Fran dopiero zasnął , płacze mi od przedwczoraj non stop, chodzi spac koło 22, dzis dałam mu przeciwbólowy bo może zęby znowu go męczą :ico_olaboga: bidulek mój kochany
-wspolczuje ,biedny maly Franio :ico_olaboga:

no i widze postepy,teraz juz zaczyna raczkowac a lada dzien nawet sie nie obejrzysz jak bedzie biegal :ico_brawa_01:

milusiego dnia kochane
moj T. ma dzis wolne,wiec razem pobedziemy a noz widelec do szpitalka pojedziemy :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość