Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

15 maja 2008, 14:31

miszka, Dzidziuś prześliczny!!!!! :ico_brawa_01: fajnie że ruchliwy, na pewno czujesz jak się rusza.... :ico_brawa_01:
Pati85, gratuluję!!!! no to pokaźnego synka hodujesz!!!! :ico_brawa_01: a ułożeniem na razie sie nie przejmuj, jeszcze za wcześnie na wyrokowanie....

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 maja 2008, 18:32

Dzidziuś prześliczny!!!!! fajnie że ruchliwy, na pewno czujesz jak się rusza....
A jak Twoje malenstwo,kieduy masz USG,czujesz juz ruchy ?Jestem po przerwie ciekawa co u Was.W koncu mi dzis podlaczyli internet po 15 dniowej przerwie,wiec sie musze szybciorem wszystkiego dowiedziec!!!Moja dzidzia czasami malo mi z brzucha nie wyskoczy,jak tak bedzie po porodzie to slabo to widze :ico_sorki:
A ta waga to chyba taka normalna ,bo jestesmy z Pati dokladnie tyle samo w ciazy,i moje dzieciatko tez wazy dokladnie 385 g?Lekarz mi mowil,ze to norma ?

[ Dodano: 2008-05-15, 18:35 ]
MARTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pisz jak USG,przeciez dzisiaj mialas!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 maja 2008, 12:45

:-D dziewczynki bede miala moja coreczke :-D :-D :-D jest sliczna i bardzo ruchliwa.ma 22cm i wazy 400 najdluzsza kosc udowa ma 6 cm :-D :ico_haha_01: za tatusiem takie nogi glugasne ma :-D nie ma zajeczej wargi i zdrowiutka :ico_sorki: :ico_brawa_01: serduszka 156 na minute :ico_ciezarowka: brzusio juz mam pokzny jak wroce z Polski 25 to wkleje fotke :-D a i termin mi teraz przesunela na 24 wrzesien :ico_brawa_01: nastepne USG mam 10.06 w UK wiec zobaczymy ile uroslo przez ten czas :ico_haha_01: nakupowalam juz malutkie rozowiutkie ciuszki zreszta obydwie babcie tez wiec pewnie do UK wroce ze sporo zaciezka walizka ale co tam:) tatus sie bardzo cieszy bo nie ma go z nami :ico_placzek: tylko inne imiona dla dziewczynki powymyslal ja chce miec Igusie :ico_haha_02: no ale zobaczymy jeszcze podyskutujemy na ten temat :ico_noniewiem: pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 maja 2008, 13:45

przede wszystkim mmarta81, ogromnie sie cieszę że i Ty masz swoją wymarzona córeczkę!!!!! :ico_brawa_01: babki to jednak maja wyczucie, prawda? chyba wszystkie jak na razie dobrze czułysmy!!!! :ico_brawa_01: jak będziesz miała już swoją długonogą modelkę przy sobie, zaklepuję ją dla swojego Synka!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 maja 2008, 13:49

Ale super dziewczyny jesteście akurat w takim super tc że powoli dowiadujecie się jakiej płci będą wasze okruszki a wiecie jak mi tego brakuje tego podglądania małego skarbeczka przez usg słuchania jego małego serduszka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 maja 2008, 15:19

a i termin mi teraz przesunela na 24 wrzesien
GRATULUJE !!!!!Widzisz nawet nas wyprzedzilas z terminem!!!!Teraz bedziesz o 3 dni szybsza ode mnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 maja 2008, 13:21

miszka, mmarta81, moja gin powiedziała żeby nie bawić się w takie przesuwanie terminów porodu według usg, bo Dzidziuś może po prostu szybciej rosnąć bo ma dużych rodziców, a usg to tylko maszyna która szacuje termin na podstawie matematycznych obliczeń. najbardziej miarodajne jest ponoć usg robione nie póxniej niż do 12 tc bo wtedy Bejbiki rosną w tym samym tempie, później "włączają się" uwarunkowania genetyczne i ciężko określić dokładny wiek płodu po jego wielkości. Zresztą i tu zdarzaja się pomyłki-moja znajoma przed samym porodem dowiedziała się że jej synek warzy ok 4 kilo, a ważył...2,9....

[ Dodano: 2008-05-17, 13:21 ]
miszka, mmarta81, moja gin powiedziała żeby nie bawić się w takie przesuwanie terminów porodu według usg, bo Dzidziuś może po prostu szybciej rosnąć bo ma dużych rodziców, a usg to tylko maszyna która szacuje termin na podstawie matematycznych obliczeń. najbardziej miarodajne jest ponoć usg robione nie póxniej niż do 12 tc bo wtedy Bejbiki rosną w tym samym tempie, później "włączają się" uwarunkowania genetyczne i ciężko określić dokładny wiek płodu po jego wielkości. Zresztą i tu zdarzaja się pomyłki-moja znajoma przed samym porodem dowiedziała się że jej synek warzy ok 4 kilo, a ważył...2,9....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 maja 2008, 18:53

:ico_brawa_01: Witam gdzie sie pochowalyscie :ico_noniewiem: ja juz w domku :-D co do terminu to jakos sie nim nie sugeruje nadal mam w glowie 1.10 a przeciez dziecko moze sie 2 tyg wczesniej urodzic :-D kazde bobo ma swoj wlasny termin a nam pozostaje czekac na nie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 maja 2008, 19:29

Witam gdzie sie pochowalyscie ja juz w domku
No nareszcie!!!!A zdjecie z USG gdzie?????? Moje malenstwo wczoraj po raz pierwszy kopnelo swojego tate :ico_brawa_01:
Jest coraz silniejsze,ale dalej czuje kopniaczki tylko w dole brzucha i oczywiscie sie zastanawiam czy to normalne :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 maja 2008, 13:54

:-D z usg to mam tym razem tylko zdjecie warg sromowych mojej ksiezniczki :ico_haha_01: wiec nie wklajam ale 10.06 mam usg tutaj to zobaczymy czy sie potwierdzi i czy sie ladnie do fotki ustawi :ico_sorki: :ico_brawa_01: moja mla tatusia kopnela pierwszy raz na jeden dzien przed wyjazdem do Polski :-D udalo mu sie a teraz to juz jak mu powiem zeby reke na brzuchu polozyl bo sie rusza to czuje :-D albo to moje dziecie takie sline albo ja urodze wczesniej :ico_noniewiem: a co do kopniaczkow w dole brzuszka to Miszka wszystko ok ja tez tak mialam i mi ginekolog powiedziala ze do 26 tyg dziecko lezy w pozycji z przykurczonymi bardzo nozkami i raczkami ,,na garde,,jak boxer :ico_haha_01: wiec w sumie jest mala kuleczka dlatego ruchy nozek i raczek odczuwamy miejwiecej w tym samym miejscu-no i macica jeszcze niziutko :ico_haha_02: wiec wszystko ok

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość