Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 maja 2008, 06:55

hej

Asiula ciesze sie ze Emi wyzdrowiala i jest ok :):

Alinko zdjecia fajniutkie ...a Wanesce dobrze w kapelusiku i w chusteczce :):

U nas pogoda cudna :):
Codziennie spacery 2 razy w ciagu dnia albo jeden z 4 h
Dzisiaj jedziemy na kawke do babci ( czyt.Tesciowej) :): od razu zawieziemy zaproszenie na roczek :):

Mam pytanie moj Marcinek ma tak dlugie juz wlosy ale moja mama mowi ze po roczku obcinac :ico_noniewiem: to chyba jakis przesad :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-12, 07:38 ]
Jak nasze wszystkie dzieciaczki skoncza roczek przeniesiemy sie na nowy watek ktory zrobilam mam nadzieje ze wam sie podoba
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4660

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 maja 2008, 10:37

Witam i ja Obrazek ,u nas piekna pogoda niebawem mykamy na spacerek i zakupki!!Wczoraj bylismy na placu zabaw takim wielgasnym dzieci chyba z 50 i Wikunia zachwycona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,pozrzucam fociaki to wkleje!
Faktycznie watek kuleje ale coz zrobic dzieciaczki pochlaniaja coraz wiecej czasu i oczywiscie piekna pogoda to nie siedzimy przy kompie :ico_oczko:

ALINKO fotki ekstra,piekna coreczka,mi sie bardziej podoba w chustce :ico_oczko:


MADZIU watek ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: superowy,a co do wlosow to faktycznie jest przesad z tym obcinaniem!!!


ASIULKA I ACIA witajcie kochane :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 maja 2008, 11:52

Hejka!
Jestem w domku, czekamy na wizytę pediatry. Lenka znów chora :ico_placzek: Kaszle, katar Jej cieknie z nosa i ma gorączkę, co prawda już mniejszą, ale jednak ma. Mam nadzieję, że to tylko zwykłe przeziębienie. W związku z tym zamiast korzystać z pięknej pogody kisimy się w mieszkaniu...Ja już lepiej choć do końca zdrowa nie jestem. Nie wiem czy pisałam, ale tak się rozchorowałam, że Krzyś w środę musiał zjechać z Poznania żeby opiekować się przede wszystkim Heleneczką no i oczywiście swoją :ico_ciezarowka: Byliśmy na pierwszym usg, wszystko oki, słyszeliśmy serduszko :-)
Z wieści bardziej optymistycznych - w końcu i my mamy pierwszego ząbka!!! 8 maja przebiła się prawa górna jedynka, a zdaje się, że lewa górna też lada chwila się pokaże.
Zdjęcia jak zwykle superaśne, dzieciaczki rosną aż miło patrzeć.
Alinko, Wanesska bardziej podoba mi się w chusteczce :-)
Zmykam teraz przespać się troszkę, bo padam, a Heleneczka zasnęła więc mam okazję drzemnąć :ico_oczko:

Aha, Madziu, wąteczek super! Widzę, że Ty żyjesz już roczkiem Marcinka, ale w sumie u Ciebie to już całkiem niedługo. Lenka niedawno skończyla dopiero 10 m-cy, więc na razie nie planujemy jeszcze nic. Zaczniemy jak Krzyś wróci z kursu, co będzie miało miejsce za tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co prawda caly czerwiec będzie jeszcze w tym cholernym Poznaniu na praktykach, ale o tym na razie nie myślimy .... Cieszymy się na 2 tygodnie razem. Co do obcinania włosków, to też słyszałam o takim przesądzie, ale znam wiele mam, które włoski podcinały przed roczkiem, bo najzwyczajniej w świecie przeszkadzały maluszkom. I nic strasznego z tego powodu się nie stało :ico_oczko:
Madziorka, jak Krzyś zobaczył jak Adam nosi Leosia w chuście, to pyta mnie czemu my nie mamy takiej chusty, bo On by chętnie tak Heleneczkę nosił hihi. No więc chyba zacznę się rozglądać za chustą, bo i dla drugiego Bąbelka się przyda :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 maja 2008, 15:07

Witam ponownie :-D 3 godzinki chodzilismy po sklepach i spacerek i plac zabaw zaliczony :-D :-D Wiki teraz kima sobie :ico_oczko:


ANIU kochana duzo duzo zdrowka dla Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ,i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zabka teraz to sie posypia jeden za drugim,u nas leci jeden za drugim i jest juz 8 zebolkow!
Och cudownie ze slyszalas serduszko bobaska az sie wzruszylam kochana!!

[ Dodano: 2008-05-12, 15:44 ]
NOWE FOTKI
WIKI Z UKOCHANYM ARUSIEM

Obrazek


JA I DOMINIS
Obrazek


WIKI WSZEDZIE WEJDZIE
Obrazek


NA ZAKUPKACH
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


FJU FJU ALE ZAWISLAM
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 maja 2008, 20:54

Witam
Alinko jesli mam być szczera to w hustce Waneska wygląda prześlicznie, w czapecce tak sobie.

Aniu wy się kochane kurujcie

Co za dzień :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak cały tydzien taki będzie to ja już mam dość, nawet nie miałam czasu zjeść. Nie mogę się doczekać urlopu który mam w ostatnim tygodniu maja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będę całę dzionki spędzać z moją Emilusią, nacieszę się nią za wszystkie czasy

A tak poza tym to u nas po staremu. Emi broi, jak tylko się czegoś złapie to wędruje, już sama chciałaby chodzić ale jeszcze nie umie złapać równowagi. ładnie śpi także i ja się w miarę wysypiam. M zapracowany, bo i w pracy i w firmie, prawie cały dzień go nie ma. Ale interes się rozkręca, więc może w końcu będzie mógł już przejść tylko na swoje.
A ja tak jak pisałam rozglądam sie za nową pracą, choć nie wiem czy nie będę tego musiała odłożyć z pewnych względów ale o tym napisze jak coś się mi uda :ico_haha_01:

Dobra zmykam. Ja nie pochwalę się żadnymi zdjeciami narazie bo nei mam ich kiedy zrobić, jak gdzieś sobie w weekend pojedziemy to wtedy napstrykamy fotek

pa dobranoc

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 maja 2008, 22:17

Frydza, zdjęcia fajowe, Wiki jaka radosna :-) No ale ma po kim, mamusia też non-stop roześmiana.
Asia, trzymam kciuki za tajemniczą sprawę/przedsięwzięcie :-)
U Helenki był pediatra i tak jak się obawiałam - Szpak ma zapalenie oskrzeli :ico_placzek: i antybiotyk :ico_placzek: Ja mam zwolnienie do środy, ale w czwartek lekarz przyjdzie znów do Heleneczki i wypisze mi na czwartek i piątek... No comments, jestem na zwolnieniu lekarskim od 29 kwietnia .... a w pracy nie wiedzą jeszcze o ciąży .... boję się powiedzieć, bo pewnie będzie awantura, że wróciłam i od razu na zwolnienie ... Ech...
Przy okazji pediatra zbadał i mnie - też mam chore oskrzela, fajnie, co?? A gorzej już miało nie być .... Jutro idę kupić Lence antybiotyk i do lekarza pierwszego kontaktu... Znów czeka mnie walka z moherowymi beretami, które nie mają co robić więc wymyślają sobie choroby i warują pod gabinetem lekarza krzycząc, że zapisy na godziny nie obowiązują tylko kto pierwszy ten lepszy :ico_zly: . A ja nie mam na to ani czasu ani siły... zamierzam bezczelnie wykorzystać fakt, że jestem :ico_ciezarowka: i wejść o tej godzinie na którą będę zapisana.
Kurczę, nie chciałam się aż tak rozpisywać, ale bardzo mnie te choroby dołują - martwię się o Heleneczkę i o Bąbelka ....

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

12 maja 2008, 22:46

witam wieczorową porą, ale tutaj pustki. Ale rozumiem, że brak czasu, ja jakoś na nudę też nie narzekam.

Jutro idę do szpitala a w środe operacja, najbardziej przeraża mnie fakt rozłąki z synem, mam nadzieje, że czas szybko minie.

Asia gratuluje zajścia w ciązę :-D super, że wam się udało.


BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 maja 2008, 08:37

Cześć dziewczynki!!! :ico_buziaczki_big:
tradycyjnie sorki za absencję :ico_sorki: :ico_sorki:
w ramach rekompensaty foteczki!!!! hihihihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tutaj Kali była chora i dla pocieszenia nadmuchaliśmy jej nowy basenik :)
Obrazek
paczka z Ameryki :) hie hie
Obrazek
zimna majówka na tarasie, jakieś 10 min później przyszła ulewa, dobrze że may daszek hie hie
Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 maja 2008, 08:37

Aniu współczuję.. biedna Heleneczka, Ty i bobas :ico_noniewiem: Zyczę Wam zdrówka! Kurde takie piękne dni, mozna szaleć w parku, na słonku. Oby szybciej powróciła dobra forma i sampoczucie!!!

Asiulka trzymam kciuki za to Twoje przedwsięzięzie :ico_oczko: Nie zbyt ciekawie, ze męzulek swpędza większość czasu poza domem, ale z drugiej strony trzeba się trochę poświęcić, zeby potem było lepiej. Interes rozkręca, ale na swoim będzie o niebo lepiej, wtedy sobie odbijecie wszystkie nieobecności :-)

Frydza zdjęcia ładniusie, taki chichrol z tej Wikusi :ico_haha_01: Pamiętam pisałyście orozmiarach ubranek... Wanesska nosi 74, ale jak coś kupuje (zwłaszcza drozszego) to biorę 86 . No ale faktycxzny wzrot małej 75 cm. Do czego dązę.. Wikusia jest juz taka duza (zwłaszcza na zdjęciu gdzie śpi u Ciebie na kolanach na kanapie, to ze starszych zdjęć) ile ona ma dokładnie wzrostu? Wczoraj byłam na mieście, ludzie wszyscy zgodnie dawali jej ponad rok :-) Tak pomyślałąm, ze o Wikusi mówią "pewno ze 2 latka ma " :ico_haha_01: Ma po kim hehe Uśmiech po mamie, a tatusiowy wzrost :-D

Dziewczynyu dzięki za szczerość w sprawie kapelusika. Utwardziłyście mnie w przekonaniu, ze kapelusza nie nalezy wkładać. Chusteczki jej bęcę kupować, bo wygląda jak chłopak w tych kapeluszach. kurde mam dla nie taką ładną bejsbolówkę. I mimo, ze jest rózowa i w motylki, Wanesska jest w sukience i rózwych bucikach.. wygląda jak chłopiec! :ico_noniewiem: któremu włozono sukienkę :ico_haha_01: Później pstryknę fotkę hehe.

Co do przesądu o włosach, to wiem ze się do roku nie obcina, ale to chyba ze wzglkędu na delikatną skórę i czaszkę dziecka. Oczywiście jest tez zabobon, ale nie wiem co oznacza. Wiem, ze po roczku nalezy obciąć dziecko koniecznie, zeby były mocniejsze włoski. Niektóre mamusie (zwłaszcza dziewczynek) nie obcinają, bo szkoda loków.. a potem dziewczynki maja słabe włosy... My zamierzamy na rok obciąć na łyso Wanesskę hehe Ale teraz to szybciutko odrosną i będą mocne te jej warkocze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-13, 08:40 ]
Basiu zdjęcia fantastyczne!!
Jak basenik ? Wanesska się go boi, ale myślę, ze trzeba jej dać trochę czasu :ico_oczko: Widziaąłm w Auchan taki sam Muchomnorek za 80 zł :ico_szoking:

Aha Astrid kochana zapomniałąm dso Ciebie słówko napisać.. Jaka znowu operacja??????????? Coś przeoczyłam? Trzymamy kciuki za Ciebie !!!

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 maja 2008, 08:53

Alinko basenik świetny, polecam :) kolorty ładniejsze jak na zdjęciu, nprawdę mile mnie zaskoczył, no i fajnie że ma takie różne dmuchane małe muchomorki i motylko do zabawy, zobaczymy jak zda egzamin z wodą.....

[ Dodano: 2008-05-13, 08:54 ]
acha to Ty go już masz :ico_puknij: hie hie
Kali się go nie boi :)

[ Dodano: 2008-05-13, 08:57 ]
nic się nie martw jak napełnisz go woda w lecie to napewno Wania się przekona :ico_brawa_01:
a z tą ceną to faktycznie, ja nawet na allegro znalazłam taki sam za 90 zł :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość