Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

20 maja 2008, 12:46

melduje sie po awarii :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 maja 2008, 12:46

czesc dziewczyny
wkoncu TT dziala :ico_sorki: 3 dni nie moglam sie dostac...
Dzis jade do kosmetyczki skonczyc tego palucha :ico_olaboga: mam stracha,ale co zrobic...
Pogoda do d...y,nic sie nie chce :ico_zly: nienawidze jak jest tak paskudnie na dworze...
lece dalej sprzatac

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 maja 2008, 13:16

no nareszcie tt dziala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jola_85, powodzenia

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 maja 2008, 19:27

witam
Ja juz po kosmetyczce,wkoncu palec skonczony choc nie obeszlo sie bez bolu,ale dalam rade....
Dzis jak poszlam po Julie przyszla do mnie pani wychowawczyni i powiedziala,ze Julka sie strasznie poci i czy o tym wiem,odpowiedzialam,ze wiem,ale wit D jej nie pomaga i juz niewiem co mam z tym robic (bo Julka poci sie nawet jak spi czy tylko siedzi) no i powiedziala mi zebym poszla do kardiologa sprawdzic serduszko,bo u niej w rodzinie tez byl taki przypadek i okazalo sie,ze dziewczynka ma cos z serduszkiem...troszke mnie to przerazilo,ale pojde z nia do tego kardiologa lepiej na zimne dmuchac.
Dziewczyny mam do was pytanko...jak oduczylyscie pociech smoczka?Bo moja Julka nie moze bez niego zyc,w dzien jeszcze daje rade,ale do spania musi miec,no i pampersa na noc tez musi miec :ico_olaboga: niewiem juz co robic...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

20 maja 2008, 19:50

Jola_85, ze takie pocenie sie to od serca moze byc ??? :ico_szoking: Moja mala tez sie strasznie poci, nad ranem wstaje normalnie mokra mimo iz spi w cienkiej pizamce bez przykrycia, a my pod kocem. Ale tez nie jest szkieletem, a dzieci "przy kosci" chyba zawsze sie wiecej poca, nie??? W kazdym badz razie daj znac co i jak... Odnosnie smoczka - nie pomoge, bo Carmen nigdy nie uzywala. a pampa na noc tez obowiazkowo, bo nie kontroluje siusiania przez sen - chocby to byla krotka drzemka to i tak sie zsiusia....
Dobrze, ze z pazurkami koniec. Teraz comiesieczne wizyty u kosmetyczki i dobre obcinanie, a wrastac nie powinno :ico_sorki:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

21 maja 2008, 16:34

Hej dziewczyny moj też się w nocy poci, ale rano jak wstaje nie jest bardzo mokry, tak więc nie wiem co z tym poceniem. Pamiętam, że mi się lekarka pytała jak Cezar miał 2 latka czy się poci, ale ja wtedy tego nie zauważyłam. Ale żeby od serca mogło być? Dziwne aczkowlwiek ze zdrowiem maluszków ni ema żartów i trzeba wszytsko sprawdzać. Ja przy najbliższej wizycie u lekarza też się zapytam. Pozdrawiam wszytskie mamy 3 latków:)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

21 maja 2008, 18:02

hej
przez tą awarię się od tt odzwycziłam...

Jola sprawdź to ale nie martw się na zapas, przecież nawet starsze dzieci - jedne sie pocą jak tylko palcem kiwna inne nie choć skaczą i biegają jak szalone...ale lepiej sprawdzić i spać spokojnie.

co do smoka nie pomogę - Ola nie używała, a pampersa na noc odstawiłyśmy niedawno, zanim my się położy my to wysadzamy ją na śpiocha.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 maja 2008, 18:16

jola u nas smok to tez byl kochany pocieszyciel i niezbedny na noc

odzwyczilismy nagle i drastycznie troche..na scianie byl pajak.dominika sie go wystraszyla..wieczorem powiedzialam ze pajak zjadl smoka...
smecila 2 dni
w nocy na spiocha dalam jej smoka ale rano schowalam zeby nie pamietala go :ico_oczko:
z tydzien o nim mowila ale b sie balam jak to bedzie a nie bylo tak zle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 maja 2008, 19:24

witam po nieobecności mojej....
co do smoczka to Julka od nie dawno spi bez,oduczyłam Ją w prostu sposób - była u moich rodziców na wakacjach i jak wróciła to powiedziałam że nie przywiozła smoczka i na szczęście obyło się bez większych problemów :ico_sorki: a co do pampersa to jak tylko zaczęła siusiać na nocnik to przestała siusiać w nocy w pampra i jeszcze nigdy nie było wpadki nocnej :ico_sorki: a potrafi wieczorem zrobić siusiu o 20 i rano około 10 :ico_szoking: :ico_sorki:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 maja 2008, 20:07

Ja jeśli chodzi o smoka,to nie pomogę,bo Iza nigdy nie używała, natomiast w nocy nie używa Pampa od ok pół roku; zwracałam uwagę rano,czy Pamp jest mokry,jak przez 3-4 tyg nie nasikała w nocy w Pampka,po prostu przestałam zakładać....

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość