Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 maja 2008, 08:57

Dzień dobry, dzień dobry...... słoneczko piękne, pościel piorę i wietrzę (po teściowej :ico_oczko: :ico_haha_01: )

I jak zwykle dalsza część dnia na spacerku. :-D Wam również życzę miłego dnia.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 maja 2008, 09:30

a ja dzisiaj jade do mamusi na urlop bp sama jestem
misiek wyjechal

ale nocka genialne spalam prawie do 9 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 maja 2008, 10:53

Sikorka, miłego dnia również dla Ciebie
jagodka24, a na dłużej wyjeżdżasz?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 maja 2008, 11:01

hejka,dotarlismy dzis rano wiec szybciej o jakies 4h bo na prom nas wczesniej wpuscili.....no i w sumie 2 kontrole drogowe zaliczylismy w ostatnich dwoch dniach przez te skradzioną przednią tablicę....jak jechalismy od Jagodki to nas zlapali ale ze my wzorowi podroznicy to nie mieli sie do czego doczepic wiec zrobili nam papa....no ale gadka z policjantami na poziomie podstawowki...porazka!.....
probuje zgrac fotki ale cos mi komp zamula wrrrrr

w ostatni dzien pobytu w PL bylismy u Agaty i jej rodzinki....slicznie mieszkają,Agata smacznie gotuje a nawet nie wspomne o Jagodce ktora jest aniolkiem :ico_haha_02: :ico_brawa_01: .....za to Maya urwis :ico_olaboga: ......Naprawde bardzo milo bylo nam Was poznac,napewno przy kolejnej okazji znow Was odwiedzimy...albo Wy nas. :-D

Arek i Maya spia,ja walnelam sobie kapiel bo tez padam ze zmeczenia....a wlasciwie braku snu....u nas leje tak ze jeszcze takiej pogody nie widzialam w UK przez 3 lata...w porcie burza z piorunami i takim deszczem ze wycieraczki nie dawaly rady....wogole jakos ponuro dzis tu :ico_noniewiem:

wybaczcie solenizanci.....najwazniejsze chwile Waszego zycia mijaja a ciotka zapomina o zyczeniach :ico_wstydzioch: :ico_puknij: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: .....STO latek spoznione dla tych ktorych pominelam w ostatnich dniach!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 maja 2008, 11:42

cześć!
No Ewcik a może zrób coś dla siebie...otwórz własną działalność, wystąp o kasę z uni...za 12tysięcy kupisz auto, sprzęt fotograficzny i kasa popłynie do Was rzeką!
My do Karpacza jedziemy w sumie niebawem, bo 23.06. a Wy?
Doris no niby nie trzeba mieć dokumentów...ale każdy dorosły jakiś tam dokument posiada i w razie co pokaże. A dziecko? czy ktoś mi uwierzy że to moje? wolę mieć ten durny dowód.
Patrycja wielkie dzięki. Mam nadzieję, że jak ten katar wyleczymy to uda nam się wpaść jeszcze przed naszym wyjazdem w góry. Napiszę wieczorem jak pracuję w weekendy, bo chętnie byśmy przyjechali choćby na 2dni.
Jagódka a neta będziesz miała? bo się zatęsknimy!
Sikorka to miłego sprzątania...ja już po...młoda śpi...więc siędzę. Spacer chyba jeszcze nie..nie wiem..wieje jak diabli, niezbyt ciekawa pogoda...a nie wiem jak Hanki gardło...
Glizdunia już w UK??? :ico_szoking: :ico_brawa_01: to ogarniaj sie, wypocznij i pokaż choć kilka zdjęć!!!

My dziś samotnie spałyśmy do 6, a potem do 8. Hanka grzeczniusia i kochana....lecę, poszperam tu i tam...potem make up, młoda wstanie, obiad i do roboty.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 maja 2008, 12:57

zborra, my to jak się wybierzemy to na jakis weekend, ale chyba dopiero na przełomie lipca i sierpnia. Ale wiesz zawsze możesz wpaść na kawkę jak będziecie przejeżdżali przez wrocław :-)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 maja 2008, 13:36

No w sumie to macie racje z tym dowodem... kto uwierzy ze to wasze a ze nie porwalyscie...

Patrycja, Zbora jak będziecie się umawiać to nie zapomnijcie o mnie ja w sumie nie mam tak daleko do Patrycji

GLIZDUNIA, fajnie, że już wróciliście

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 maja 2008, 13:38

doris, na pewno nie zapomnimy i mam nadzieję że uda nam się spotkać na spacer albo coś więcej :) Szkoda że mieszkam w mieście bo można by jakiegoś grilla wykombinować.

zborra, czekam czekam :)

GLIZDUNIA, witamy z powrotem :) Cieszę się że już wróciłaś :D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 maja 2008, 14:45

Hej czołem.

To czekamy jeszcze na urodziny Jagódki i zmykamy na nowy wątek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 maja 2008, 14:48

kamizela, dokładnie tak :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość