Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2008, 21:03

czesc

madzia marcinek w oczach rosnie... na buzce zdaje sie cala mamusia :ico_noniewiem:
niezle marcinek numer wywinal
ja nie moge lelka nawet spiacego na lozku zostawic bo on cwanika jeden zaraz sie budzi jak wstane wiec boje sie o niego
techniki schodzenia z zlozka nie ma opanowanej. ja mu zawsze pokazuje zeby nozkami zlazil a ten na szczupaka sie pcha hehe

lelek dzis niespokojny a buuu
caly dzien marudny, cieply, chyba goraczkuje troszke...
w ub tygodniu mial taaki sam jeden dzien... zabkowanie niestety
gorne dziasla ma tak opuchniete a na razie tylko jeden zabek na gorze sie pokazal
biedaczek sie meczy
zeby tylko jutro obudzil sie spoko bo sie bede marwtic
bo on ogolnie wesoly pogodny, sp[i dobrze.. tyle ze sraczke raz dziennie zalicza i obiady mu nie ida.. tak sie trzeba nameczyc zeby cos zjadl
jemu juz nie gotuje bo wszystko w koszu laduje
tylko na nasze jedzenie mozna go naklonic :ico_olaboga:
normalnie nie moje dziecko :ico_szoking:
mam nadzieje ze szybko przejdzie brrrr

juz sie raz przebudzil po zasnieciu co mu sie nie zdarza...
az sie boje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 maja 2008, 21:17

madziorka hihi, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: kochana to zabki biedny Lelus!!!U nas bylo dokladnie tak samo z tymi wrednymi zabkami,strasznie sie dzieciaczki namecza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 maja 2008, 21:30

My tez cos o tym wiemy jak 4 gorne nam szły na raz to mielismy rozwolnienie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2008, 22:28

oj u nas wlasnie hurtowo ida... lelek juz 3 razy zaplakal przez sen :ico_olaboga:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

22 maja 2008, 23:41

Witajcie!!!

Magda - no no Marcinek faktycznie baardzo polubił zabawę autem :-) dobrze, że sobie chłopak poradził....a na zdjęciach super!!!!mały przystojniaczek..

Frydza - aa, w takim razie juz wszyst,ko rozumiem z zębem :ico_oczko: a z sukienką - zaradna z Ciebie mamusia..ale tak sobie myślę, ze w czerwcu to moze byc goraco..acz nie musi..w kazdym razie body z krótkim tez by zdało egzamin :-)

Edyta - no widzisz, masz na pewno super sukienke dla Wiki i to własnej roboty...pochwalisz się????

Ania - to tak jak my bierzecie zyrtec, ale ja daje raz dziennie po 10 kropelek, tak mi lekarka oczywiscie kazała...a próbowałaś dawać Helence cos z nabiału???moja alergolog ostatnio mówiła zeby spróbowac z odrobinka jogurtu naturalnego, ale teraz jeszcze nie moge, bo cos tam mu jeszcze akurat teraz wyskoczyło na karczku - na szczescie znika..a chciałam sie jeszcze zapytac Aniu jakie mleko dajesz Helence???wiem ze jeszcze do niedawna karmiełaś piersią, za co Cie podziwiam....

Madziorka - życzę by Leoś wstał jutro radosny i chetny do zabawy i do jedzonka!!!u nas tez ząbki męczą, te na górze bardzo wolno sie przebijają, baardzo długo..no i dzis tez juz sie raz wybudził lekko, co mu sie nie zdarza, ale to tez przez sasiada bo od czasu do czasu puszcza cos głosno:-(

a u nas - dzień bardzo miły, wybawiliśmy sie, wyruszalismy, bo Alek wszędzie chce....wyśmialismy sie...nasze dziecko nas tak zadziwia i tak nas rozsmiesza....np dzis jak sie zachwycał piosenką "cicha woda" w jakims programie w dwójce leciała..patrzymy a Alek wstaje nagle i patrzy i zaczyna sie kiwać i klaskać i sobie pokrzykiwac zaczął nawet :-D w ogóle on uwielbia muzykę, jak cos słyszy to zaraz jest reakcja :-)

aa dzis przeżyłam szok....normalnie chyba bede miała w nocy koszmary,...w paczce fasoli, które nie była otwrta przedtem zalęgły sie jakies robaki................ :ico_placzek: myslałam ze zwariuje....najpierw cifem popsikalismy a potem powyrzucałam to paskudztwo i wszystkie rzeczy z półki.....ja nienawidze tego typu owadów....mrówek czy tego typu a dzis to w ogóle myslałam ze padne.....ponoc - rodzice mi pozniej mówili - z fasola trzeba bardzo uwazać, bo tam sie szybko legna jakies chrzaszcze strakowe czy cos w tym stylu i czasem mozna juz ze sklepu to przyniesc,,,bo tak chyba było u nas....

dobrze juz o tym nie chce myslec..

no wiec teraz juz koncze i ide sie kapac i do mężulka :-)

papa

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

23 maja 2008, 09:31

Dzien dobry ja już po operacji i już w domku, w poniedzialek do ściągniecia szwów, choć i tak do końca nogi nie zegne mam nadzieje, że to normlane. :ico_placzek:

Ciesze się, że w końcu mogę być z wami :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 maja 2008, 09:47

hej astrid fajnie ze jestes z nami ... na co ta operacja byla ??

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

23 maja 2008, 09:49

Witam Astrid a można wiedziec co się stało z nogą?????
A to ta sukienka o której wam mówiłam Wiki ma ją troszkę poza kolana
Obrazek
Madziorka u nas też biegunka i Wiki marudna nam pomaga Wiborkol to takie czopki na niepokoje u niemowląt polecam ,choc nie wiem czy są bez recepty dziś zapytam.
Alinko ja tez od pewnego czasu podaję Klaudi zyrtek bo ciągle kaszlała , i do tej pory nie wiemy co było tego powodem , fakt że od kąd podaje kropelki to kaszlu niema :-)
Ja zaraz idę do pracy po pogodzie sądzę że dziś ludzi nie będzie , no mogę się mylic .M już się buntuje że ja każdy wikęd pracuję bo przyszły niestety też do pracy ,no ale na czerwiec mam życzenia do grafiku mam nadzieję że zostaną uwzględnione :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 maja 2008, 11:29

Edytko sukienusia fajniutka :):

Marcinek zalicza pierwsza drzemke a mamusia posprztaala mieszkanko zupke gotuje pomidoroweczke i czekamy na tatusia po pracy bedziemy mojej mamie mebelki skladac bo kupila a ze teraz wszystko w paczkach to wiecie wieczorek na skladaniu hehe :):

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

23 maja 2008, 12:17

Witajcie!!!!

Edyta - sukienka ŚLICZNA!!!!bardzo mi sie podoba!!!!!

Astrid - witaj, życzę szybiego powrotu do formy!!!!!

a ja tylko na chwilę, kawe popijam - zapraszam oczywiście......

życzę miłego dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości