monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

14 maja 2008, 00:15

dzieki jasnie pani
podobaja mi sie te tradycjna wiazane tym bardziej ze dziecko mozna z przodu nosic a ja raczej tak bym wolala,tlko najgorsze to wiazanie,jak dziecko jest spokojne to moze bym sobie poradzila,ale ona jak sie rozplacze to ta sie strasznie przezy i rzuca ze raczej sobie nie poradze z taka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 maja 2008, 07:51

u nas z praca okazala sie kicha :ico_placzek:
rano juz nie dzwonili z agencji, a jak M tam pojechal to powiedzieli ze na razie nie maja pracy, a jak beda miec to zadzwonia
nie wiem jak to sie ma do tego co dzien wczesniej mowili przez tel. ze jest praca i na dodatek sami dzwonili w tej sprawie :ico_puknij:
no coz pozostaje czekac i chodzic sie przypominac, a tak fajnie sie zapowiadalo :ico_noniewiem:
a w jobcenter trzeba miec wszystkie papiery tzn. insurance number i home office zeby starac sie o prace???

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 maja 2008, 09:14

Witam z rana i stawiam :ico_kawa: :ico_kawa:

Byłam wczoraj u GP i zapisal mi tabletki takie same jak w PL zazywalam jak mialam chyba 18 lat i pamietam, ze gin mi wtedy powiedzial, ze to sa tabsy dla mlodych dziewczyn "nieródek". Powiedzialm to GP, a on na mnie :ico_szoking: :ico_szoking: oczy i mowi, ze te tabletki do 40 baby moga zazywac i sa jedne z najbardziej pewnych. No coz, potestuje na sobie, najwyzej sie chuscioch nowy trafi :-D :-D

eve81, tak niestety tutaj jest z tymi agencjami :ico_zly: A do job centre to nie musisz nic miec , bo home office nie moze zrobic osoba bezrobotna, a bez NINu mozna chwile pracowac (tymczasowy sie ma od pracodawcy). W Job centre sa takie maszynki do wyszukiwania ofert, wiec tam to sie odbywa "bezzalogowo". Wybierasz sobie ogloszenie i dzwonisz. W Londynie jak bylismy to byly od razu przy tych maszynkach bezplatne telefony, zeby zadzwonic (tutaj tego nie widzilam)

monika83, wiazanka jest najbardziej praktyczna i wcale nie jest to wizanie takie skaplikowane jak na to wyglada. Ja sie bardzo szybko nauczylam na lalce :-D Kilka razy na czyms pocwiczysz i na dziecku wiazesz. A placzace i prezące sie dziecko da sie zawiazac (bo przeciez chusta jest do uspokajania :ico_oczko: ) i szybko masz juz spokoj :ico_oczko:

Na lato to musz miec cienka chuste, zebyscie sie nie zagotowaly (czyli wszystkie chusty elastyczne odpadaja). Polecam chusty tkane (woven wraps) firmy Babylonia, Bebina, Storchenwiege ale tylko modele"Leo", bo w paski sa za grube (czyli np ta moja) i bardzo polecam polską chuste Nati (dobra cena, a jakosc i nośnośc SUPER)

Z noszeniem w cieple dni jest tak, ze ubierasz na dziecko najmniej jak to jest mozliwe i dziecko przez twoja skore odbiera z ciebie twoja cieplote ciala (czyli 36,6 - bo tyle ma zwykle dorosly) i jak jest na zewnatrz cieplej to dziecko sie nie przegrzeje (tylko ty sie mozesz podgotowac, bo jednaj na plecach masz dwa lub trzy zwoje materialu). Generalnie nie polecam osobiscie dlugiego noszenia w upaly :ico_noniewiem: . a wogole lepiej nie nosic dziecka dluzej niz 4 godziny dziennie.

Jeszcze mi powiedz jaki masz wzrost i rozmiar ubran, zebym ci powiedzial jaki rozmiar chusty ci potrzebny.

Jeszcze raz ponawiam propozycje, ze moge sie zapytac chusto dziewczyn z Londynu kiedy i gdzie maja spotkanie. One bardzo chetnie ucza nowe osoby.

[ Dodano: 2008-05-14, 09:23 ]
Jessssuuu, ale mi dlugi post wyszedl??? Zastanawiam sie dlaczego ja na ten temat mam tyle do powiedzenia, a na inne nie? :621: :621:

A i jeszcze sie chyba nie chwalilam, a rzucilismy z Malzonem fajeczki :-D On na plastrach i jakis nikotynowych tabletach, a ja tak przy okazji na niczym :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 maja 2008, 22:55

Witam co tu takie pustki????????
Watek wymiera czy co?
U nas powiedzmy ze wszystko ok tzn Ala troche poobijana (wyglada jakby ja ktos pobil) miala wypadek w parku w niedziele twarz zdrala i okulary polamala, ale juz w piatek beda nowe :ico_haha_01: a ogolnie dzielna z niej dziewczyna :ico_haha_01:
nati biega jak szalony nadazyc za nim nie sposob :ico_haha_01: , wczraj bylismy u dietetyczki mila babka takze super co dzien na spacerki musimy wybywac :-D
Moj slubny jutro ma egzamin praktyczny na prawko takze trzymajcie kciuki :-D
eve81, fajnie ze juz w UK
a co do pracki to na pewno zlapiecie a co do NIN to trzeba miec bo pracodawcy w tej chwili wymagaja (kiedys kiedy bylo mniej obcokrajowcow tak na to nie patrzeli ze JUZ) a co do Home Office to nie mozna tego miec nie pracujac :ico_noniewiem: takze nie mozna wymagac od was... a nalezy to zglosic i zaplacic do miesiaca legalnej pracy
Jasnie Pani :) pisze:astanawiam sie dlaczego ja na ten temat mam tyle do powiedzenia, a na inne nie?

Bo ty chustomanniaczka jestes :-D
A jak z praca slubnego?? ok?
Marta kiedy zawitasz do nas?? Ja bylas na zjezdzie klasowym?? chwal sie fotkami :-D
Madziorka ty tez zastrajkowalas i juz u nas nie piszesz??
kasi.k super corcia wyglada, jak ja ci zazdroszcze ze wam tak ladnie po wodzie chodzi, mi Nat nawet palca w morzu nie chcial zamoczyc :ico_noniewiem: tylko placz a z boku z piasku nas ogladac w wodzie to ok :ico_oczko:

Nic ja narazie umykam bo chlopaki mnie wolaja bo jest u nas kolega "czech" super chlopak i film zapuscili :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 maja 2008, 23:54

czesc dziewczyny
melduje tylko ze u nas wszystko super ale nie mam czasu na siedzenie w domu
pogoda dopisuje
lot do krakowa minal fantastycznie, oczywiscie nie uronil ani jednej lzy
na szczescie samolot nie byl wypelniony wiec lelek mogl sie przesiadac z miejsca na miejsce, i podbijac serca wssyastkich kobiet siedzacychg obok hiihi szczerzyl dziaselka do wszystkich hehe i kazdy sie dziwil ze takie pogodne i usmiechniete dziecko hihi
ale jakie zywe do tego.. ufff rece odpadaja po jego wygibasach
ale jest git wiec nie narzekam
prztlecielismy pozno, wiec szybko lelek zostal wykapany i padl w wozku hihi spal do .. uwaga 4 rano. akurat jka sie kladlismy spac to sie przebudzil
bo zasiedzielismy sie do pozna, swietowalismy przytlot i adasia urodzinki, ja juz moglam pic bez skrepowania bo lelek nie byl na cycku. po imprezie juz o 6 zrobil nam pobudke, normalnie nietomna wstawalam ale co tam, raz sie zyje
caly dzionek oczywiscie poza domem, rynek w roli glownej,zimne piwko, foteczki. wawel znajomi itd
po powrocie imprezka cd hihi i znow % a co hehe
moja mama miala wracac do domu ale przelozyla wyjazd na nastepny dzien. w rezultacie pojechala dopiero za trzecim podejsciem bo tak nam bylo dobrze razem hehe
w poniedzialek rynek dzien drugi, plus zakupki (zotle sliczne buciki w moim posiadaniu) hihi i przyznam ze pierwszy raz po ciazy zakosztowala swego ulubionego memtolowego dlugiegro iryska hihi a co.
wszyscy sie wyluzowalismy na maxa hehe
potem szybkie pakowanie i o 22 wyjechalismy autem z kumplem na podkarpacie do dodmu
cala 3godzinna droge z lelekiem przespalam (czyt czesciowo odespala ostatnie noce hehe)
we wtorek do 12.30 jeszcze odsypialam , tak dalam czadu hihi
no i w jarku jak na razie czasu brakuje na takie przyziemne sprawy typu komp hehe
dzis pogrilowalismy z dziadkami na dzialce i lelek wszamal skrzydelka i oblizywal kielbachee , do tego chleb i jeszcze mu bylo malo :ico_szoking:
pokazuje jedynie pobyt w krakowie...
nadrobie na dniach.. mam nadzieje
buzka
jutro jedziemy do znajomych w pobliskim miescie. zobaczyc ich 2 miesieczna kruszynke a wieczorem wychodne do pubu wiec tez nie zagladne dlatego teraz sie odezwalam choc obiecalam sobie spanko hehe
sorki ze wam nie odpisze ale spieszno mi do lozka
zalacze wa,m tylko fotki z kraka.. cd nastapi
lelek w krakowie
Obrazek
lelk ze smokiem
Obrazek

Obrazek

moja spragnina mamcia
Obrazek

babcia z lelkiek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

lelek, moje sisterki mamcia i ja
Obrazek
Obrazek
Obrazek

buziaczki dla wszystkich
papa

[ Dodano: 2008-05-14, 23:43 ]
sorki za brak slakdni w moim poscie :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-14, 23:51 ]
aaa zapomniala,m dodac torcika , w niedziele lelek skonczyl 10miesiaczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
w ponbiedzialek caly dzien nie mial apetytu i byl nie w sosie.. poza tym przez kilka dnki budzil sie rano z mega kupa.. dopiero w niedziele uzmyslowilam sobie ze ma to zwiazek z zebolkami brrr jedna dwojka gorna sie przebila. ale druga jeszcze siedzi...
ale teraz jest juz ok hhihi

a piersia nie karmie od blisko tygodnia
nie chcialam laczyc pobytu w pl z odstawianiem lelka bo wiadomo dwie nowosci, dwa stresy
ale poszlo nam to o dziwo tak sprawnie ze nawet nie wiedzialam kiedy hihi
lelek spi lepiej
budzi sie tylko raz :ico_szoking:
dostaje butle i spi do rana... wiec luzik jak dla nas

dobra uciekam papa

[ Dodano: 2008-05-14, 23:59 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

15 maja 2008, 22:50

Witam co tu znow takie pustki ???????????
:ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
Ja tylko wam napisze ze ja chora bylam u lekarza i mam antybiotyk Nati tez chory tez dostal lekarstewka i Ale tez zaczelo brac :ico_olaboga:
Mezus niestety nie zdal :ico_placzek: ale nie spodziewalam sie ze zda za pierwszym razem :ico_noniewiem:
madziorka hihi, widac ze super sie bawicie fotki jak zawsze superowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

15 maja 2008, 23:52

ja niewiem co pisac...zamuliła mnie dzisiejsza pogoda...niemogliśmy polatać tu i tam...mój M 2 zmiana czyliod 13.30 do 22.45 wiec nigdzie niepojechalimsy...byłam tylko z małym na baby play i u kozielanki i pozniej w domu sie nudzilismy troszke...ja chce SŁOŃCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:
a ostatnio normalnie czyli a to parki a to znajomi a to zakupy a dzis lipa...myślalam ze zostanie taka zajebista pogoda i zonka zaliczyłam...ale czego ja głupia bladynka sie spodziewam...anglia

pomarudziłam troche...

Jasnie Pani :), ja bardzo namietnie ostatnio mysle o tych chustach bo czasem gdy Eryka złapie to bym przywiązała do siebie i by mi niezwiewał tak hehe bo czasem jak Go chwile poniose to rece mi odpadaja i weno doradz kobitko dla mojego młodego i dla mnie...zobaczylam w tym linku ze sa takie dla starszych dzieci...hehe tzn starszych On w sumie mały gówienek jeszcze 13 miesiecy a ja pisze starszych :ico_puknij: no wiec...ja mała 1.6m w kapeluszu, Eryk chudzina chłopaczyna (niewiem ile wazy ale na oko to z 11 tylko)... :-D :-D

Emilka_M, zdrówka dla Was...a jaki wypadek miala Ala??
co mial za egzamin mąż?? ja to wogólejakaś niedoczytana jestem chyba :ico_noniewiem:

madziorka hihi, foty super...mów mi szybko skąd ta czapka Lelka w paski?? ta brazowa to z h&m smiem sadzic bo mamy taka sama tylko inna hehe tzn kolor inny :-D
fajne foto te w golebiach...niepozabijał ich Leluś bo przy Eryku to mysle ze marny byłby ich los...On jak zobaczy byle jakie zwierze leci i krzyczy uuu (jak małpa hehe)
A i bluzeczka z jezem widze wygrana :ico_brawa_01:
A i jeszcze jedno jak pisalas o tym jak było w samolocie to jakbym czytała o Erysławskim...zwiewał wszedzie,figury rozne tworzył i wszystkim...łamał serca :-D

eve nie ta praca bedzie inna...przeciesz tu tyle roboty...a teraz jeszcze tyle ludu wyjezdza!!!bedzie git zobaczysz :-D a i nieczekajcie z tej agencji jak na zbawienie na telefon...rejstrujcie sie w innych...

chyba tyle...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 maja 2008, 01:06

mroweczka czapeczka w paski z tk maxu

kestem lekoo zrobiona wiec wiecej nie napisze
ide do adasia
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

16 maja 2008, 14:10

jasnie pani ja rozmiar to mam 10 lub 12 a wzrostu 163cm
mozesz mi dac ten kontak do dziewczyn z londynu,to sie kiedys wybiore na takie spotkanie
a narazie o mala chora ma goraczke jade z nia dzis do lekarza,nie wiem czy to mozliwe ze ta goraczka to po szczepieniu?bo wczoraj z nia bylam.teraz dalam jej calpol i zasnelo moje biedactwo

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 maja 2008, 14:53

u nas zaczyna sie krecic, ale nie chce zapeszac
Marcin poszedl dzis do pracy bo rano zadzwonili z agencji i nawet po niego przyjechali bo nie wiedzielismy gdzie to jest
ja ide do pracy na ten weekend na nocki od 22-10 mam nadzieje ze dam rade
trzymajcie kciuki
poza tym pogoda u nas sie troche zepsula, ale na szczescie nie pada
ufff to chyba tyle z nowosci
reszta po staremu, Szymon dobrze sie tutaj czuje
rozrabia na calego, caly czas go musze miec na oku bo zawsze cos ruszy co mu nie wolno\
dzisiaj np. szarpal karte od cyfry+ z tunera
myslalam ze juz cos uszkodzil, ale chyba jest ok
chodzimy na spacerki, zakupki i jakos czas mija
ale to prawda na razie czuje sie jak na wakacjach
i nie mysle o tym ze jeszcze dlugo sie z rodzicami nie zobacze bo wtedy jakiegos dola lapie
wogole to chyba nadchodzi jakis kryzys rozlaki, ale nie przyznaje sie nikomu bo to dopiero poczatek

[ Dodano: 2008-05-16, 15:03 ]
dziewczyny poratujcie mnie bo tu tak pisza sms ze ja musze sie domylac
co oznacza:

starting 2nite and 2moro

????

[ Dodano: 2008-05-16, 15:05 ]
i jeszcze to:

ask supervisor bout work sat nite

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nyuryo i 1 gość