Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 lut 2008, 11:44

Soism to zapraszam do mnie na spacerek bo u mnie sliczne słoneczko :-D

a ja do arelgologa pierwszy raz bo jakos tak nigdy po drozdze nie było :-D a po cizy tak mi sie ten katarek nasilił ze mam juz dosc

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 lut 2008, 13:46

U mnie na razie spokoj z uczuleniami, a balam sie , bo z synem ta taki cyrk :ico_olaboga: , no ale na razie z Amalia ok!
Zdjecia norobilyscie super! :ico_brawa_01: Dzieciaczki rosna jak na drozdzach, a niedawno byly takie malusie! :ico_placzek: Moje to ostatnie, chcialabym, zeby mala byla malusia dluzej! :ico_placzek: :ico_oczko: Duza cora wlasnie prawo jazdy robi! Oj za szybko to leci!!! :ico_olaboga:
Ula ja to bym z przyjemnoscia na herbatke wskoczyla, ale troche daleko! :-D
U mnie tez super sloneczko! Zapraszam! Bo my po poludniu, to w sweterku juz jestesmy, a kombinezon zimowy to tylko jak bylam w Polsce uzywalam! :-D
A dzisiaj poniedzialek i nic mi sie nie chce! :ico_szoking: No i oczywiscie my juz po obiadku, rybka i jarzynka, pychotka!

[ Dodano: 2008-02-25, 12:47 ]
A teraz oczywiscie na herbatke zapraszam i na czekolade! :ico_kawa: :-D

[ Dodano: 2008-02-25, 13:54 ]
Znowu pouciekalyscie na spacerek? :-D A ja sobie czekam az sie mala obudzi! Coraz fajniej mi spi w ciagu dnia! juz 1.5godzinki jest spokoj! Trzeba poczekac az stanie sie to rzecza systematyczna i bedzie super! :ico_brawa_01: Najlepiej jak jest spanko miedzy 12-15tej (wlasnie mi sie budzi! :ico_zly: ), jesli chodzi oczywiscie o moj planing z dziecmi, bo wtedy jest jeszcze czas na spacerek zanim pojde po corke da szkoly o 16.30! No placze wiec po nia ide! :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

25 lut 2008, 15:52

Sosim moj Kuba tez mial wysypke,do tego okropny katar i lekki kaszel...wszystko minelo jak pojawil sie trzeci zabek czyli jedynka na gorze..lekarz mowila ze katar moze byc u dziecka zabkujacego...wysypka rowniez...

Violu nio postaram sie wpadac,ale ucze sie ostro do matury :) chce zdac jak najlepiej.... wogole chce zdac :-D

Ulu dziekujemy za torcik !! :ico_sorki:

Dzis bylismy na spacerku od rana swiecilo piekne sloneczko, wrocilismy i po godzinie zaczelo juz lac.... :ico_placzek: :ico_placzek: a chcielismy wyjsc jeszce na troche z mlodym sobie a tu nicibo pada ten okropny deszcz...mam tylko nadzieje ze zimy juz nie bedzie,bo w marcu juz zamierzamy kupic kubie lekka spacerowke,bo ta co ma po wozku glebokim to jest ciezka i wyglada jak czolg..mieszkam na parterze a nie daje rady go wniesc po schodach i ciagle musze prosic kogos o pomoc jak glupia..

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 lut 2008, 18:18

Hej hej a ja nie moglam tu sie dostac do poludnia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A teraz pokaze wam cos co nasza corcia nam dzis zgotowala.Pierwsza kupa i siusiu do nocnika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
A nasza moze tak wyglada na roczek bo my tez nie jestesmy mali :ico_nienie: z mezem.
Dla Zosi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A zaraz doczytam wszystkie jeszcze posty co ominelam :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

25 lut 2008, 19:19

witam dziś troche spóżniona.
Sylwio gratulacje dla Kuby za ząbki :ico_brawa_01:
Sosim dla Zosi za 8 miesiąc :ico_tort:
Violu a jak sprawa z telefonem znalazł sie wkońcu?
Joasiu ładna niespodzianka :-D no i brawa dla Julki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula ciuszki śliczne teraz to będzie niezły facet z Pawełka :-D
Aniu moja to czasem trzy godzinki spi, bo to taki śpioszek... :ico_oczko:

A u nas dziś słoneczko ładnie świeciło ale mocno wiało, ale i tak na spacerku byliśmy.
No teraz tak czesto mnie niema na tt ale to dlatego że mój w domku i musze sie dzielić z nim komputerkiem.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 lut 2008, 20:12

justyna30 pisze: moja to czasem trzy godzinki spi, bo to taki śpioszek...

Milenie się jeszcze nie zdarzyło, zeby ciurkiem 3 godziny przespała... :ico_nienie: nawet dwie :ico_olaboga:

justyna30 pisze:Violu a jak sprawa z telefonem znalazł sie wkońcu?

niestety nie....

a my dzis wyszlismy na spacerek, ale po pół godzinie wróciłysmy bo padało i wiało... :ico_olaboga:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

25 lut 2008, 21:08

U mnie zimno i wieje, jak ja wam zazdroszcze pogody. Przepraszam że nie wpadam za często ale mnie teściowa dobija więc staram się na całe dni uciekać. U mego synusia normą jest wołać mama jak znikam z pokoiku a jak mnie długo nie ma to krzyczy baba ale nigdy nie powiedział przy mojej teściowej a przy mojej mamie cały czas- mądre dziecko.

Umawiacie się co do spotkania- fajnie, mnie ten zaszczyt nie załapie bo jakoś nie wyobrażam sobie jechać np. na śląsk i ugadywać się z rodzinką o nocleg jak ja mieszkam na podlasiu. :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-25, 20:12 ]
:wpale:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 lut 2008, 21:55

Sandro kochana bo Szymonek czuje blusa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula bedzie stroic Pawelka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Sylwia gratulacje zebusia u synusia.Teraz wsysssssssssssssstkie tssssssssy ma :-D :-D :-D :-D :-D :-D
I co tu tak pusciutko? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

25 lut 2008, 21:58

witam, nie mam sił dziś nadrabiać zaległości przepraszam....... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja po małym remoncie kuchni..... Malowanko zmiana zlewu wstawienie i podłączenie zmywarki...... Na tym wszystkim mnie nie było...... :-D ale wróciłam na sprzątanie....... Masakra......
Powoli muszę zacząć odzwyczajać Natalę od cyca w dzień..... Za miesiąc powrót do pracy i mała musi być już przyzwyczajona do normalnego jedzonka i picia z buteleczki lub kubka. Z tym jedzeniem nie jest tak źle, ładnie już pałaszuje obiadki, deserki i kaszki, ale picie jest be. Oby się przekonała bo będziemy mieć kłopocik.............

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 lut 2008, 23:32

No to trenuj ja! Moja woli niekapek, butla to beeee! :-D Herbatki sama sobie pije, ale musi byc na lezaco, bo nie wymyslila sobie jeszcze, ze trzeba podnosic, a nie lubi jak sie jej trzyma, woli sama! :-D
A dzisiaj, to fakt, straszne tu pustki! :ico_szoking:
A ja juz spac wedruje, pa do jutra! :-D :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości