Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 maja 2008, 19:10

Dzieki Wam :ico_sorki:

No i po lekarzu
narazie nie ma antybiotyku
osłuchowo czysto i w płucach i w oskrzelach,troche gardło czerwone
narazie syropki,kropelki,jeśli nie bedize poprawy to w piątek mamy przyjść
po wyniki nie byłam bo znowu sie rozpadało

dzis jakby lepiej,cos zaczął jesć,nawet troche zupy zjadł,może idzie ku lepszemu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kurcze nie wiem skąd,ale jak Kacper wstał to na jednym policzku miał takie bąbelki jak po poparzeniu pokrzywą,myslałam ze go cos ugryzło bo to za cvhwilke zeszło
potem jak już wracaliśmy od lekarza ,wstąpilismy do sklepu,ja patrze a on drugi policzek czerwony bardzo i cały w takich bąblach znowu,przyszliśmy do domu i za chwile nic jużn ie było
nie wiem co to takiego i z czego :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Magda super Danielek,w ogóle fajnie że wszyscy jednakowo,tak powinno być
a dziewczyny też były jednakowo ubrane??

Nat dawaj zdjątka :ico_haha_01:

ale pogoda koszmarna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 maja 2008, 20:40

Magda super fotki, jaki Daniełek przystojniak

Lecę oglądać eurowizje

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 maja 2008, 22:08

kasiekk, dziewczynki tez mialy alby tylko z przodu troszeczke sie roznily a tak poza tym to to samo :-)
dzieki dziewczyny :ico_sorki:
kasiekk, to dobrze ze bez antybiotyku sie obylo aby tak dalej trzymam kciuki za zdroweczko :ico_buziaczki_big:

zrobilam wpisik na blogu :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 maja 2008, 22:26

trzymaj Magda trzymaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

nie wiem co z tymi bąblami,przed kąpielą znowu mu wyszło na policzku drugim w innym miejscu,a potem zeszło :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 maja 2008, 22:37

kasiekk, a to dziwne?pierwsze slysze o bablach po kąpieli a czy to tak za kazdym razem po kapieli sie pojawia?
a moja Gabi spi od 17 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko przebudzi sie na kasze i spi dalej co jej sie stalo ze tak spi? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 maja 2008, 22:39

Magda to mu nie wyszło po kąpieli,napisałam wcześniej tak
cytuje:
"kurcze nie wiem skąd,ale jak Kacper wstał to na jednym policzku miał takie bąbelki jak po poparzeniu pokrzywą,myslałam ze go cos ugryzło bo to za cvhwilke zeszło
potem jak już wracaliśmy od lekarza ,wstąpilismy do sklepu,ja patrze a on drugi policzek czerwony bardzo i cały w takich bąblach znowu,przyszliśmy do domu i za chwile nic jużn ie było
nie wiem co to takiego i z czego :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: "

pojawia sie i zniak ,dziś 3 razy tak wyłaziło i sie chowało,pierwszy raz cos takiego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-20, 22:41 ]
Ty sie tak nie ciesz,bo jak Ci się w nocy obudzi i będzie chciała się bawić? oby nie ,byle spała do rana

nie wiem,bo on ma straszny katar i czasem nim zdażyłam mu wytrzec to rozmazał sobie po buzi drapiąc sie po nosie,ale czy to może być podrażnienie od kataru ??? :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 maja 2008, 22:45

kasiekk, to naprawde dziwne pojawia sie i znika .ale wszystko bedzie dobrze a moze jego skora jest w danym momencie na cos uczulona a moze z powietrza/
zobaczysz wszystko bedzie dobrze dzieci nie wychowaja sie bez krostek babelkow itp

[ Dodano: 2008-05-20, 22:48 ]
a moze byc moja ma znowu wysypke na twarzy i jest zaczerwieniona a jak katar przejdzie to i buzia jest gladziutka :-)
Ty sie tak nie ciesz,bo jak Ci się w nocy obudzi i będzie chciała się bawić? oby nie ,byle spała do rana
masz racje ale mama nadzieje ze pospi do rana bo jak naprawde mi w nocy zacznie harcowac to sie wykoncze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 maja 2008, 22:57

wiem wiem że różnie to bywa,tylko dziwi mnie skąd ,nigdy nie miał nic takiego
nie jest na nic uczulony,przynajmniej do tej pory nie był
w sumie nic nowego nie jadł

moze to podrażnienie z tego kataru,zobaczymy jak bedzie jutro

[ Dodano: 2008-05-20, 23:00 ]
ide spac,bo ledwo widzę
dobranoc
spokojnej i przespanej nocki Magda

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 maja 2008, 23:01

kasiekk, bedzie dobrze nie martw sie na zapas :ico_oczko:
dobranoc spik dobrze
a moja wlasnie sie obudzila :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 maja 2008, 08:53

Witam!
Nocka ok,pobudka po 7.
teraz ogląda bajke to siadłam na chwilkę na kompa
zjadł sniadanie ,teraz wcina jablko,może zdrowieje :ico_sorki:
z nosa leci i kaszle,ale przeciez tak od razu nie przejdzie
wygląda jakby troche lepiej,narazie nie widać zadnych bąbli :ico_noniewiem:

znowu pada,to już 4 dzień,a nawet piąty bo zaczeło w sobotem wieczorem,wczoraj do południa tylko nie padało a tak non stop :ico_olaboga:
tato ma mi zakupy zrobić :-)

popijam kawkę :ico_kawa: zupe mam od wczoraj,a na drugie zrobię placki ziemniaczane :-) juz mam wszystko obrane
potem ma wpaść siostra to nie bedziemy sami siedzieć

małż cos pisał wczoraj że może dziś przyjedzie :ico_noniewiem: bo tam jutro też święto,ale to jeszcze nic pewnego

[ Dodano: 2008-05-21, 10:10 ]
gdzie jesteście???

tato przed chwilą przyniósł mi zakupki,a teraz pojechał odebrać Kacpra wyniki z kupy,siedzę jak na szpilkach jak one wyszły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby nic tam nie było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-21, 10:20 ]
poszperałam w necie i te bąbelki to mogła być pokrzywka własnie spowodowana np zbyt częstym pocieraniem (wywołana mechanicznie) ,oby nie wróciło to coś
czytajac jak to wyglada to wychodzi że to to,to moze pojawiać sie i chwile być po czym zniknąć bez sladu :ico_noniewiem: moze też trwać dłużej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości