Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 maja 2008, 12:47

Witam!
Nocka ok,tylko mi jakieś koszmary sie śniły po wczorajszym filmie :ico_olaboga:
Patka to moze być możliwe,bo w sumie nie wiadomo czy oni już wytepili to,bo nie robili badań po leczeniu,teraz zrobią i jak sie okaże że ona dalej ma to może być że sie znowu zaraził od niej :ico_olaboga:

edyta nie boję się bo niby czego :ico_puknij: nie o to chodzi,chodzi o to ze mam juz dość chodzenia wszędzie sama,tam będą całe rodzinki,bo to festyn rodzinny a my wiecznie wszędzie sami bo D w pracy ,wolę wcale nie iść ,a Kacper też by chciał z tatą poszaleć
ostatnio jak byliśmy w parku tzn ja i Kacper i była Emilka z obojgiem rodziców,jej tato wygłupial sie z nią a Kacper taki smutny patrzył i też próbował tam do niego podchodzić i sie wygłupiać,ale tamten z rezerwą troche,nie chce żeby znowu był smutny patrząc na inne dzieci ,on już nie jest nieświadomym dzidziusiem,coraz więcej rozumie :(
chyba teraz zrozumiałas??

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 maja 2008, 13:18

Witajcie

Pogoda do bani, na dwór nie mozna wysc,
na szczęście choroba ustępuję, do wtorku ma jeszcze brać antybiotyk

i jestem zalamana, bo w ten długi weekend, było zorganizowane spotkanie kilkudniowe z naszego watku rowiesników, niestety nie maglam byc :( tak bardzo zaluje
dziewczyny swietnie sie bawią

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

25 maja 2008, 13:22

zdrówka lulu :ico_buziaczki_big:
Kacper jeszcze troche smarka,kiedy to sie skończy :ico_olaboga: ale jest juz ok
pogoda,nie pada ale słońca jak na lekarstwo,cos ok 13 st

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 maja 2008, 08:31

dziendoberek
[size=200]
z Okazji naszego swięta dla wszystkich Mamuś życze duzo zdrowka, szczescvia, pomyslnosci, spelnienia marzen, wiecznego usmiechu na buzi i pociechyz dzieciatek!![/size]

my6 wczoraj bylismy jeszcze na komunii T siostrzenicy i dopiero po 20 wrocilismy, ale o 17 pojechalam zawiesc Oskara do domu bo juz nie moglam wytrzymac tak szalal... spiacy i zmecozny byl....

wypad do Doliny Milosci udany, nalazilismy sie po lesie 5 godzin..myslalam ze padne, bo pchalam ten ciezki wozek... :ico_haha_01:
jakos wiele zdjec nie mam, ale moze cos tam pozniej pokaze

kurcze Kasiek szkoda ze tej glisty nie dalo sie wytepic, mam nadzieje ze tym razem wam sie predko uda i Pelus nie bedzie musial sie meczyc...

Edyta na drugi raz jak bedziecie mieli byc w szczecinie to daj znac, nie pozwoel abyscie sie zgubili hihi

my zaraz na cmenatarz do mojej mamy idziemy zapalic swieczuszki a potem do tesco po cos na mole spozywcze bo znowu to dziadostwo u mnie sie na lato zrodzilo i frowa, szlag mnie trafia...

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

26 maja 2008, 08:48

Dzień dobry :-D

[size=200]Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta [/size]
[size=200]Płynie Wisła, płynie, w wodzie rybki kryje, każda nasza mama niechaj sto lat żyje! [/size]
Natako [*][*][*] dla twojej mamusi


i oczywiście
Kochany Wiktorku
[size=150]
Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje urodzinki![/size]


[size=200]Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej![/size]

Patrycja , Tomek i Kubuś

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-26, 08:52 ]
o cześć natko widzę że byłaś przede mną :ico_oczko: ja siedzę nad tym postem 20 minut bo mi się komp zawiesza :ico_zly:
wczoraj grill udany , było super i pogoda dopisał
dziś tak sobie z pogodą :ico_noniewiem: kiedy będą te upały :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Natko super że wycieczka się udała i komunia , to ci mały Oski rozrabiaka :ico_oczko: mogłaś go do na podrzucić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

26 maja 2008, 09:43

Witajcie mamuśki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ja również przyłączam się do poprzedniczek i składam nam najserdeczniejsze życzenia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Ja spadam na tipsy potem do dentysty a wieczorek do ginekologa - bardzo będę mieć cierpiące święto :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 maja 2008, 13:35

Patka :ico_buziaczki_big: Dziękujemy.

I życzę wszystkim mamusiom i sobie ...

Obrazek

Nat a twojej mamie zapalam wirtualną świeczkę [i][i][i]

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

26 maja 2008, 15:04

kamizela, dla Wiktorka mnóstwo słonecznych dni, dużo uśmiechu i daleszej pociechy jaką wam sprawia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 maja 2008, 15:40

Witam Kasiek nie gniewaj się że tak napisałam poprostu ja też pewien okres w życiu Klaudi byłam sama mój M nie wyjechał zagranicę tylko większośc go nie było , w sumie jak Klaudia go widziała to ryk , bała się go .
Przyłanczam się do życzen , wszystkim mamusiom dużooo cierpliwości i nie wyczerpalnych pokładów miłości :-)
Dla Wiktorka zdrówka i miłości oraz pociechy z mamusi :ico_oczko:
Patka a jak tam Kubuś z gryzieniem?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 maja 2008, 15:48

Iwo, edyta dziękuję serdecznie w imieniu mojego roczniaka :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość