Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 maja 2008, 13:48

:-D w Polsce bylo spoko :ico_haha_02: ale za domkiem juz tesknilam :ico_noniewiem: a co do farbowania to ja farbowalam ale na ciemniejszy kolor i wyszlo ok :ico_haha_02: nie wiem czy to do konca zdrowe dla dziecka ale dla mnie nie jest zdrowe chodzenie z 9 miesiecznymi odrostami :ico_noniewiem: :ico_olaboga: no i jakby tak patrzec to paznokci tez malowac nie wolno no a jak wychodzisz na ulice to maseczke powinnas zakladac zeby Cie przed zanieczyszczeniami powietrza chronila :ico_puknij:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 maja 2008, 10:55

Dla Tych obecnych i przyszłych :ico_ciezarowka: mam, składm Najlepsze Życzonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

26 maja 2008, 14:23

witajcie
my byliśy nad jeziorem na długi weekend..było fajnie ale pogoda niestety nie dopisała!!

mmarta81, no dokladnie..w ciąży to nic niby nie wolno robić
ja farbuję włosy i nic mi nie jest..poza tym farby śa teraz bezpieczne .....ja chodze do fryziera i nie ma problemu żadnego...i chodzę do dentysty i biorę znieczulenie..tez to jest bezpieczne dla dzidzi

trzymajcie sie i miłego dnia

ach...takie kłucia są ponoć normalne....ja teraz nie mam ale z Matim bardzo cześto

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

26 maja 2008, 19:28

Witam kochane ciężarówki po długiej przerwie, ostatnio ciągle wysiada nam internet, a jak już działa o tak że nie można otwierac stron i cholera mnie bierze na niego tak że mało nie rozwaliłam klawiatury, :ico_zly: ale dosyć,

adia, slonko gratuluję synków, fajnie tak się posypali mężczyźni, u mnie jeszcze na 100% doktorka nie powiedziała płci, więc jeszcze nie piszę, ale następnym razem mam nadzieję że już będzie wiadomo, co do zachcianek to Julką nie miałam żadnych, jedynie w ostatnich miesiącach objadałam się lodami, w tej ciąży na początku nagminnie wszystko przesalałam,potem fazami jadłam pierogi i kaszę gryczaną i cukinię pod każdą postacia, no i oczywiście lody,zawsze mam na nie ochotę,teraz bardzo dużo jem ogórków i pomidorów ale wszystko już bez nadmiaru soli; frytki z lodami- ciekawe połączenie, moja znajoma uwielbiała śledzie z bezami, ja tylko raz jadłam kluski śląskie z sosem pieczarkowym i z sałatką grecką i o dziwo nie miałam zwrotu :ico_oczko:

co do farbowania włosów, to nie powinno się używać farb z amoniakiem tak gdzieś czytałam, ale najlepiej właśnie robić to u fryzjera

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 maja 2008, 09:56

czesc dziewczynki :-) Co tam u was slychac?
ja mam dzis drugi dzien wolny,wczoraj moj mily zabral mnie do miasta na pyszne ciasteczko,dzisiaj jest w pracy i mam caly dom dla siebie w ktorym jest okropny balagan :ico_olaboga: mam nadzieje,ze niedlugo uda mi sie zwlec z kanapy i zabrac sie za to sprzatanie :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 maja 2008, 15:00

Czesc wam, wpadłam tylko w przelocie sie przywitac. Jutro mój wielki dzien wiec jestem juz zakrecona ze szok :-D jeszcze wszystko trzeba dopiac na ostatni guzik i koniec. Pogoda naszczescie dzis jest piekna i wyjatkowo ciepło, byle tak do jutra :-)
Odezwe sie juz jako mezatka z nowego domu papap :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 maja 2008, 17:44

Jutro mój wielki dzien wiec jestem juz zakrecona ze szok
:ico_brawa_01: Wiola85-G R A T U L A C J E :ico_brawa_01: i trzymaj sie tam jutro dzielnie :ico_prezent:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 maja 2008, 14:35

wiola85, kochana-GRATULUJEMY!!!!!! :ico_prezent:
życzę Wam żebyście przede wszystkim zawsze umieli ze sobą rozmawiać, żeby nic nigdy nie zniszczyło przyjaźni miedzy Wami. Bądźcie razem do końca świata!!!!
Acha-najaktualniejsze życzenia-spokojnej, bezkonfliktowej drugiej połówki ciązy i bezbolesnego porodu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 maja 2008, 19:28

wiola85, wszystkiego najlepszego!!!!! dużo szczescia, radościu i uśmiachu przez całe zycie!!!!

gratulacje :ico_prezent:

dziewczyny..jednak moje przeczucia sie nie sprawdziły...bedzie córeczka.jestem przeszczęsliwa.....nie wierze w to!!!! Julcia jest zdrowa..tak pięnie ziewała, usmiechała się......wszystko bylo super widac..te usg 3D to rewelacja!!! najwaznijesze ze zdrowa....ciesze sie!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 maja 2008, 20:16

wiola85, Ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_prezent:

iza, super,ze coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-28, 20:45 ]
a to moj mały syneczek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość