Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 maja 2008, 09:28

[center]Obrazek[/center]

najlepsze życzonka dla naszej Mayi

[center]Dzień urodzin się już zbliża,
Więc życzenia Tobie śle.
Aby wszystko się spełniło,
O czym marzysz o czym śnisz.
Gdy pogodne mijały sny,
Z głębi serca życzę Ci.
Dużo szczęścia i radości,
Sto lat życia mało złości.
Dni spokoju pełnych wygód,
Dużo słońca wielu przygód.
[/center]


[ Dodano: 2008-05-15, 09:56 ]
właśnie przeczytałam ze listopadówka2007 jest w ciaży. Termi ma na grudzień :ico_szoking:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 maja 2008, 12:20

hejka,ja tak tylko z doskoku ale zawsze to cos nie? :ico_oczko:
:ico_tort: stawiamy z okazji roczku a za zyczonka bardzo dziekujemy!!!!
jeszcze slemy moc zyczonek dla naszych wczorajszych solenizantow!!!rosnijcie nam zdrowo!!!!!!!!

u nas spoko,juz rano torcik ze swiecą zimnoogniową byl i prezenty....czyli basen,bączek i kupa kasy!no wiec spoko nam idzie...zaraz wybywamy do figloraju!!!
z ostatnich osiagniec mayci to od chyba 3 dni chodzi do tylu...tak od czasu do czasu jak chce usiasc np. na kanapie-bo robi to jak stara....hihihi
chcaialabym sie zdjeciami pochwalic ale czasu i sprzetu brak ...beda po powrocie!!!!pozdrowka papa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 maja 2008, 17:25

Witka!

NO...
Obrazek
Mayeczko!!! obyś zawsze szła przez życie tak radośnie i mądrze jak do tej pory! żebyś nadal wyprzedzała rówieśników inteligencją i sprytem! i żebyś zawsze była taką śliczną kobietką, a może jeszcze śliczniejszą! dużo pięknych prezentów, dużo uśmiechu, miłości i niech każdy dzień będzie tak radosny jak ten!!!


U nas w porządku...ale mam w domu histeryczkę i tyrana!!! młoda jak rosły jej zęby to w nocy płakała...zawsze ją wtedy nosiłam na rękach albo usypiała z nami i szła do siebie. Tak kilka razy było. Ostatnio zaczęła się budzić w nocy, J kładł ją do nas i spała. Dziś też, ale jak się za bardzo rozpychała i kopała J po twarzy to się wkurzył i kazał mi ją odłożyć. Spoko...ale ona co??? jak tylko ją położyłam to tak darła japę że szok! normalna regularna histeria!!! myślałam że zwariuję!!! no żal mi jej było, ale nas też...poszliśmy późno spać a tu cyrk!!! stwierdziłam, że skoro i tak mam się nie wyspać, to od razu zrobię jej lekcję wychowawczą...i tak wstawałam i kładłam ją chyba 20razy! a ona aż sztywna od płaczu! w końcu ja rpzestałam reagować tylko po ciemku patrzyłam co robi. Wreszcie zrozumiała, że nic nie zdziała i poszła spać. No co za jędza!!! widzicie...wystarczyło kilka przypadkowych nocy i już...franca...Mam nadzieję, że dziś da spokój.

Poza tym...już prawie mamy kolejny ząb. Ku mojemu zdziwieniu dolny wyjdzie szybciej niż ta górna ostatnia jedynka...
Młoda świetnie się bawi na dworze...dziś przyszły kulki wreszcie, no i J skręcił piaskownicę, więc raj...Ale ona woli jeść kamienie!!! :ico_zly: nawet test z kamieniem wykulanym w pieprzu nic nie dał...wie że nie wolno ale wszystko pcha do buzi. Masakra! moja mama wymięka...A Hanka pięknie chodzi, już prawie nie raczkuje. Wszędzie na nogach! całe podwórko przejdzie bez problemu, jest niesamowita. W sumie dobry tydzień temu tak swobodnie ruszyła, a teraz już śmiga aż miło!

ok, ja już wysprzątałam, J na tenisie, młoda śpi. To idę odpocząć kwadransik, pa!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 maja 2008, 21:25

zborra, zazdroszcze chodzącej Hani - Kinia to tylko dwa, trzy kroczki i na kolana...

MAyeczko :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: rośnij zdrowo

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 maja 2008, 21:31

Mayciu sto lat w dniu twoich urodzin.

Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

15 maja 2008, 22:33

jestem i ja :-D


Kochana Mayu !!!!!

Obrazek

W tym dniu
bledną inne dni
Przecież święto
masz dziś TY
więc w Twe
PIERWSZE URODZINY
rób radosne
tylko miny
Z okazji Twego swieta zycze Ci, kolejnych dni, miesiecy i lat pelnych milosci i radosci, ciaglego usmiechu na twarzy i zebys potrafila sie cieszyc caly czas tak jak to robisz teraz !!!!


[ Dodano: 2008-05-15, 22:36 ]
zborra, no moja gwiazda tez dziś bije rekordy w łażeniu na dwóch :-D

oj zacznie się nam jazda bez trzymanki :ico_haha_01:
teraz to Michu ją prowadza za rączkę... tylko trochę za szybko ... :ico_haha_02: stanowczo za szybko :-D

ale dają radę razem :-D :ico_brawa_01: :-D

a ja padam... ale co tam raz się żyje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 maja 2008, 22:43

Ja też jestem. :-D

Dla May dużo, dużo, dużo uśmiechu i dalszych sukcesów w zdobywaniu świata!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

My dziś byliśmy na działce u cioci, było wspaniale, a to pamiątka z dzisiejszej wyprawy za miasto:

Klocki to super zabawa, nawet na działce
Obrazek

Pić się chce!
Obrazek

Na łące
Obrazek

No to gola tatusiowi!!
Obrazek

Cicho, Karol śpi w hamaku.
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 maja 2008, 05:50

Sikorka, super zdjęcia - tylko pozazdrościc takiego wypadu - widać, że okolica miła. dlaczego ja nie mam nikogo z rodziny z taką działką???

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 maja 2008, 06:44

Sikorka, zdjęcia cudowne. A to na łące bomba... Ja w sobotę po zajeciach na uczelni jadę do znajomych na wieś. Młoda pooddycha śieżym powietrzeam. Będziemy tam tydzień. Tzn. M. nas zawiezie, w niedzielę wróci wieczorem do wrocławia, potem przyjedzie w środę po południu i zostajemy cały długi weekend. Teściowa ma focha bo myślała ze do niej przyjedziemy, a jedziemy dwie wioski obok, do ludzi których nienawidzi, więc napewno mnie nie nawiedzi.

Nocka u nas jak zwykle spoko, tylko Alicja ma coś problemy z zasypianiem. Wieczorem wygląda u nas to tak. Ok 19 zaczynamy z Alą sprzątać. Zbieramy zabawki i wrzucamy do kartonów. Potem ja przygotowuję wszystko do kąpieli i rozkładamy nasze łóżko. Wygłupiamy się z młodą jakieś 45min. Potem kąpiel butla i i do łóżeczka. W łóżeczku musi obowiązkowo dostać jeszcze picie. Zawsze zasypiała w ciagu maksimum pół godziny. Teraz zajmuje jej to jakieś półtorej........ albo i dłużej. Wczoraj np zasnęła po 22. Budzi się standardowo o 6. Nie wiem co jej się stało z tym zasypianiem?

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

16 maja 2008, 08:21

Hello, hello.
Pozdrawiam z rana ze słonecznego pomorza :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości