kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

13 maja 2008, 13:28

Ja tez niewytrzymalam:D Mama sie cieszy bardzo , przyjaciele tez wiedza. W ogole w moim kregu wszyscy juz zostali powiadomieni. Niechaj sie ciesza:) Dzis tez sie dobrze czuje. Tylko codziennie chce mi sie straszliwie spac. Po prostu zasypiam w tramwaju na stojaco prawie :D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 maja 2008, 16:23

kotavenusa pisze:Tylko codziennie chce mi sie straszliwie spac. Po prostu zasypiam w tramwaju na stojaco prawie :D
noo to normalne :-) ja w ciąży z synem też tak miałam :-) prawie przespałam całą ciążę :-)

spooky27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2008, 07:24

14 maja 2008, 07:40

Witam po raz pierwszy :)
Jestem świadomą mamą od niedzieli :) Wczoraj nastąpiło pierwsze USG. Wszystko gra, ale dzieciątko póki co jest małą kreseczką. :ico_oczko: Za miesiąc już będzie ładniejsze :ico_haha_01:

Na razie żadnych dolegliwości nie odczuwam choć dziś tak się zastanawiam czy to co czuję już jest mdłościami czy nie?

Tymczasowo wiemy tylko my - ja i mój mąż. Ciąża jest tak wczesna, że boję się mówić komukolwiek... Może niemądrze, ale wolę poczekać - nie zaszkodzi.

Pozdrawiam ciepło

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

14 maja 2008, 08:24

witaj spooky27 :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
GRATULUJĘ z całego serca :ico_brawa_01:
Na kiedy masz TP ?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 maja 2008, 08:39

spooky27, witaj na Styczniówkach :-) i na tt :-)
gratuluję :ico_ciezarowka:

ja też od niedzieli jestem świadoma :-)

może być, że to juz mdłości, ja mam (szczególnie po śniadaniu) takie uczucie "wystraszonego żołądka" :-)

Masz racę, czasami warto poczekać... a po czym się zorientowałaś, że jesteś w ciąży? Przeczucie, teścik, brak @??

Popisz nam tutaj - będzie nam raźniej :-)

spooky27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2008, 07:24

14 maja 2008, 09:36

:-D naprawdę miło tu z Wami :-D
K@tk@ i ananke dzięki za życzenia :ico_brawa_01:

TP są jak zwykle pewnie dwa: po OM to 27. grudnia. Jednak mało prawdopodobny, bo cykl mi się strasznie rozwichrował i OM miałam po 53 dniach.

Drugi termin po USG to 5. stycznia, ale prawdopodobnie przesunie się na trochę później.

Po czym się zorientowałam ? Raczej nie przeczucie. Przeczucie miałam w marcu, ale okazało się "urojone". No i właśnie wtedy miałam 20 dni opóźnienia @.

A teraz wyszło "niechcący" :) Miałam w poniedziałek iść do lekarza ogólnego ze zmianami skórnymi na ręku i musiałam wiedzieć czy jestem w ciąży by odpowiednie leki wziąć lub nie wziąć.

No i z tego wynikło, że nie poszłam w końcu do lekarza ogólnego tylko gina i w dodatku w końcu jestem :ico_ciezarowka: :)

A co do mówienia rodzinie o ciąży... To chyba skłamałam :-D Wiem ja, mój mąż i .... WY :ico_brawa_01:

Pozdrawiam ciepło zbierając się do pracy

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

14 maja 2008, 11:58

spooky27 serdecznie gratujuję!!! Bardzo się cieszę, że będzie dziudziuś. 3 styczniówka:) BRAWO!!:* Dzis poranek minal mi spokojnie be zadnych dolegliwosci ale za to nareszcie ide do ginekologa zeby juz oficjalnie stwierdzil ciaze i powiedzial mi wreszcie ktory termin poczecia jest tym "uklepanym" od dnia zaplodnienia czy od dnia pierwszego ostatniej miesiaczki. No i w ogole jaka prace moge wykonywac bo mam wade kregoslupa i zaswiadczenie o niewykonywaniu prac na stojaco. Dostane witaminki a kwas juz biore. Aha polecam Wam na rozstepy kremik FISAN. Wszystkie znajome mamy i moje mi go polecaja. Tylko wiadomo, trzeba omijac okolice sutkow a tak to piersi mozna smarowac ile wlezie;). ale to i tak nie najwazniejsze. Ja zawsze tak duzo pisze ale po prostu sie ciesze. To moja pierwsza dzidzia i poznaje wszystko sama i od samego poczatku. To takie piekne uczucie ze odczuwamy to tylko my. Po swojemu i do tego jestesmy uprzywilejowane:) "Wiec teraz serca mam dwa" :D

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

14 maja 2008, 13:15

Witam przyszłe mamusie :-) i dopisuję się na listę mamuś 2009
2 maja dowiedziałam sie że jestem w ciąży i sztrasznie się cieszę :-D jest to juz moja druga ciaża bo mam córeczke Paulinke.
Najfajniejsze jest to,że będąc w ciąży z Paulinką miałam termin porodu wyznaczony na 6 stycznia 2007 a urodziłam w samego sylwestra 31 grudnia 2006. Teraz termin z @ wychodzi na 7 stycznia 2009 :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 maja 2008, 13:20

kotavenusa pisze:"Wiec teraz serca mam dwa" :D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: święta prawda :-) lepszych słów bym nie znalazła :-)

spooky27, noo, my wiemy, ale wiesz :-) tutaj bardziej komfortowo, bo anonimowo :-)

spooky27 pisze:A teraz wyszło "niechcący" :)
Ty wiesz, że ja robiąc test w ogóle nie myślałam, że będzie pozytywny...właśnie w marcu też miałam "przeczucie" i 5 dni spóźnienia :-) a teraz luzik, robiłam ten test na śpiąco, bo parę minut po 6 rano (nie ma to jak poranny mocz :-D )

zazdroszczę Wam tego dostępu do lekarza... tutaj u mnie ciążą zajmują się po 12 tygodniu.... także mamy z Pesteczka jeszcze troszkę czasu... z jednej strony się cieszę, bo będzie miała tam spokój i nikt jej nie będzie przeszkadzał, a z drugiej strony to juz bym chciała ją zobaczyć :-)

kotavenusa, nie przejmuj się tą wielością pisania :-) pisz, ile masz ochotę - nawet dwie strony - ja lubię czytać :-)

kotavenusa pisze:To moja pierwsza dzidzia i poznaje wszystko sama i od samego poczatku.
no widzisz..moje drugie, ale szaleję, jak pierworódka :-) mój synuś w październiku będzie miał 8 urodziny :-) jeszcze nie wie o rodzeństwie, bo chcę zaczekać... zresztą będzie miał dużo czasu, żeby się przyzwyczaić do myśli o rodzeństwie :-) ostatnio pytany chciał mieć siostrzyczkę, żeby czasami nie bawiła się jego autkami i lego :-D

ja w sumie też bym chciała mieć dziewczynkę - oprócz tego, że zdrowe, śliczne, różowiutkie dzieciątko :-) a Wy??

[ Dodano: 2008-05-14, 13:20 ]
ania24, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: witam Cię u nas na styczniówkach :-)

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

14 maja 2008, 14:26

ananke, dziękuje
Ja bym chciała mieć chłopczyka jednak najważniejsze żeby było zdrowe dzieciątko :-)
Ale jak urodzi sie dziewczynka to też będę szczęśliwa :-)
A czy macie już wybrane imiona dla swoich maluszków?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość