Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 maja 2008, 11:31

kasi.k Vikulka taka cudowna, że się nie mogę napatrzeć. Cuuuuuuuuuuuuudne foty!!!!!
kamelek1 wpisz cokolwiek w ten ciąg znaków, ja tak zrobiłam :-D
smerfetka01 witajcie :ico_haha_02:

u nas nie ma słońca dziś, a Ola taka marudna, atak ziębów :-)

caro dobrze, że nie ma mdłości już, bo to niezbyt przyjemna sprawa, a z jedzonka korzystaj moja droga, przynajmniej w ciąży nie ma wyrzutów sumienia :-D niech dzidzia próbuje smakołyków :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 maja 2008, 11:58

u nas dziś wiatr sie zerwał :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , mama dzis przyjeżdza, meżulek po nią pojechał, a ja muszę być w domu, bo mają piaskownicę przysłać...

jejku jaka Vikulka słodka i te sukieneczki (mam nadzieję na dziewuszkę :ico_oczko: ), a tych blond włoskach wygląda super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

życzę wszystkim miłego dnia :-) :-)

smerfetka01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2008, 20:51

13 maja 2008, 12:23

:):):):):)
Ostatnio zmieniony 12 sie 2008, 09:29 przez smerfetka01, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 maja 2008, 21:35

smerfetka01, Twoja mala urodzila sie tego samego dnia co moj synek:) Tylko ja rodzilam naturalnie ( 16 godzin;p)

Super laleczki masz:)

caro, no to pomoc nadeszal to bedziesz miaal lzej.Postaraj sie o jakies fotki dla nas:))))Teraz znowu bedziesz musiala sie brzuszkiem chwalic:)))

delicja, witaj:))))

kasi.k - Viki slodka i jak fajnie chodzi.Moj szkrabek sie nie garnie:(((

kolka - widac cos nie skumalam ta moja skacowana lepetyna;p Mam nadzieje,ze to nic powaznego:(

No i wiecej nie pamietam a kaca dzis nie mam;p

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

14 maja 2008, 07:24

napisalam posta i mi go zjadlo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Kolka, mam nadzieje, ze juz lepiej. Daj zanac :ico_sorki: Jak wyniki?
Kasi.k, Vikula jak zwykle przeslicznie wyglada!!!
Mroweczka, bylam na blogu-Erys cuuuuudny!
Rybka, bezbolesnej preprowadzki
Syla, jak tam u Was? Chorobsko przegonione? Jesli nie, to mam nadzieje, ze juz w krotce przepedzicie precz. Na ten rok wyczerpalyscie limit chorowania :ico_sorki:
Delicja, brawa :ico_brawa_01: za danonki. Sliczne zdjecie w podpisie
Katrin , kiedy pojada goscie i znajdziesz chwilke, to podziel ssie z nami wrazeniami z urodzinowej imprezki Antosia :ico_sorki:
Caro, ja przez caly okres kiedy trzymaly mnie mdlosci (15 tyg.) co 2-3 godz, mialam wilcze napady glodu. Najgorsze bylo to, ze bylam glodna, a nie wiedzialam co zjesc, zeby "przez gardlo przeszlo". W torebce zawsze nosilam orzechy, wafle ryzowe albo krakersy. Jedyne co moglam pic, to Sprite....A kidy mdlosci minely, to dopiero dalam czadu :ico_oczko: Jedz na zdrowie. Najwazniejsze, zeby dzidzia zdrowa byla!
Smerfetka, witaj! sliczne masz panienki w domu!!!!!!!!!!Jak sobie dajesz rade z takimi maluszkami?
Mordeczka, jak net na nowym mieszkaniu?
Kari, Jak tam moj ziec? Maya wziela przyklad z Krystianka i ostatnio chwycila sie za odkurzacz :-D

Moj maly zboj na spacerach ma zawsze ochote isc w przeciwnym kierunku do mojego :ico_oczko: Czy u Was tez tak jest? Jak mowie "choc tutaj", to smieje sie do mnie, macha pa,pa , odwraca sie na piecie i idzie (prawie biegnie) przed siebie. W domu usiluje karmic misie i lalki. Slodko to wyglada. I niewazne, ze najczesciej trafia lyzeczka w oko :-D . Tydzien po urodzinach Maya doczekala sie 2-ej dolnej jedynki. Czekamy lada chwila na gorne...Zmykam spac, bo nie wiem co mnie w nocy czeka, a wciagu dnia na wysokich obrotach.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2008, 14:56 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 maja 2008, 10:40

hejka, piszę szybciutko, bo Ola leci mi już do komputera. Ola strasznie marudna teraz, bo te ząbki dokuczają. Bardzo bym chciała, żeby Olcia już zaczeła chodzić, bo od dźwigania nawaa mi kręgosłup i brzuch.
no nie mogę więcej napisać
agi dziękujemy :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 maja 2008, 21:02

dziewczyn co nas tak mało :ico_placzek: :ico_placzek:

byłam dziś u gina z mężulkiem i dziewczynynormalnie się wzruszyłam, myślałam,że drygi raz nie będę już podchoodziła do wszystkiego emocjonalnie, ale jak zobaczyłam faolkę na monitorze, to łzy mi stanęły w oczach, Grzesiek też się wzruszył i oczywiśc ie jak to Mróweczka mówi "banan" na twarzy :-) :-)

Rybciu brzucha na razie nie fotografuje bo nic nie widać, na razie nic nie przytyłam, ale mam za to zdjęcia fasolki :-)

Obrazek

Delicja u nas też znowu etap ząbków, wyszedł mu jeden na dole,chyba czwórka :ico_noniewiem:

oj lęce już bo mi się jeść chce :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

14 maja 2008, 21:10

WITAJCIE u nas choroba poszła precz jak narazie bo tak to jest jak jedna to zaraz druga i co zrobić ale korzystamy z pogody bo ładnie cały dzień na dworku
29 jedziemy z Nicolka do męża ale ciiiiii bo to niespodzianka mała zostawiam u szwagierki nie chce jej męczyć a poza tym to i ja nic bym nie użyła a ona malutka to i tak nic by nie pamiętała a u szwagierki super sie czuje wiec sie nie martwię
MRÓWECZKO nasz erys świetny nic dziwnego że moja martynka sie do niego dopasowała i nikomu nie odda :-D :-D
CARO jedz do woli teraz możesz
KASIK Vikula rewelacja boska laseczka z niej supeeeeeeeeeeeeeeeer
SMERFETKA świetne masz dziewczynki nie ma to jak same laski w domu co nie??????????
DELICJA przeczekac i nic innego nie pozostaje aż wyjda te ząbki
AGI z martynka też jest co robić tylko gonic ja trzeba jak juz ja wyciagne z wózka to masakra ucieka i tez jak maya w inna strone niz ja i nawet nie patrzy czy ja ide za nia
a jak w wózku siedzi to cała droge wszystkim robi papap albo tak językiem tylko nie umiem napisać aaa no i wszystko do buzi kamienie piasek smieci i wszystko co sie dostanie do rączki ble

[ Dodano: 2008-05-14, 21:13 ]
CARO az mi tez łezki stanęły w oczach ale fajnie ciesze się super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 maja 2008, 00:22

Caro-piekna ta Twoja Fasoleczka!!!!Tez sie wzruszylam widokiem malej siostrzyczki czy braciszka Oskarka.Poglaskaj brzuszek od nas

Dziewczyny ,ja tylko na sekunde bo padam na pysk,jak to sie mowi.My juz po imprezie i bylo fajnie,polska firma cateringowa spisala sie na medal-zarcie pierwsza klasa i ilosci nie do przejdzenia.Antos byl kochany i dzielny.Dzis wkleje tylko dwa zdjecia bo nie mam sily na wiecej:
Obrazek
Obrazek

Chcialabym Wam wszystkim odpisac,ale niestety nie dam rady.Mama z siostrzencem jest u nas i na dodtaek cos zle sie czuje.Nawet po imprezie byla z moim mezem w szpitalu,ale nie zdecydowala sie zostac bo nie zna slowa po niemiecku.Martwie sie bardzoNa dodatek na nic nie mam czasu,bo jest super pogoda i musze wyplewic nasz zakichany ogrodek na ktory przylaza moi przewredni tescie :ico_zly: Tesknie za Wami i pozdrawiam Was wszystkie i witam serdecznie Smerfetke wsrod nas

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 maja 2008, 09:49

agi, dzieki:)
Co do spacerow to my jestesy na etapie pchania wozka ale tez zdarzal sie sabotaz i proba ucieczki:)))

delicja, Jedrul tez nie chodzi ale nie chce zeby go nosic,tylko za raczke chodzic:( Nie wiem co gorsze :ico_szoking:

caro, o ja - odrazu widac,ze to dziewczynka bedzie:))))))))))
Moze i ja dolacze niedlugo,bo mi sie okres spoznia a mielismy tycia wpadke :-D
Powiem szczerze,ze jesli teraz bym byla to szok,malego pol roku kombinowalismy a teraz raptem maly wypadek po drodze i to w trakcie a nie na koniec,wiec to musialby byc jakis pojedynczy sprinter:)

syla75, to super,ze jedzieszdo meza:) Ale sie chlopina ucieszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katrin, usiadz i odpocznij kochana :-D I nie piel zbyt szczegolowa - zostaw jakies osty i chwasty tam gdzie tesciowa siada :diabelek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość