Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 maja 2008, 19:12

hej
ale dłuuugo nie mozna było wejsc na tt...
my po długich spacerach jestesmy, kupiłam Antosiowi bluzeczki na lato.

Gabi ja ostanio tez sobie kupiłam fajna spódnice taka własnie biała falbaniasta fajnie mi sie w niej chodzi

A ja zapomniałam Wam powiedzieć że w końcu zdecydowaliśmy się żeby Antos pojechał na dwa tyg do babci na wakacje. Wylatuję z Nim w ok 6 czerwca a 9 wrócę.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 maja 2008, 20:14

Dziewczynki, teraz Was nie dotyczam, przepraszam, Asia cos mi nie chce sama dzisiaj zasnac... A jesli chodzi o Ania, to napisalam mi tylko tyle, wiec nie wiem czy miala cc czy jednak rodzila normalnie a jakos z tego wszystkiego jej nie zapytalam :ico_wstydzioch:

Jutro jada na komunie, wiec pewnie zajrze do Was dopiero wieczorkiem albo w poniedz.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 maja 2008, 21:08

Basiu udanego wyjazdu.
Gabrysiu taki kolor morski tez bardzo mi się podoba.
Na pewno za pare dni sama nam opowie :-)
Pewnie nie bedziemy JEJ teraz męczyć.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 maja 2008, 22:50

Dobry wieczor Baboski ;)
Oj ja tez nie umialam dlugoo wejsc na TT ale udalo sie i jestem..
U mnie u nas nic nowego wszystko ok, Nicolinka to maly moj kochany lobuz wszedzie jej pelno,ale w domu jest jeszcze do wytrzymania gorzej jest u babci wtedy to mala robi co chce.. i nikogo nie slucha no ale taka ja tez bylam jak bylam w wieku Nicole tak mi powiedziala moja babcia :ico_oczko: A moj Marcusek to takie spokojne i slodziutkie dzieciatko to niemozliwe az.. Nicole jest starsza i to maly zywiol,a Marcusek jest jeszcze malutki i narazie jest taki spokojniusi i jaki towarzyski do tego.. tak uwielbia sobie porozmawiac pogaworzyc ze mna ze hej.. nawet juz sam mnie zaczepia zebym do niego mowila a on wtedy gru gru i tak sie bosko usmiecha ze bym mogla mu caly czas zdjecia robic moj slodziolek kochany :ico_oczko: Pozatym jutro mamy tutaj w De Dzien Matki i idziemy do tesciow najpierw na obiad a pozniej bedzie kawka i pozniej bedzie Grill musze jutro zrobic salatke i bedzie fajnie pogoda ma byc bombowa i cieplo takze zobaczymy :ico_oczko:

Maggie napewno sie Antosiowi spodoba u babci,i bedzie mial malutki wakacje,bedzie ok.

Mama_Kingi ciesze sie ze Patryczek jest juz na swiecie i ze masz go juz w ramionach Gratuluje ogromnie i ciesze sie razem z toba :ico_brawa_01:

Basia udanej komuni ci zycze :ico_oczko:

Gabrysia fajnie ze sobie kupilas nowe ciuszki,ja sobie tez niedawno bo na komunie tydzien temu kupilam dluga czarna sukienke w biale wzorki i jest taka elegancka i chyba ja jutro zaloze na ten nasz dzien Mamy w De bo w Pl jest troche pozniej 26 :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

Ok ide do spanka bo jakas zmeczona jestem a moje skarbenki juz spia Nicole ladnie dzisiaj zasnela tak samo jak Marcus a wiec dobrej nocki i papa :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 maja 2008, 09:05

Dzień dobry

a u nas jak zwylke - wczoraj pogoda była możliwa - to dziś znów beznadziejnie jest .... wogóle ten nasz "zakątek" ma okropną pogodę .... no nieststy ale ktoś chyba musi mieś brzydką pogodę by ktoś inny mógł sie cieszyć pięknymi spacerami :-D

My dziś spędzamy dzień sami z sobą .... moze uda się że będziemy na dworze Dzieci pojeźdzą na rowerkach ...... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

11 maja 2008, 19:36

Dziewczynki, dopiero wrocilam, wiec trylko szybko przekazuje Wam smska od Ani: "Dzisiaj zaczelam chodzic i pierwszy raz poszlam do Patryczka. Jest sliczny- ma ciemne wloski i oliwkowa cere. Dzisiaj konczy kroplowki z glukozy i mam nadzieje, ze jutro go dostane i bedzie juz przy mnie. Ja czuje sie super i we wtorek moge isc do domu. Ale wszystko od syneczka. Buziaki"

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 maja 2008, 11:27

witam :ico_haha_01:
Wielkie gratulacje dla Ani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i buziaki dla Patryczka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Jak będe miała więcej czasu to troszke fotek wstawie :-D

[ Dodano: 2008-05-12, 13:58 ]
A tu co tak pusto ???????? :ico_szoking:
Ja mam dziś drugą nocke :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 maja 2008, 14:30

witajcie
pusto bo kazdy chyba korzysta wz pieknej pogody
my wczoraj bylismy nad morzem..bylo cieplutko i wspaniale
wkleje zaraz jakies fotki
sliczna Adusia

[ Dodano: 2008-05-12, 14:35 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

12 maja 2008, 20:16

No a my dzisiaj bylismy nad rzeka i w lesie :-)

Justynka, Adusia przeslodka na tych zdjeciach :ico_brawa_01:

iza, Mati jak zwykle mnie rozbraja swoja uroda!!!! Oj bedzie mial on 'branie' wsrod dziewczyn :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 maja 2008, 21:26

Witajcie wieczorkiem :)
U mnie ok,u nas jest piekna przepiekna pogoda naprawde i to juz od tygodnia chyba albo i dluzej wiec spacerujemy sobie wszyscy ja z dziecmi i z moim mezem w weekendy bo wtedy jest wiecej czasu i pieknie jest malej Nicolince tak sie podoba na swierzym powietrzu ze praktycznie jestesmy caly czas na dworze :ico_oczko: albo chodzimy na spacerki albo jestesmy na naszym ogrodku dzisiaj sobie rozlozylismy koc i parasol zeby Marcuska i Nicolinke od slonca chronil i bylo super mala sie wychasala i pobroila na ogrodku a pozniej poszlismy sobie wszyscy cala rodzinka na lody bylo pieknie dzisiaj jest u nas w De drugi dzien zielonych swiatek wiec to byl piekny weekend dlugii bo az maz moj mial 4 dni wolnego i swietnie ten czas razem sobie wykorzystalismy i dlatego nie bylo mnie az tak czesto tutaj :ico_oczko:

Mama_Kingi ciesze sie ze juz za niedlugo bedziecie z Patryczkiem w domu,pewnie Kingusia i twoj mezus juz sie niemoga was doczekac .. juz bym chciala zobaczyc twojego Patryczka ale na spokojnie wszystko :ico_oczko: My poczekamy :ico_oczko:

Basia super ze komunia sie udala i ze bylo ok,i fajnie ze Asiunia lepiej ci spi w nocy .. moja Nicole jak zawsze .. sama zasypia a ja kolo niej leze ale w srodku nocy sama wchodzi nam do lozka i po srodku nas spi dalej :ico_haha_02: I to juz dlugoo tak robi.. :ico_noniewiem:

Ah nie powiedzialam wam ze dzisiaj Nicolinka moja tak sie wybawila na ogrodku ze juz mi o 20 30 zasnela.. i juz pokazywala ze chce spac.. a jak Nicole uspalam to pozniej uspalam tez Marcuska i dzieci mi dzisiaj wyjatkowo szybko poszly spac :ico_oczko:

Mama_Emilki piekne foteczki Emi,taka slodka dziewczynka i widac ze jej sie bardzo podobal wasz spacerek do Zoo ja tez bym chciala miec gdzies blizej takie Zoo a nie tak daleko trzeba jechac :-D ale jak mowia ze nie wolno miec wszystkiego :ico_haha_02: Super wyszla mala :ico_brawa_01:

Justyna Adusia jak zawsze ladna super fotki :ico_brawa_01:

Basia i jaka Asiunia fotogeniczna jest :ico_brawa_01: i te jej slodziutkie dwa kucyczki tak jej pasuja taka fryzurka super fotki :ico_brawa_01:

Ja niemam za bardzo nowych fotkow ale tez wam wkleje troszke ;) Malutko :-D :
A tutaj ja z moimi kochanymi skarbkami :
Obrazek
Nicolinka tak kocha swojego braciszka i taki slodki jest Marcusek ze mala musi go sprobowac :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko: :
Obrazek
I Nicolinka zajada sie chrupkami :ico_oczko: ale pycha ;) :
Obrazek

Iza super ze wam sie udal wyjazd nad morze i jaki Mateuszek juz taki sie troche dorosly zrobil.. super fotki i dziewczyny maja racje twoj syncio bedzie mial powodzenie u dziewczyn taki maly casanowa ci rosnie :ico_brawa_01: :-D

Ok ja juz uciekam bo i tak napisalam wypracowanie .. :-D Milej nocki do juterka papa :ico_spanko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość