Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

09 maja 2008, 18:30

Witajcie!!! U nas dzisiaj pieknie na podworku zaliczylismy spacerek i zabawe w piaskownicy.
Spalismy dzisiaj do 8 za to w dzien maly spal tylko godzinke w poniedzialek maz jedzie n szkolenie wiec bedzie chwila bez klotni powiedzialam mu ze jak troche zateskni to moze sie troche zmieni

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

09 maja 2008, 21:00

Zdjecia Emilki super jaka z niej juz panienka i ma identyczne zabawki do piasku jak Pawełek nawet kolory takie same :-)

[ Dodano: 2008-05-09, 21:04 ]
Moj lobuziak juz spi usnal przy kaszce byl dzisiaj nie do zniesienia tak psocil nic sie nie sluchal czasami to juz nie mam do niego sily pobil nawet tesciowej jakis krysztal :ico_olaboga: rzuca wszystkim czym pobadnie na nic nie patrzy wchodzi na stoly nie wiem cos mu sie poprzesytawialo nigdy taki nie byl i jedyna osoba ktorej sie troche slucha jestem ja moj maz mowi ze jestem dla niego za surowa i za duzo na niego krzycze ale ja juz nie mam sily ale chociaz troche sie slucha a meza i babci nic kompletnie chyba ze maz krzyknie to tak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 maja 2008, 18:40

WITAM :)

Jakoś ciągle brak mi czasu... teraz mam pare dni wolnego, ale muszę się uczyć, bo sesja się zbliża... i tak w kółko... no ale jeszcze 1,5 miesiąca i będą wakacje ;)
Julia broi niemożliwie... ja nie wiem skad ona ma w sobie tyle siły, wszędzie zagląda, wszystko musi dotknąć, jest naprawde ruchliwym i średnio grzecznym dzieckiem. Tłumaczenia nie pomagają, krzyki nie pomagają, klaps nie pomaga!! Co ja mam z nią robić? Jak jej mowie ze nie może czegoś robić i jej groże palcem to ta mi mówi NIE i tez mi palcem grozi... szkoda gadac... ciężko z nią będzie. No ale ciągle sobie tłumacze ze lepiej jak jest taka zywa nizeli by miała być takim przesadnie spokojnym dzieckiem ;) zatem narzekać nie moge :-)

doczytałam sie ze wasze maluchy juz ostro zacyznaja nauke robienia na nocnik.. gratuluje !!! u nas ciagle brak konsekwencji

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 maja 2008, 20:24

Czesc dziewczynki :-)

Ja juz po szkole, to byly ostatnie zajecia, teraz za 3 tygodnie jeszcze jeden egzamin ale z kilku przedmiotow i KONIECCCCCCCC :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Na poczatku chwalę Emilke, slodziutka jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasiu, nareszcie zajrzalas :-) a Julka mały łobuzek :-D ale nie przejmuj sie bo moge sie założyc, ze Maja jest bardziej niegrzeczna :ico_haha_01: u nas na etapie jest ostatnio wymuszane krztuszenie sie sliną :ico_olaboga: wyglada to naprawde dramatycznie :ico_olaboga: Maja jak sie nakręci na płacz to jestesmy bezradni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

11 maja 2008, 20:52

Hej dziewczyny!!! U nas piatki daja znac o sobie noce sa koszmarne teraz tez juz cos sie kreci wiec pewnie nocka bedzie nieciekawa :ico_placzek: powiem wam szczerze ze ja juz psychicznie nie wyrabiam z tym wstawaniem poprostu puszczaja mi nerwy kocham Pawełka ponad zycie ale juz nie mam cierpliwosci na jego wstawanie.

U nas Pawełek od kilku dni jest nie do zniesienia tak broi ze cos okropnego nie wiem co mu sie stalo i probuje wymuszac piskiema albo tak placze ze az sie pozyga :ico_olaboga: chyba przechodzi bunt dwulatka :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 maja 2008, 21:25

Ewelinko, ja tez wspolczuje... u nas tez czasem zdaza sie nieprzespana noc ale z tego co Ty piszesz to Pawelek budzi sie prawie kazdej nocy co najmniej dwa razy... ja nie wiem kompletnie co moge Ci doradzic. Moze on sie czegos boi bo nie sadze zeby zawsze go cos bolało... sama nie wiem co moze byc przyczyna tak czestych pobudek Pawelka...

Gabrysiu, wiesz ze Maja tez czasem tak histeryzuje na miescie :ico_wstydzioch: ale mi juz kilka razy zdazylo sie jej przylac klapa w tyłek :ico_wstydzioch:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 maja 2008, 09:52

Gabrysiu, oj potrafi uderzyc, klasc sie na ziemi i beczec :ico_zly: a zakupy nocne sie udały? Bo jakis nie doczytalam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 maja 2008, 11:25

witam :ico_haha_01:
Ja na chwilke ba na razie nie mam czasu ale potem jak zajże napisze więcej i foteczki wstawie :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 maja 2008, 12:17

Jakie sliczne, wesole zdjecia z Adusią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wasze maluszki na zdjeciach wydaja mi sie zawsze takie dorosłe :-D Maja to ma wyglad takiego dzidziusia :ico_haha_01: ... moze to prze to ze nie ma krotkie wloski :ico_noniewiem:

Gabrysiu, oferta rewelacyjna... 700zł z wyzywieniem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ciekawe tylko jakie tam sa warunki? Ja bardzo ale to bardzo chetnie pojechalabym na cos takiego ale niestety nie mam szans na drugi, długi urlop :ico_zly:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 maja 2008, 13:56

Gabrysiu, oferta rewelacyjna... 700zł z wyzywieniem :ico_szoking:
Iwonko napisz o co chodzi gdzie to ? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo nie mam czasu doczytać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ja dziś mam drugą nocke :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości