joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 maja 2008, 21:16

Hej dziewczyny
Ja wpadlam na chwile bo dzis mam takiego pecha ze lepiej nie wstawac z lozka :ico_olaboga: Zaczelo sie od rana dalam Juli komorkr i mi wylaczyla a mama niezdara gdzies wsadzila pin i bluznilam sama na siebie ze tala kaleka ze mnie i nie pamietam gdzie :ico_wstydzioch: Potem zepsulam piecyk,korki to mi dzisiaj chyba ze trzy razy wysiadaly.No ale popoludniu wszystko zeszlo.Choc dzis obiadu nie bylo :ico_wstydzioch: Dzieki ze wczoraj ugotowalam wiecej i Juli dzis miala podgrzany w mikrofali ale obiadek :ico_noniewiem:
Wiec lepiej uciakam bo cos z kompem zrobie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Do jutra kochane :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 maja 2008, 21:19

joasiu ależ miałaś dzień, zupełnie jak niektórzy 13 w piątek
jutro na pewno będzie lepiej, dziś widać wszystkie sprzęty się sprzysięgły przeciwko tobie

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

16 maja 2008, 13:43

:ico_zly: :ico_zly: zeżarło mi posta

[ Dodano: 2008-05-16, 13:46 ]
Basiu ty to masz oko
zawsze na naszych fotkach zobaczysz jakies
tzw dodatkowe rzeczy :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: dla Tadzia za raczkowanie

Asiu pewnie mialaś tzw " osłabiona psychomotorykę"
mi jak sie zdarza taki dzien to staram sie nie wychodzic z domu, aby sobie nie zrobic czegośc poważnego :ico_olaboga:

Ula ja nigdy tam nie bylam ale slyszalam ze warto
tylko jedno nie przeaża podobno sa tam bardzo wąskie skalne przejścia :ico_noniewiem:
prawda to ??

[ Dodano: 2008-05-16, 13:47 ]
a ja stawiam :ico_tort: bo Zosia miała wczoraj imieninki

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 maja 2008, 14:10

No to :ico_tort: dla super gwiazdy na imieninki :ico_brawa_01:
Asiu, ale mialas pecha :ico_olaboga: naprawde wspolczuje! U mnie tez tak czasem bywa, ostatnio nawet czesto :ico_olaboga: Coz, zlosc rzeczy martwych :ico_placzek:
U mnie dzisiaj leje jak z cebra i chlodnawo, wiec mi sie tylko spac chce :ico_spanko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 maja 2008, 15:04

witajcie
ja dziś miałam sajgon od rana i teraz to najchętniej w hamak na polko bym sobie wpadła, ale cóż dzieci śpią, więc trzeba dozorować
nawet nie chce mi się pisać specjalnie, może coś z pogodą, bo normalnie wszystkich z którymi rozmawiam to albo głowa boli, albo łamie w kościach, a dziwne, bo piękna słoneczna pogoda
na szczęście dziś już był ostatni dzień spraw papierkowych, urzędowych i innych od mieszkanka, klucze oddane, uff... ale powiem wam, że nagoniłam się chyba więcej niż jakbym sprzedawała własne
a najgorsze, że dziś jeszcze musiałam z dzieciakami gonić, no bo nie było ich z kim zostawić, co oczywiście poskutkowało kompletnym niespaniem Tadzia od rana, niezjedzeniem śniadania przeze mnie, spóźnieniem się na zajęcia z Tadziem...
ale już po wszystkim
jeszcze tylko czeka mnie opróżnienie połowy garażu i wywalenie niepotrzebnych rzeczy, ale to musi poczekać, bo padam na nos
ja już chcę wakacje :ico_sorki:

zosieńko wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 maja 2008, 15:21

:ico_zly: :ico_zly: zżarło mi dwa posty :ico_zly: :ico_zly:

dla Zosi :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

Basiu ja też jakaś dzisiaj jestem ... :ico_olaboga: cały czas ziewam.... :ico_spanko:

a ja też stawiam torcik :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_zdrowko:
bo 12 maja minął rok odkąd dołączyłam do WAS KOchane Lipcóweczki :ico_buziaczki_big:

dopiero co wróciłam od kosmetyczki...byłam sobie zrobic paznokietki :-D
a teraz lecę do kuchni .....OBIAD :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 maja 2008, 17:27

Basiu, ja tez ciagle biegam za tymi papierkowymi sprawami! :ico_olaboga: Mozna oszalec! :ico_zly: Cale popoludnie mi na tym zeszlo :ico_zly:
Amalia urzeduje na calego wokolo tapczanu robi sobie rundki i wola jak mnie nie widzi :ico_oczko: , bardzo mnie to smieszy :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 maja 2008, 18:23

witajcie dziewczyny
oj uzależniona ze mnie tt-maniaczka, a tu forum od piątku nie działało
co się działo :ico_olaboga:

ale już działa, jak tam weekendzik spędziłyście? u nas było ładnie, choć wieczorami padało
my w sobotę grillowaliśmy i to niestety deszczyk nas wystraszył, więc uciekaliśmy z dzieciakami szybciutko do domku
miałam super spotkanko klasowe i choć nie dopisali wszyscy to i tak było super, muszę powiedzieć, że dziewczyny sie w ogóle nie zmieniły tylko chłopcy trochę
a w niedzielkę byliśmy na prababci urodzinach, zrobiliśmy jej kalendarz roczny z dzieciakami
na dodatek dziś poinformowali mnie, że wyjeżdżamy z 13/14 czerwca (o 1:05 w nocy) i wracamy nie 27, a 28 czerwca
no i się porobiło, bo ja chciałam iść na koncert mojej ulubionej piosenkarki Celine Dion (akurat w Kraku na Błoniach będzie 28 czerwca), no ale chyba nie pójdę (dobrze, że jeszcze czekałam z zakupem biletów) bo jak wrócimy nad ranem, to nijak nie wytrzymam tego samego dnia wieczorem na koncercie :ico_placzek:
chyba że jeszcze coś się zmieni z wyjazdem (mam nadzieję)

[ Dodano: 2008-05-19, 18:23 ]
violu to spóźniona imprezka z okazji twojego roczku :ico_tort: :ico_kawa:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

19 maja 2008, 18:51

No zalatwili nam forum w weekendzik! :ico_szoking: :ico_zly: Ja tez tu probowalam! :ico_zly:
My bylismy w piatek wieczorkiem na imprezce niespodziance :ico_brawa_01: w restauracji z orkiestra! Pojedlismy i potanczylismy i bardzo dobrze mi to na humorek wplynelo :-D A w niedziele pojechalismy nam morze i zapomnielismy aparat :ico_zly: Juz drugi raz tak sobie jedziemy bez! :ico_zly:
Szkoda Basiu tego koncertu! Ja tez lubie Céline Dion! :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

19 maja 2008, 19:18

no nareszcie razem :ico_brawa_01:
co sie dzieje z tym tt :ico_zly:

u nas w wekendzik Zosia nauczyła sie raczkować
i zaczela sama wstawac przy mebelkach -
normalnie z dnia na dzien :ico_brawa_01:

Viola :ico_brawa_01: za wspolny roczek

Ula to prawda ze pracuje w szkole i normalnie licze juz dni do wakacji
caly lipiec spedzimy na wsi pod Krosnem :ico_brawa_01:

Basiu biedna ty jestes z tym lataniem :ico_olaboga: i
faktycznie szkoda tego koncertu :ico_placzek:

Aniu ty to nie zapominaj :ico_nienie: tego aparatu tak czesto
bo my chcemy fotki Amalki ogladac :ico_brawa_01: [/b]

[ Dodano: 2008-05-19, 19:23 ]
a dzis urodzila moja kolezanka
dziewczyna Janka
wz 53 cm, waga 3300g
i wyobrazcie sobie zebyla w 3 wroclawskich szpitalach i prawie
iurodzila na progu 4 szpitala
normalnie szopki :ico_olaboga:

Ula bylam dzis u ginki i powiedziala mi ze
bezpiecznie jest zajsc w ciaze jak skoncze karmic
czyli tak koncem roku planujemy wziąść sie do roboty :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2008-05-19, 19:38 ]
Ula to cos na przewidywanie płci dziecka :ico_brawa_01:

http://jolmys.webpark.pl/

heheheh

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość