kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

23 maja 2008, 08:48

hej, z rańca, wszystkim wcześniejszym solenizantom :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego co najlepsze

ja padnięta po wczorajszej imprezie urodzinowej, z resztą od jakiegoś tygodnia nie mam czasu na nic dosłownie, nawet zeby zaglądnąć na TT, a jak już chciałam to jakaś awaria była :ico_zly:

no więc tak zaczną może od urodzinek, goście przyszli zjedli to co było do zjedzenia i poszli a ja zaostałam z górą naczyń i wiecie co chyba już więcej nie zrobię zadnej impezy w domu, ze wszystkim zostałam SAMA :ico_zly: , cały dom wysprzątałam sama z Matem na ręku, bo marudny idzie 5 ząbek górna prawa dwójka :ico_brawa_01: w środę T wyszedł z domu o 6.30 rano wrócił 20.30, teściowa wróciła godzinę wcześniej na gotowe posprzątałam za nią cały jej przybytek a uwierzcie że bajzel był bo Wiktoria potrafi w 30 min dom zamienić w sajgon... no więc zdziwiła się że posprzątane... ja ledwie na nogach się trzymałam... dosłownie bo w poniedziałem skręciłam kostkę i chodzę kuśtyk kuśtyk :-D zrobiłam ciasteczka orzechowe i beziki, żeby mieć wiecej czasu w czwartek, no a wczoraj od samiuteńkiego rana to samo... ciąg dalszy sprzątania, tym razem przedpokój to też działka teściowej... no ale ona pojechała po torta... później gotowanie, wszystko ja sama T tylko jeszcze raz odkurzył bo mu się wydawało ze jest bałagan... ja odkurzałam w środę... ale niech mu będzie... mam serdecznie dość... podsumowywując wszystko zrobiłam sama, teściowa ugotowała rosół, zrobiła kompot i sałatkę jarzynową, i to tyle co mi pomogła a ja pastę z twargu ziół i czegoś tam jeszcze paszteciki, piersi z kurczaka w cieście.... T nawet nie powiedział ze dobrze się spisałam... wczoraj gdzie jeszcze trzeba było wynieść fotele i ławę na piętro to on poszedł spać... szkoda słów, a dziś miałam jechać do kazimierzy ale pomyślałam sobie że skoro T ma na południe do roboty to ja może się wyśpię... Mat wstał o 5 zajęłam się nim trochę a potem usnęłam ale nie na długo bo za jakieś 10 min zaczął być marudny T kazał mi się szykować do kazimierzy ja mu powiedziałam że zaostaję a on na to że skoro "mama z Mateuszkiem nie jedzie do kazimierzy to niech nie myśli że może spać" i kazał mi się obudzić :ico_zly: T byłby bardzo zadowolony gdybym pojechała bo on mógłby spać...normalnie porażka... T jest skończonym palantem,

a i jeszcze jedno :-D jestem brunetką przefarbowałam się :-D i mam małą grzywkę :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

23 maja 2008, 11:50

kate_k82, chwal się nową fryzurą - foty

no i nie ciekawie miałaś z tymi urodzinami... :(

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

23 maja 2008, 12:26

kate_k82, no podziwiam Cię - ja to bym tak nie potrafiła się narobić i nawet tego nikt nie doceni... :ico_noniewiem: ale za to my podziwiamy!!! :) dbaj o siebie bo się wykończysz kobieto!

qrcze Zbora ja się chyba znowu wymądrzyłam :/ na prawdę sorki ale to chyba zboczenie zawodowe - nie chciałabym tu wyjść na jakąś mądralę co ma najlepiej i wszystko wie :ico_olaboga: przecież też nie zawsze się z R zgadzamy chociaż faktycznie unikneliśmy jakiś poważniejszych zawirowań i nie musieliśmy się za bardzo docierać, bo jakoś nam samo wychodziło zawsze i to chyba bez specjalnej wiedzy tylko tak po prostu się nam ułożyło - my się czasami śmiejemy, że za bardzo się kochamy i jesteśmy przy tym zbyt leniwi żeby mieć jakieś konflikty :-D

a swoją drogą to nie zazdroszczę zamieszania i z mieszkaniem i z rodzicami i z mężem uff dużo tego na raz... trzymaj się kobieto - dzielna jesteś więc sobie na pewno dacie radę ze wszystkim - ja w WAS wierzę!

kate_k82, no właśnie może jakaś fotka???

doris, a jak tam dzisiaj w pracy? znowu nudy? czy trochę lepiej? :ico_oczko: nie macie weekendowych gości ? chociaż to w mieście chyba, a goście to wyjechali na łono natury :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

23 maja 2008, 13:11

doris, a jak tam dzisiaj w pracy? znowu nudy? czy trochę lepiej? nie macie weekendowych gości ? chociaż to w mieście chyba, a goście to wyjechali na łono natury
dzisiaj mniej nudów a wiecej roboty...
gosci owszem mamy ale powychodzili gdzies wiec w hotelu pustki, ale za to niedlugo zaczyna sie u nas stypa wiec bedzie tutaj troche ruchu

sama z checia bym gdzies poszla bo slonce kusi

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 maja 2008, 13:19

Uffffffffffff. Teściowej już nie ma, po imprezie w miarę posprzątane. Ale ja tam jestem zadowolona. Wiadomo, człowiek się narobi, nawet coś mi się z kręgosłupem stało, bo wczoraj się schylić nie mogłam. Ale myślę, że warto ku radości dzieci, no i rodzinne spotkania są dla mnie ważne, cała rodzina rozsypana po świecie więc jak jest okazja się spotkać chociaż na jedno popołudnie to warto. Wszyscy goście się u mnie stawili, przyjechali szmat drogi, bo każdy miał około 200 km i wracali tego samego dnia, nikt nie mógł zostać na noc. Ale nikt nie narzekał. Teściowa oczywiście pomogła szykować, mama gary pozmywała. Najważniejsze, że była okazja się spotkać, pogadać i pośmiać, no i pojeść, bo wszystko pycha było. Następna impreza większa to dopiero komunia Karola i osiemnastka Kacpra, obie będą w maju więc razem się obskoczy i już w lokalu będzie :-D

A tu fotki, narazie tylko trzy, bo resztę muszę sobie zgrać od szfagra z aparatu.

Torcik
Obrazek

Dmuchamy!!!
Obrazek

Karol z jednym ze swoich prezentów, słabo widać, ale to taki duży samochód
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

23 maja 2008, 13:27

Sikorka, super zdjęcia i tort wygląda wyśmienicie :) grunt ze imprezka sie udala.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 maja 2008, 13:51

Witam
Doris mam pytanko jak zrobilas te zdjecie w podpisie ??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 maja 2008, 16:32

hejka...ja w askudnym nastroju....mamy powazny problem....pamietacie o tym koraliku co Maya polknela w niedziele?nie wydalila go jeszcze...dzis pol dnia w szpltalach spedzilismy....i rentgena miala i plastiku nie wykrywa i na chirurgi i pogotowiu i u zwyklego learza---koszmar!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: ....niby jak do 2 tygodni nie wydali to powaznie mamy sie zaczac martwic...gastroskopia,ewentualnie operacja jak sie zacznie cos dziac.....i najgorsze ze bedziemy wtedy w UK :ico_olaboga: ............i tak nam leci druga czesc urlopu....BEZNADZIEJA.......

Jagodka...mam nadzeje ze spotkanie bedzie aktualne,w pon. mamy w planie jeszze specjalne usg i gdyby sie cos pozmienialo to dam znac.....bardzo chce Was zobaczyc ale wiesz ze zdrowko Mayi na1 miejscu...oby byl dobze bo zygc mi sie chce i plakac na zmiane :ico_placzek:

poza tym w noicy nie spaalsmy pierwszy raz od miesiecy bo Maya nie chciala jesc weczorem i w nocy glodna byla a cyce puste...wiec nocny koszmar...ogolnie za duzo rzeczy mamy do zrobienia,za duzo odwiedzin i ludzi i Maya przestala sobie radzic z rytmem dnia...zaburzylo jej sie wszystko i nie jest ciekawie....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

23 maja 2008, 17:04

magda26, to zdjęcie zrobił mój mąż jak szykował zdjęcia na tort urodzinowy, ale jak to zrobil nie wiem - to on jest informatykiem a nie ja :) ale ponoc w fotoshopie czy czyms takim :P

GLIZDUNIA, TRZYMAJ SIE KOCHANA - NA EPWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE
A TY MAYCIU ZRÓB JAK NAJSZYBCIEJ KUPCIE Z TYM KORALIKIEM BO MAMUSIA SIE BARDZO MARTWI!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 maja 2008, 18:22

GLIZDUNIA, trzymam kciuki za wydalenie koralika. Wszystko się poukłada. Myślami będę z Wami :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość