Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 maja 2008, 12:19

Witam!
Nocka ok.nie wiem o której wstał,ja wstałam prawie o 9 teraz śpi też.smaramy dalej jeszcze :ico_olaboga:
podoga do nonono,zimnica w domu :ico_olaboga: na dworze 10 st i co chwila mży ,znowu będziemy siedzieć w domu

Kacper to też maniak samochodowy,uwielbia jexdzić autem i siedzieć w oknie gapić sie na auta
na dzień dziecka narazie mamy zaplanowany rowerek na 4 kółkach,pokazaywałam wam juz,u nas jest tylko 30 zł droższy to kupimy na miejscu bo w razie reklamacji lepiej na miejcu a nie wysyłać itp

D poszedł do miasta,a ja zaraz zadzwonie do fryzjera czy mi podetnie grzywkę bo mnie już wkur... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ja nie biore ani tablet ani spirali nie mam,do tej ostatniej to jakos nastawiona jestem anty :ico_noniewiem: a co do tabletek to mi sie opłaca faszerować tym kiedy D więcej nie ma niż jest,jakos sobie radzimy :ico_oczko: nie narzekamy

magda jaka limuzyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aniel miał frajde :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

23 maja 2008, 12:51

Ciebie Kasiu akurat rozumię że ci się nie opłaca ale mnie tabletki teraz przepisał po 40 zeta jedne więc po 9 miesiącach zwraca mi się spiralka a nie muszę się pilnować i o nich pamiętać

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 maja 2008, 12:53

hej hej
nie kupilam klapkow sobie. nie bylo tam gdzie bylam zadnych fajnych
ale za to kupilam malemu koszule i ogrodniczki krotkie...

Edyta ja ten zastrzyk bralam po ciazy i powiem ci ze ipa troche bo zaczelam plamic i plamilam 1,5 miesiaca...a to nie tabletka ze w kazdej chwili mozesz przerwac branie...jak bedziesz miala jakies skutki uboczne, typu bole glowy, zle samopoczucie, bole brzuch badz plamienia wlasnie to bedziesz musiala czekac az ci minie ten zastrzyk...wiec sie porzadnie zastanow

moge wam wkleic znowoz zdjecia??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 maja 2008, 13:01

dawaj zdjęcia Nat pewnie

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

23 maja 2008, 13:01

witajcie :ico_oczko:
nocka spoko tylko pobudka przed 5 :ico_olaboga:
super ten sprzet :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co ja kupie dzieciom na dzien dziecka? :-D
a ja tabletek nie biore a do spiralek jestem anty :-) moja kolezanka majac spiralke zaszla w ciaze
ale mysle o tym zeby brac jakies tabletki bo to nie przelwewki :-D

ja to bym sie sama taka limuzyna przejechala :ico_sorki: ale super fura ale ksieza dzieci zachecaja co?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 maja 2008, 13:03

u nas cos sie przejaśnia,moze w koncu zrobi sie ciepło

na drugi tydzień ma byc chyba od czwartku 30 st :ico_szoking:

a i jak D bedzie to w sobotę na dzień dziecka pójdziemy z Pelusiem na rajd malucha :-D

[ Dodano: 2008-05-23, 13:07 ]
ja tabletki zamierzam brac po drugim dziecku i jak juz D bedzie w domku cały czas
bo więcej dzieci miec nie chce,tylko dwoje to potem będziemy sie bardziej zabezpieczac

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 maja 2008, 13:10

wczoraj było nad jeziorem od zatrzesienia kijanek, w niektorych miejscach az woda sie ruszala
Obrazek
to żaba ktora Oskar chcial zabrac ze soba i jak ja do wody wrzucilismy to byl placz
Obrazek
a to pierwsza zaba ktora zobaczyl w ogole-byl zdziwiony ale od razu ja chcial glaskac
Obrazek
tu Oskar wypatrzył z tata wiewiórki skaczace po drzewach i krzyczal ćir ćir -bo myslal chyba ze to ptaki hehe
Obrazek
tatus to dobry wielbład gdy juz nogi bola
Obrazek
nasza trojka
Obrazek
to z punktu widokowego na szczecin
Obrazek
a tu gral w pile jeszcze na ogrodku jak wrocilismy
Obrazek
Obrazek

przepraszam za ilosc :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:


Kasiek super takie rajdu malucha...na czym one polegaja?? bo u nas nie slyszalalam o niczym takim fajnym....

[ Dodano: 2008-05-23, 13:12 ]
w sumie cieszylabym sie gdyby od przyszlego tygo9dnia byly takie upaly...
szybko musimy malemu basenik skleic bo wczoraj o cos sie przebil...
nad jezioror w weekendy bysmy jezdzili pomoczyc nogi, morze nad morze.... fajnie by bylo

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

23 maja 2008, 13:55

Natashka, super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale super fura ale ksieza dzieci zachecaja co?
ale macie księdza ja pierwszy raz o taki czymś słyszę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
kasiekk, dużo zdrówka dla was :ico_buziaczki_big: i poprawy nastroju po fryzjerze :ico_oczko:
my byliśmy na spacerku po 10 ,przed 12 kubuś zasnął i wstał po 13 bo zaczęli kosić trawę od strony jego pokoju i go obudzili :ico_zly: zjadł , zupę teraz rozrabia , na chwilkę wyszło słońce ale już znikło :ico_placzek: i znowu pochmurno ale nie pada :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 maja 2008, 14:01

a ja druga kawusie sobie robie bo cisnienie chyba spadlo i jakas senna sie znowu zaczynam robic, jak zwykle o tej porze..hehe jakas nieszczesliwa ona jest dla mnie

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

23 maja 2008, 14:07

Natak jak już robisz :ico_kawa: to mi też zrób :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość