Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 maja 2008, 13:52

Evik.kp, moje "zachcianki" to jedyne jedzenie jakie toleruje Bąbelek. Po prostu od wszystkiego innego mnie odrzuca. Nam też wróżono obrączką i zarówno męzowi jak i mi wyszło 4 dzieci :ico_szoking: Dziewczynka, chłopczyk, dziewczynka, chłopczyk :ico_oczko: Ale ja na 4 się nie piszę :ico_nienie: Raczej poprzestaniemy na dwójce, EWENTUALNIE za parę ładnych lat trzecie...

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

23 maja 2008, 14:38

cieszę się że podoba sie Wam lista :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

23 maja 2008, 15:02

witam drogie panie no no nie bylo mnie chwile a tu sie tak namnozylo ..cieszy mnie to bardzo ..u mnie dalej lezenie dzidzius zagrozony ale trzymam sie i mysle ze bedzie dobrze a raczej mam taka nadzieje..stad moj zastoj na tej stronce ..buziaki dla wszystkich przyszlych mam i ich pociech..

[ Dodano: 2008-05-23, 16:25 ]
ktoras z was podala link na youtobe filmiki z usg fajniuchne ..ale bylam glupia i ciekawa reszty i ogladnelam kilka innych trafilam tam na taki o aborcji KOSZMAR od dzis pewnie mam koszmary nocne murowane to bylo straszne....:( nikomu nie polecam byc takim ciekawym jak ja..

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 maja 2008, 15:49

Cześć dziewczyny! Nie bylo mnie trochę, bo miałam trochę problemów w domu, chumor nieciekawy i samopoczucie do d...y :ico_zly: :ico_zly: , zachcianek to ja mam mnóstwo i jem różne rzeczy, zjem coś pikantego, a potem zagryzam batonikiem :ico_wstydzioch: , tylko na wadze na razie nie widać i po brzuchu też nie...ale pewnie jak niedługo wyszczeli to na churra będę spodnie nowe kupować :-D :-D :-D :-D

Fajna ta lista :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jak nas dużo już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super!

A ten filik fajowy :-) :-) :-)

Kasiulek ty juz lepiej nie oglądaj takich rzeczy :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

23 maja 2008, 16:25

oj uwierzcie napewno juz nie bede jestem wstrzasnieta ...

[ Dodano: 2008-05-23, 17:47 ]
mnie wrozono kilka razy i zakazdym razem wychodzilo inaczej co do plci bo do ilosci to zawsze 2 ....zachcianki mam i to okropne maz mowi ze on chce juz grudzien bo nie wie ile jeszcze tak wytrzyma ..musze lezec wiec biedak pracuje zajmuje sie domem corcia i jeszcze znosi mnie ..mam wstret do wszystkiego wiec zeby cokolwiek zjesc wysylam meza do sklepu po cos wyszukanego czasem kilka razy biedak pod rzad leci do sklepu to batonik a to czekolada z duzymi orzechami a to zas pomarancze a to banany itd itd i dodam ze jest mi go zal ale coz...zycie ..oczywiscie mdlosci non stop a usciski z muszla to tak srednio 3 razy dziennie czasem po kazdym posilku..buziaki

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

23 maja 2008, 19:16

kasiulek247, no to ciekawosc cie zgubila :ico_olaboga: ja tez naogladalam sie filmikow z usg3 i 4d, bo mam ochote na takie "cudo" jak bede w pl, a to bedzie w 19-21tc. no i patrze sie jak to kiedy wyglada :ico_brawa_01: ale nasze ufoludki sa juz takie piekne, pokazalam mezowi, wzruszyl sie strasznie i mowi: a najgorsze z tego wszystkiego to sa te wszystkie feministki, ktore uwazaja ze "maja prawo decydowac o swoim ciele" i usuwaja taka 11 - 12 tygodniowa ciaze bo to przeciez "nic" :ico_placzek: A przeciez nasz szkrabik ma serducho, ktore tak mocno bije, ma juz niezle wyksztalcony mozdzek, raczki, nozki, paluszki, buzke prawie "czlowiecza"... az mi sie plakac chce kiedy pomysle, ze tyle z nas sie stara i d...a blada, a takie jak kroliki robia sobie dzieciaki i je usuwaja zeby "nie tracic figury" :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

23 maja 2008, 22:00

wiecie co w sumie to kiedys nie myslalam czy jestem przeciwna aborcji bo nie bylo mi to potrzebne i nigdy by nie bylo ..ale teraz to wiem ze ten kto cos takiego wymyslil jest potworem kto to wykonuje jeszcze wiekszym a te kobiety ..brak slow..mysli sie za nim sie zajdzie w ciaze a nie po fakcie a juz nie mowie o tych potworzycach ktore doszly do tego ze niechca bobaska w ponad polowie ciazy ..chore tam bylo pokazane bobo porozrywane ktore mialo 24 tyg. buuuu jak jestem tolerancyjna i spokojna to jak bym taka dorwala to nie recze...K....I NIC WIECEJ BO SZKODA NERWOW I BRAK SLOW...buziole mamuski

[ Dodano: 2008-05-23, 23:04 ]
p.s nie rozwijajcie tego tematu bo szkoda nerwow a i tak nic to nie da ..dbajmy o nas i nasze zywe i najkochonsze dzieciaczki..jaka macie pogode bo w Londynie nawet dopisuje ..dzis sukces jak do tej pory brak usciskow w toalecie (z muszla) hehe i nawet samopoczucie w miare ..mam nadzieje ze u was tez jest podobnie jesli nie to spokojnie bedzie dobrze bo musi...mua

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 maja 2008, 12:28

Ja też kiedyś nie myślałam o aborcji ale jak zaszłam w 1 ciążę to się to zmieniło, jak byłam z meżem na ostatnim USG to mówiłam mu właśnie o tym,że jak zobaczyłam taką malą fasolkę, której serducho bije, rusza raczkami i nóżkami to nie wiem jak można powiedzieć,że to nie jest jeszcze dziecko, to jest juz człowiek tylko malutki i bezbronny...Kasiulek jak przeczytałam o dzidzi,która miała 24 tygodnie....Jezu............ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

24 maja 2008, 14:24

dziewczynki....to smutna prawda...ale być może te późne aborcje przestaną być w końcu legalne np w Wielkiej Brytanii...przeczytajcie to-
http://www.pardon.pl/artykul/4998/pozna ... od_przezyl

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

24 maja 2008, 23:22

przeczytalam ten artykul i sie po czesci zgadzam ze powinien byc skrocony czas a wogole mysle ze powinno to byc zakazane nie zyjemy w sredniowieczu antykoncepcja jest dostepna i to tak rozna ze kazdy dostosuje cos dla siebie wiec ktos kto mysli o aborcji to oznacza ze ciaza jest nie chciana ..wiec dlaczego mysla o pozbyciu sie problemu a nie o tym by do tego ich problemu nie doszlo..ludzie no badzmy wkoncu ludzmi..a co do artukulu to ja uwazam ze 12 tydzien to juz zapozno ....okropienstwo i juz :ico_zly:
...buziole..ps dzis dzien okropny byl nudnosci nudnosci i jeszcze wiecej..buuuu a tak pozatym znajomi mnie odwiedzili a ze ladna pogoda to namowili mnie na lezaczek na swierzym powietrzu...nawet dzien zlecial ..pozdrowionka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość