GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

14 maja 2008, 20:44

Geheimnis[b][/b]to teraz przewiń strzałkę w górę i jeszcze raz przeczytaj co napisałaś. Stres powinien zniknąć. :ico_haha_02: Super że masz takie podejście. No i życzę żeby wasm się jak najszybciej udało. Podobnież kobietom w ciąży lepiej się uczy. Ja mam już moją Amelcię ale też chcałabym drugie. Może jeszcze nie teraz ale za pół roku kto wie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

14 maja 2008, 20:50

GraziekPiotrek pisze:. No i życzę żeby wasm się jak najszybciej udało. Podobnież kobietom w ciąży lepiej się uczy.

Oby się udało dość szybko (tzn jeszcze w tym roku). Teraz jesteśmy w trakcie czekania na efekty pierwszych prób. Zobaczymy jak to będzie.Jakby co to się nie poddajemy i próbujemy dalej.
GraziekPiotrek pisze:Ja mam już moją Amelcię ale też chciałabym drugie. Może jeszcze nie teraz ale za pół roku kto wie... :ico_noniewiem:

Zyczę w takim razie by i w Twoim brzuszku zagościła fasolka za te pół roku.

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

14 maja 2008, 20:57

GeheimnisJakie poddawanie sie? nawet o tym nie mysl :ico_oczko: no i trzymam kciuki zeby na tych pierwszych probach sie skonczylo. Czekam na same dobre wiadomosci od Ciebie. I dziekuje za zyczenia.

A tak poza tym to wlasnie robie paste jajeczna i jedna noga w kuchni druga w sypialni jestem :P

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

14 maja 2008, 21:07

GraziekPiotrek pisze:no i trzymam kciuki zeby na tych pierwszych probach sie skonczylo. Czekam na same dobre wiadomosci od Ciebie.

Byłabym wniebowzięta gdyby sie udało już teraz.Jednak stąpam twardo po ziemi i wiem że wiele kobiet ma teraz problemy z zajściem w ciąże wiec nie nastawiam się zbytnio.A wiadomość mogę dać za 8-9 dni najwcześniej.
GraziekPiotrek pisze:A tak poza tym to wlasnie robie paste jajeczna i jedna noga w kuchni druga w sypialni jestem :P

życzę smacznego w takim razie. ja tez chyba zrobię sobie coś do jedzonka.

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

14 maja 2008, 21:23

geheimnis, Jasne ze masz racje ale moze jednak... :) Dlatego bede czekac na wiadomosc. Eh a do gotowania to mam dwie lewe rece. Czekalam pol godziny az jajka sie ugotuja dopoki nie zuwazylam ze kuchenka odlacszona :) :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

14 maja 2008, 21:26

GraziekPiotrek pisze:geheimnis, Jasne ze masz racje ale moze jednak... :) Dlatego bede czekac na wiadomosc.

oby sie udało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
GraziekPiotrek pisze:Eh a do gotowania to mam dwie lewe rece. Czekalam pol godziny az jajka sie ugotuja dopoki nie zuwazylam ze kuchenka odlacszona :) :-D

Dobre :ico_smiechbig:
Ja właśnie wcinam kolacyjkę,bo już mnie zaczęło ściskać z głodu.

[ Dodano: 2008-05-14, 21:36 ]
Będę już uciekać. do sklikania innym razem.
Dobranoc

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

14 maja 2008, 21:38

A ja cigle czekam na jajka... :-D

Trzymaj sie i do następnego :)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 maja 2008, 16:49

Witam serdecznie.Cosik klapnięta jestem dzisiaj,ale z przeziębieniem już raczej wygrałam.Teraz ta zmiana pogody mnie wykańcza.Łepek pobolewa już od rana,zmiana ciśnienia pewnie jakaś była,u mnie to niestety normalka.A jakiego ja mam lenia...żeby mi się tak wszystko chciało robić, jak mi się nie chce :ico_spanko:
Pozdrowionka dla Was wszystkich.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 maja 2008, 13:26

hej kochane
mialam takie zakrecone 3 tyg...
T zrobil mi niespodzianke i wrocil do szczecina na stale :-D tutaj poszedl do pracy i bardzo dobrze...co prawda kasiorki mniej ale jestesmy razem i Oski ma tatusia a i mi lzej troche, zwlaszcza teraz jak koncowka roku akademickiego a u mnie na uczelni powariowali mam 3 zjadzy do konca a egzaminow i zaliczen tyle ze juz mnie na sama mysl glowa boli

witam nowe dziewczynki i dzieciaczki
Smerfetka szczesciara z ciebie ze masz takie piekne pannice :-D bedziecie chcieli jeszcz synka???

na razie moje plany odnosnie drugiego bejbi chyba ida w odstawke...za rok koncze szkole, potem minimum z rok chcialabym popracowac i chyba dopiero wtedy...a zreszta teraz T w domu wiec w sumie nie waidomo jak to bedzie z drugim bejbi :ico_haha_01: , przede wszystkim musimu uwazac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

29 maja 2008, 09:48

Hello :ico_haha_02:

Dawno mnie tu nie było, więc się poprawiam i odzywam :-D U mnie też się jakoś kręci wszystko, że zajęć mi nie brakuje. TEraz jestem na etapie szybkich badań do pracy mgr.

Natashka no to pięknie że w końcu masz rodzinę w komplecie :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość