Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 maja 2008, 14:57

ania24, powiem Ci, Kochana, że mam zastój :-) jak tylko się dowiedziałam o ciąży wcześniej to listy miałam gotowe w dwie minuty po conajmniej 10 imion męskich i żeńskich.... a teraz nic... klapki/zapadka/przepaść... wiem natomiast jakich na pewno nie damy :-) więc na pewno NIE BĘDZIE: Dominik, Łukasz, Mateusz, Marcin, Filip, Igor i Agnieszka, Małgorzata, Agata, Klaudia :-)

ja mam teraz "pole do popisu", bo mogę dać zagraniczne imię bez żadnych przeciwwskazań :-) i ze "szkockich hitów" bardzo mi się podoba Joshua dla chłopca i Chloe dla córci albo Lee :-) ale nad takim wyborem to bym długo musiała debatować :-)

a Ty, ania24, juz cosik Ci się "układa" w głowie z tymi imionami??

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

14 maja 2008, 16:28

ania24 no to kolejne skladam gratulacje i szczere sie ciesze!!! Wy to juz macie dobrze bo to po drugim dostalyscie:) No i dziewczyny bylam dzis u lekarza a wlasciwie lekarki. strasznie zakrecona fajna kobitka:) mila i w ogole. Wiec tak jestem na poczatku 7 tygodnia , mam piekna rozowa ksiazeczke ciazowa i caly plik badan...eh to juz jutro. Dostalam tez badania usg piersi a brzuszka w ok 10-14 tygodniu. Wszystko ok i witaminek brac jeszcze nie trzeba
Wystarczy jesc nowalijki niepryskane i nie przesadzac po prostu z niczym. Kwas foliowy jak najbardziej biore:) Oszczedzac sie i dbac o siebie i to tyle:) Mama sie uparla ze ze mna pojdzie:) Juz jej babciu mowie:) Ukochany niezdazyl sie nacieszyc ze mna bo padl spac po pracy:) Ale juz ja go wymecze:) Oby nie za duzo bo jeszcze ucieknie ode mnie na troche. Nie nie zartuje oczywiscie. Eh jaki dzis piekny dzien. Cieplo. Ananke to takich masz niedobrych lekarzy? A to Ci dopiro. To ja myslalam ze pozno mnie zapisala- na 2 tygodnie do przodu. Ale to po prostu brak wiedzy. To trzymaj sie do tego czasu cieplutko i kolorowo:):*

[ Dodano: 2008-05-14, 16:30 ]
A co do imion to jeszcze nie wiem. Ja sie na pewno nie zgodze na Filipa, Bartka, Jurka, Janka, Maćka, Bożydara:) a jesli dziewczynka to na pewno nie Ania, Kasia, Ilona, Iwona, Gabrysia, Julia, Julka, Olga,. Tylko sie nie obrazajcie bo np moj brat ma na imie Maciek a nic do niego nie mam. A tak w ogole On ma 8 lat i bedzie wujkiem:D Dacie wiare:)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 maja 2008, 16:52

kotavenusa, to ja się przedstawię: Ania :-) z tej listy niechcianych ;-) żartuję oczywiście :-) mam dziś humor wyśmienity :-)

cieszę się bardzo, że u Ciebie wszystko w porządeczku :-) a wiesz..co do lekarzy tu w Szkocji - tak po prostu robią, traktuję ciążę jako stan fizjologiczny i dzięki temu rodzą się u nich zdrowsze dzieci - i to potwierdzają statystyki... duży nacisk kładzie się tu na profilaktykę Zespołu Downa - przy tym pierwszym badaniu USG w 12 tygodniu robia cały komplet badań żeby wykluczyć ten zespół u dziecka. Poza tym ciążę prowadzi położna (midwife) i "dostaje' się jedną na ciążę i poród :-) o ile oczywiście nic się nie dzieje i wyniki badań co miesiąc są dobre i nie ma komplikacji przy porodzie to można nie zobaczyć ginekologa przez ten cały czas :-)

Mi się Katarzyna bardzo podoba - ale jak tu biedne dziecko to spellować będzie ;-) tak jak mój Chłop, Krzysztof, ten to się musi napocić, jak gdzieś ma imię podawać :-)
u mnie na liście "niechcianych" imion też pół rodziny jest :-)

oki, lecę robić obiadek :-) miłego popołudnia kobietki :-)

spooky27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2008, 07:24

14 maja 2008, 17:38

Moje imiona to:
Justyna Maria
i
Paweł Sebastian

Mam nadzieję, że tak zostanie do końca :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 maja 2008, 17:41

spooky27, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nooo, jedna zdecydowana :-)

a jak Wam dziś dzionek mija??

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

14 maja 2008, 17:55

dziewczyny co do imion to jak to będzie dziewczynka to Oliwia,a jak chłopiec to mam więcej imion wybranych więc Bartek,Łukasz,Szymon,Filip.
inne imiona odpadają bo nie chce żeby sie powtarzały w rodzinie te same imiona.
Ja do lekarza mam zamiar iść na początku czerwca i tak idę prywatnie wiem, że na pewno mnie przyjmie.A dlatego na początku czerwca bo 25 maja jedziemy na krótki urlop mazury :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 maja 2008, 19:36

ananke, gratulacje kochana, doczekalas sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 maja 2008, 20:09

Pati85, dziękuję :-) w imieniu swoim i Pesteczki :-) :ico_sorki: :ico_sorki: i kłaniamy się niziutko póki brzuszek nam nie przeszkadza :-D

ania24, oj, Mazury...tęskni mi się za nimi też... heh tam zawsze pięknie i spokojnie... na pewno odpoczniesz :-)

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

14 maja 2008, 21:06

ananke, mam nadzieję,że odpocznę ale męczą mnie nudności normalnie masakra :zly2: czały czas myśle że zaraz :513:
Wy też tak macie?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 maja 2008, 21:44

ania24, ja na szczęście nie....czasami przy śniadaniu mam wrażenie, że mi się "ślizga" kanapka po podniebieniu... ogólnie to z pieczywem mam taki problem, muszę małymi gryzami...

za to mam wrażenie, że jestem spragniona cały czas, jakbym z tydzień nic nie piła :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość