Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

dziwny ból

13 maja 2008, 16:10

zwracam się do was z nowym problemem. Od kilku dni odczuwam ból w okolicah miednicy i pachwin, przy pochylaniu najczęsciej, do tego dochodzi ból kręgosłupa w okolicy lędźwiowej. kręgosłup dokucza, ale tylko rano. Podejrzewam, że to z dźwigania. 2 razy dziennie noszę po schodach wózek z dzieckiem. Powiedzcie mi, czy któraś z was też tak miała i czy samo minie czy muszę się zgłosić do lekarza???

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

13 maja 2008, 18:01

Witaj! Ja mam zawsze ból krzyża jak rano wstaje i lkearz powiedział mi, że to normalne bo kręgosłup po ciąży wraca do normy. Ale i tak proponuję iść do lekarza rodzinnego.

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

15 maja 2008, 20:23

ellepati pisze:Ale i tak proponuję iść do lekarza rodzinnego.

i poprosić o skierowanie do poradni rehabilitacyjnej - ja tak czekałam bo rzpejdzie bo mi się spojenia łonowe rozjechały a teraz ciężko mi dziecko z lóżeczka wyjąć i połozyc jak zaśnie na rękach...jestem już po jednej serii zabiegów i mam nadzieje dostac nastepne ale cóż kolejki sa i to dopiero za miesiąc mam wizytę u lekarza + kolejne ze 2 tygodnie na zabiegi...niestety posiłuję się lekami :ico_placzek: pomimo karmienuia piersią to nie paracetamol a ibuprofen a i to za bardzo nie pomaga.
Tak więć idź jak najszybciej do lekarza bo kręgosłup to nie żarty!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 maja 2008, 12:23

ruda dziękuję bardzo za odpowiedź , właśnie pomyślałam sobie o tym spojeniu, aż sie boję, mam nadzieję, że nic poważnego mi nie dolega. Zdrówka Ci życzę i żeby te zabiegi jak najszybciej pomogły!!!

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość