Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 maja 2008, 09:32

Witajcie...
dla Natalii :ico_buziaczki_big:
świetne zdjęcia...no, no Natalia juz czyta gazetkę? :-D

u nas dziś nocka ok...ale Milena obudziła się dziś o ...4.30!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i juz skora do zabawy :-D
ale jakoś udało mi się ją ululać...i spała do 8,30...
u mnie dzis pogoda super!!!! a jak u WAS????

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 maja 2008, 10:03

i ja się witam
za podwójne dyszki dla Natalki :ico_brawa_01:
u nas śliczna pogoda, a i Tadzik miał też w nocy tylko jedną pobudkę, ale od 6 na nogach
teraz sobie słodko śpi już 1,5 godziny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a ja dziś dopłacam resztę kaski na nasze wakacje i tylko czekam na podanie godziny wylotu i za miesiąc wreszcie trochę odpocznę
już kupiłam dzieciakom dresiki na podróż samolotem, bo to wygodnie i ciepło, a w samolotach wiadomo klima działa i trochę zimnawo
Tadzik ma ten granatowy http://mk.sklep.pl/index.php?m=ass&s=i7 ... _ass=49176, a Wiki fioletowy http://mk.sklep.pl/index.php?m=ass&s=i7 ... _ass=20656
uwielbiam te dresiki, bo cudnie się noszą i świetnie piorą, Tadzik teraz "schadza" wszystkie po Wiki, ale nie wypada na wakacje brać dla chłopca z kwiatuszkami :ico_oczko:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 maja 2008, 11:40

Ula, ale staszna nowina! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ja to taka smierc, to bym chciala, ale tak po 90tce :ico_noniewiem: a tu taka mloda kobita :ico_szoking: pewno jakis zawal lub wylew... :ico_olaboga:

Basiu ja ci wspolczuje takiego spanka :ico_olaboga: bo wiadomo potem w ciagu dnia ciezko! :ico_spanko: A dresiki super :ico_brawa_01:
A panow to pogoncie kobietki! :ico_oczko: Moj to mi juz prezent dal! (troche go skrzyczalam, bo kasy nie ma a on takie wydatki! Ale mine to mialam nieprzecietna jak mi do nonono taki wielki karton dotarl!!!) :ico_szoking: :-D Taka hustawke-fotelowa do ogrodu dostalam! Nie wiem jak to sie dokladnie nazywa, porobilam zdjecia i jak fotosik zdecyduje sie to wam tu wkleje! Cos ostatnio wywala mnie tam i brak mi cierpliwosci!

U nas chyba tez na nowo zebolki w ruchu, bo i katarek i maruda i troche goraczki bylo :ico_chory: Na razie do lekarza nie poszlam, obserwuje i zobaczymy :ico_noniewiem: A pokazac mi co ma w dziubie to nie chce, tylko zaciska tak, ze nawet palca nie mozna wlozyc :ico_zly:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

12 maja 2008, 11:56

witam!!!!!!!!
u nas mały to lubi sobie pospać- jak mamusia do 10 nie ma mowy o wstawaniu....


dzis jade do fryzjera - ciekawe co mi wyjdzie

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 maja 2008, 15:25

Hej wlasnie wcielo mi posta :ico_zly:
Wpadla akurat po kawke i lece na ogrodek. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Anula no to brawa dla meza :ico_tort:
Serafinka to czekamy na zdiecia efektow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja ostatnio myslalam co by tu wziasc do ubrania do Polski i tak mysle ze z dzieckiem to normalnie pol szafy :ico_olaboga:
Milego poniedzialku jeszcze a u nas dzis wolne i mysle ciagle ze to niedziela :ico_noniewiem:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 maja 2008, 16:08

Serafinko, koniecznie jakiej zdjecie! :ico_brawa_01: A Bronus grzeczny chlopczyk! U mnie takiego spanka to z zadnym z dzieci nie bylo :ico_nienie: Fajno masz!
Asiu, co do walizki, to zabierac nalezy najpraktyczniejsze ciuszki tzn co sie latwo piora i nie ma zbytnio prasowanka! Tylko niestety potrzeba na wszystkie typy pogody i to jest najgorsze! Ja mam taki sposob na ta pore roku, robie takie zlepki ubraniowe tzn sukienka bez rekawkow typu jeans+rajstopki+skarpetki+body z dlugim rekawem+sweterek rozpinany, wtedy mozna w zaleznosci od pogody zawsze cos dobrac :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 maja 2008, 17:33

ha, ha... my stawiamy torcika, bo Tadzik ma piątego zębolka (i... to jest prawa dwójka na dole :ico_szoking: , no chyba że to 3, a na 2 miejsca nie ma, ale wygląda na 2, a ja myślałam, że to są ostatnie zębolki zazwyczaj), a i od góry prawą dwójeczkę też zaraz będziemy świętować, bo już tylko pici błonka do przerwania :ico_tort:
no i teraz nie wiem czy ten wściekły kaszel to przez zęby, czy to faktycznie przeziębienie czy jakiś wirus i nie wiem czy go dalej syropkiem szpikować? :ico_olaboga:
bo u mojej Wiki nigdy nie było takich objawów przy zębolach, ale wiem, że tak bywa u dzieciaków :ico_olaboga:
serafinko bardzo prosimy o foteczkę np. mamusi z nową fryzurą z Bronusiem na rączkach
joasiu no najgorsze to ciuchy, ja też zachodzę w głowę jak tu na wakacje dzieci w 1 walizkę spakować, bo my chyba tylko majtki i 1 ubranie na zmianę przy ich ciuchach zmieścimy
anulaf super niespodzianka, a może ja tak mojego podeślę do twojego na nauki?! :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 maja 2008, 21:29

A no to dla zebacza Taczia od nas :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: No to moze tak byc ze ten kaszelek to te zabki :ico_oczko: :ico_oczko:
A u mnie juz moi spia a ja tez kochani uciekam pod prysznic i niuniu bo nocka jeszcze przede mna. tzw trzecia zmiana smieje sie z mezem ze do poludnia do pierwszej drzemki pierwsza zmiana do wieczorka kiedy mala idzie spac 2 a w nocy trzecia. :ico_brawa_01:
A wiecie od czwartku pojawil sie u mnie @ pierwszy raz od porodu zdziwilam sie ale to chyba organizm sie przestawia bo mala powoli nie chce tez cyca w nocy lub co druga noc :ico_noniewiem: Jak jej tam pasuje i przypomni.A chcialam juz skaczyc z cycem to nie moge bo jednak sie dopomina i mi jej zal wiec kiedy chce w nocy to jej daje. :-D
Dobra zmykam papatki i do jutra

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 maja 2008, 07:25

witam was kochane o pięknym poranku
pogoda za oknem śliczna, aż żal jeszcze siedzieć w domku
a u nas pewnie byłoby dłuższe dziś spanko, ale tata z dziadkiem taki rwetes po domu robili, że 6:15 Tadzik był już na nogach, a raczej rękach mamusi :ico_oczko:

no tak, my matki pracujemy na 3 zmiany, tylko czy ktoś to docenia?
a ja jeszcze też nie miałam @, zobaczymy jak będzie tym razem, bo przy Wiki dostałam dopiero jak definitywnie zakończyłam karmienie

zapraszam na poranne co nieco :ico_tort: :ico_kawa:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 maja 2008, 08:26

Dzien dobry ja tez sie juz witam
I stawiam odrazu na 10 m-cy Juli :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A zlecialo jak zbicza i te noce nie przespane tez :ico_oczko:
Uciekam wstawic zupke poki jeszcze Juli spi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość