joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 lut 2008, 19:29

Violu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale jeszcze troszke.Milenka pieknie wyszla.Caly wozio jej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-24, 18:29 ]
W koncu sie doczekalismy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 lut 2008, 19:33

Joasiu mam nadzieje, że zima poszła juz od nas na dobre hen, hen... i juz nie będzie niespodzianki!
Jak słonko i ciepełko...to od razu sił przybywa i jakos tak ciepło na serduszku :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

25 lut 2008, 08:25

Hej to ja :) ale mam zaleglosci w czytaniu..pochwale sie wam ze kuba ma juz 3 zabki ...o juz sie drze potem wpadne

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 lut 2008, 10:34

i my się witamy!

Sylwia wpadaj częściej....i brawa dla Kubusia za ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 lut 2008, 10:40

witajcie o poranku
gratuluję violu imprezki, a raczej tobie kochana sił w przygotowywaniu, torcik - pierwsza klasa!!!
ja tu nie zaglądałam, bo postanowiłam odpocząć od wszystkiego, niestety nie udało się, bo przenosiliśmy w weekend zakład a raczej urządzenia z niego do nowej lokalizacji i zresztą nawet teraz mamy jeszcze problemy różnorakie, poza tym była przepiękna pogoda i żal było nie spędzać czasu na podwórku
my już z Tadzikiem w lekkich kurteczkach i pochowałam kombinezonik i ocieplacz, mam nadzieję, że na dobre
uleńko nam się udało w zeszłym tygodniu w Makro kupić pieluchy na promocji: 2 małe paczki z 2 paczkami chusteczek gratis
co do terminu spotkania, to na razie każdy mi pasuje
ok, zmykam, bo mam dziś do pracki wskoczyć, zobaczyć co się tam dzieje

[ Dodano: 2008-02-25, 09:40 ]
aha, zapomniałam - gratuluję zębolków Kubusiowi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

25 lut 2008, 10:41

heloł babeczki

ja dzis mam wolne bo w sobote ide do pracy :ico_zly:

no stawiam :ico_tort: , bo Zosia zaczela dzis 8 miesiac

z frontu to Córcia ma wysypke na pupie, podbrzuszu i na czole wiec chyba byla to jednak trzydniowka - normalnie juz sama nie wiem??? podobno dzieci przy zabkowaniu tez moga miec wysypkę :ico_olaboga: na szczescie temperatury juz nie ma :ico_sorki:

Violu dopiero teraz sie dopatrzylam ze Milenka tez lubi pilot od telewizora :ico_smiechbig: chyba kolejna do walki o władze nad telewizorem:ico_smiechbig: no a te osotatnie zdjatka są naprawde super, bardzo ładny masz ten wózek, aha i znów kupiłaś śliczny komplecik, masz oko do ładnych rzeczy :-D

Juli naprawde wygląda jak roczny bobas, cos mi sie zdaje ze szybko zacznie chodzic :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-25, 09:43 ]
a faktycznie brawa dla Kubusia za ząbki

Basiu proponuje zrobic sobie wolny dzien z dala od maluchów, niech twój mąż troche z dziecmi pobedzie a ty zrób sobie babski wypad , bo naprawde sie przemeczasz :ico_pocieszyciel:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 lut 2008, 10:44

sosim gratulatki dla naszej 8 miesięcznej Zosi :ico_brawa_01:
ja nie słyszałam o wysypce przy ząbkowaniu, więc stawiałabym raczej na trzydniówkę

no teraz to już naprawdę zmykam
miłego dnia

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 lut 2008, 10:48

sosim pisze:ja dzis mam wolne


to super!!!! Zosieńka ma mamę tylko dla siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pogoda dziś zapewne we wszystkich rejonach Polski ciepła i słoneczna więc pewnie na spacerek wszystkie wybędziemy :-D

Sosim tak, piloty i tel. komórkowy...to ulubione zabaweczki hihihi
jak już daleka zobaczy to piszczy, zeby jej dać....pilot juz nie raz przechwyciła...a tel. chowam przed nią :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-25, 09:48 ]
aha i dla Zosi :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 lut 2008, 10:54

Hejka, ja dopiero dziś, bo wczoraj dzionek zabiegany, rano się wyspałam bo mężulek zajał się maluszkiem :-D , a później na spacerek bo pogoda iście wiosenna u nas było prawie 18 stopni :ico_szoking: , normalnie nie wiediziałąm jak się i malucha ubrac, ale cos wczoraj miał kiepski humorek i w ogóle mu nie posowało ze tatus go w wózeczku wiezie a nie na raczkach wiec darł nam się przez połowe spacerku, ale później padł i mogliśmy w spokoju zjesc obiadek u teściów, później szybciutko na deserem do babci a później spacerkiem do domku, wiec naspacerowalismy się i wywietrzyliśmy, ale pogoda taka ze zal było w domu siedzieć, ja mam nadzieje ze już mrozu nie będzie i będę mogła już w wiosennych ciuszkach chodzić :-D

Violu torcik pierwsza klasa :ico_sorki: , zdolniacha z ciebie, i podziwam ze daliście rade z taka gromadka maluchów, no a synowa fajna, jzu niedługo się zacznie, chodzenie na randki :-D .
A ubrano cudne, ty to masz nosa do takich okazji :-D ,
Foteczki, super, Milenka w tym kapelusiku wyglada całkiem jak mała dama :-D

A ja tez się pochwale co ostatnio nabyłam
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=313447552
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=312398182
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=308720620

Sosim super ze Zosia się już lepiej czuje :-D

Oj Joasiu to będziesz miała naprawde zabiegany urlopie, a foteczki super, gdybym nie wiedizła to bym powiedizła ze Juli ma już roczek :-D

Sylwia witamy i oczywiście torcik dla Kubusia
:ico_tort: :ico_tort:

A ja sie dzis rano nabiegałam :ico_olaboga: bo jutro ide do alergologa bo mnie katar dobija i musiałam badania porobic no i mama mi skierowanie załatwiła i babka jej powiedziała ze wszedzie moge isc zrobic, wiec pojechałam tam gdzie najblizej, a tam mi babka mówi ze tu nie zrobi bo nie z ta przychodnia umowy podpisanej i musze jechac, ablo do piotra albo na moniuszki wiec ja pojechałam na piotra a tam mi mówia ze tu tez nie zrobia i musze na moniuszki jechac, wiec spowrotem do autka i na moniuszki i tam mi w koncu krew pobrali :ico_szoking: mówie wam normalnie jakies paranoje :ico_olaboga:
ciekawe ile sie jutro wysiedze u tego alergologa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-25, 10:03 ]
no tyle sie rozpisałam ze wy juz naklikałycie w miedzy czasie :-D
Sosim oczywiscie :ico_tort: dla Zosi
a jak masz dzis wolny dzionek to zapraszam do mnie na kawke, autostrada to godzinka drogi :-D

Basiu a tobie to naprawde by sie jakies wczasy przydały, wiec tez zapraszam do mnie dla ciebie to 2 godzinki autostradą :-D Wiki zostaw z tatusiem a Tadzika wez ze soba to pobawi sie razem z Pawełkiem :-D a my sobie w spokoju jakie ciasteczko wciagniemy :ico_tort: na poprawe humorku :-D

a mój maluszek tez uwilbia , piloty, telefony i oczywiscie mamusi laptopka :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

25 lut 2008, 11:06

Ula ale zrobilas męskie zakupy :ico_brawa_01:
a co do alergologa to wiem jak to jest bo sama jestem uczuleniowcem :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-25, 10:10 ]
ULA_TOMEK pisze:a mój maluszek tez uwilbia , piloty, telefony i oczywiscie mamusi laptopka
a tak tak to sa nasze ulubione zabawki wiec tez naszych dzieci :ico_brawa_01: :ico_smiechbig:


[ Dodano: 2008-02-25, 10:12 ]
u :ico_placzek:
ups zaraz u mnie lunie z nieba

a co do pogody to slyszalam ze maly mrozik ma wrocic w przyszlym tygodniu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość