Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 maja 2008, 13:09

osita, ale USG miałam dopiero co w piątek i to zdjątko jest z tego badania, a u ginki byłam tylko z wynikami wszystkich badań. Cały czas mam przed oczami naszego fikającego maluszka :-)

asiula_o, pokoik już pomalowany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na dwa odcienie fioletu :-) Jeszcze tylko zostały małe poprawki. A znalazłam takie fajne naklejki na ścianę fluorescencyjne gwiazdki i księżyc i chyba takie kupię i ponaklejam :-D

#ania#, mi jeszcze do ciążowych ciuszków daleko :ico_puknij: chciałabym już mieć brzuchalka :ico_ciezarowka: nie mogę się doczekać. Niby troszkę przytyłam bo 1,5 kg i przy moich mikrych gabarytach to całkiem sporo. Nawet niektórzy już zauważyli że przytyłam ale jeszcze nie jest to kojarzone z dzidziulkiem.

A mnie boli kość ogonowa, ciężko mi się zmienia pozycje i często boli jak długo siedzę i nagle wstanę. A czasami mi naprawdę się wydaje że czuje naszego maluszka :ico_szoking: Zdaża się tak wieczorem jak leżę na plecach.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 maja 2008, 21:22

Motylku.. mi niestety są już prawie niezbendne, bo w swoje przestaje się mieścić, właściwie to zostały mi 2 bluzki i 1 spodnie z przed ciaży, a jeśli mam już coś kupować, to wole od razu wersje ciążową, bo przynajmniej się uda...

Mieliśmy dzisiaj jechać nad morze, do Międzyzdrojów, ale dojechaliśmy tylko do Polic do Ciotki, fajnie było, pogadaliśmy sobie, ona jest bardzo kochana,własciwie to traktujemy ją z P jak mame.. taka słodka kobietka..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 maja 2008, 10:03

Witajcie :-)

Wczoraj się dowiedziałam że moja siostra też w 14 tyg poczuła pierwsze delikatne muśnięcia dzidziusia. Ja też czasami już czuję, jestem o tym coraz bardziej przekonana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Apetyt mam coraz większy i już tak bardzo nie wybrzydzam :ico_haha_01:

A ja dzisiaj miałam dziwne zdażenie rano. Było jakoś przed 8 a ja jeszcze spałam i obudziło mnie pukanie do drzwi. Pomyślałam sobie że to pewnie dozorczyni i niechciało mi się otwierać, ale pukanie było coraz bardziej natarczywe i nieasowało mi do dozorczyni. Później zaczęło się szarpanie za klamkę :ico_szoking: i w tym momencie stwierdziłam że muszę to sprawdzić i zaczęłam się ubierać. Ubierając się słyszałam jakieś skrobanie przy drzwiach. Jak dochodziłam do drzwi to widziałam że wizjerek mi się kręci dookoła (majstrowali coś przy nim). Jak dosazłam do wizjerka to właśnie od moich drzwi odchodziło dwóch facetów :ico_szoking: Nie mam pojęcia kto to był i po co przylazł ale nie źlę się wystraszyłam :ico_chory:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 maja 2008, 10:11

Motylku P sięm ze mnie śmieje, że wciągam wszystko jak odkurzacz.. ale co tam, w końcu to dla dzidziusia :-D :-D

Nie moge się dzisiaj zebrać, ciężko mi jakoś chyba się nie wyspałam.. ale ogólnie jest dobrze, nie mam mdości, przynajmniej na razie, chyba idzie ku lepszemu..

Co do kopniaków to ja też czuje coś tak delikatnie, jakby mi się w brzuchu przewracało, może to pierwsze kopniaczki, kto wie?? Chociaż na razie bardzo bardzo delikatne..

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

23 maja 2008, 12:58

czesc :-D Motylek22, ale mialas przygode :ico_szoking: zobacz czy przypadkiem gdzies przy framudze drzwi, na scianie nie ma nic namalowane, jakis dyskretny znaczek, cokolwiek. to mogli byc zlodzieje co sprawdzali czy ktos jest w domu :ico_sorki: jak jest znaczek, to daj znac na policje!!!
odnosnie jedzenia... ja sie nie wypowiadam :ico_wstydzioch: Na szczescie mam b. dobra przemiane materii... :ico_sorki: no i nie widac nic po mnie, mimo ze pochlaniam naprawde zastraszajace ilosci jedzenia. Co prawda spodnie robia sie coraz ciasniejsze, ale ja mam 90% takich b. dopasowanych w pasie, wiec nic dziwnego :ico_oczko: za to waga stoi w miejscu. ciuchy ciazowe (spodnie) mam po Carmen, kolezanka mi dala jeszcze jedne i w sumie oszczedze sobie tego wydatku. Przymierzalam, ale wygladam w nich straaaaasznie. Wszedzie odstaja :ico_oczko:
Mi lekarz powiedzial, ze szczuple kobiety w okolicach 14-16tc czuja pierwsze ruchy maluszka, a te ktore maja kolejna ciaze, czuja je wczesniej. Dlatego ja wiem, ze "ruchy" ktore czuje, to nie dzidzi, niestety :ico_placzek: Jest za male jeszcze zeby cos poczuc... no i wiem tez, ze mam duzo gazow w jelitach :ico_wstydzioch: ale wy jestescie do przodu z terminem, wiec gratuluje ruchow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

23 maja 2008, 14:33

dziewczynki!!!! może faktycznie to wasze Bejbiki??? ja po raz pierwszy zaczęłam "cośtam" czuc ok 17 tc. Teraz juz nie mam wątpliwości :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 maja 2008, 12:04

Witajcie babeczki :-D

Ja dzisiaj jestem we wspaniałym humorze wczoraj przed zaśnięciem czułam nasze maleństwo takie słodkie łaskotanie w brzuszku aż się śmiałam jak to czułam. Już os kilku dni czasami coś tam czuje ale wczoraj to było już cłkiem wyraźne
I sprawa facetw dobijających się do moich drzwi też się wyjaśniła. To było do mojego brata tak jak mysleliśmy z mężulkiem.

I od wypłaty zaczynam kupować rzeczy dla maleństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Narazie pokaże Wam pościel ktra mi się podoba
http://www.allegro.pl/item365251229_4el ... _bear.html
http://www.allegro.pl/item365250954_4el ... _bear.html
http://www.patiimaks.pl/Posciele/Poscie ... aby-099EK/

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

26 maja 2008, 12:18

No super sobie znalazłas te pościele:)słodkie:)Mi się podoba najbardziej ta zielona:)
Co do ruchów to chyba jeszcze nic nie czuje...raczej jakies kłucia, a nie przyjemne łaskotanie:(

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 maja 2008, 14:54

Heloł kobietki!!

Nie wiem,czy to ja mam takiego pecha, czy jak.. pisałam posta i wyskoczł mi komuniakt, ze forum ma przerwe techniczną.. buuuu....

Skończyłam wczoraj szkołe.. zdałam ostatni egzamin i został mi jeszcze jeden wielki egzamin zawodowy ale to tak za miesiąc więc jeszcze dużo czaasu.. Najbardziej przeraża mnie to, że strój ma być "galowy"nie mam pomysłu w co się ubrać..

Jutro mamy USG wieczorem, jakoś spokojnie do niego podchodze:)

Moje dolegliwości też mijają po mału, jakby nie patrzeć w piątek zaczne drugi trymestr więc czas się z nimi pożegnać!!

Aaaaa wczoraj P zrobił mi pierwsze zdjęcie brzuszka, jak wróci to wklepje, bo musi je skopiować do mojego komputera, ja nie bardzo się znam na tych sprawach.

Motylku piękne kompleciki pościeli, oglądaliśmy z P bardzo podobne http://www.allegro.pl/item365864395_5_e ... ucent.html

[ Dodano: 2008-05-26, 15:18 ]
przeczytajcie to normalnie strach się bać..

http://www.pardon.pl/artykul/4998/pozna ... od_przezyl

Obrazek

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

27 maja 2008, 19:28

czesc listopadowki, co taka cisza dzisiaj???
#ania#, brzusio juz widoczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale pewnie tylko dla "wtajemniczonych" :ico_oczko: :ico_haha_01:
a mi sie podobaja posciele tych firm:
http://www.allegro.pl/item364560550_fer ... ungle.html
http://www.spanco.pl/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość