barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 maja 2008, 20:25

ależ tu pustki, chyba faktycznie wyciągnęłyście dziś leżaki
super pogoda, a ja dostaję gęsiej skórki jak widzę jak moja ciocia dziś dzieci wyubierała na pole, upał, ja się topię, a ona w długie rękawy i jeszcze bluzy, normalnie zdębiałam :ico_szoking:
no cóż, cioci może już zimno, bo w starszym wieku ludzie bardziej marzną, ale jak mi tak będzie dzieciaki futerkować, to zaraz będą przeziębieni, bo wystarczy wiaterek na spocone plecki i choróbka gotowa
Tadzik dziś cały dzień kwęka, nawet na zajęciach nie chciał się bawić, albo dziś taki dzień, albo bardzo drażnią go te 2 nowe zębole co już prawie są u góry przebite
wczoraj i dziś odmówił definitywnie wieczornego karmienia (czasem się zdarzało, ale 2x pod rząd nigdy), a i w nocy dziś nie jadł, więc chyba już żegnamy karmienie piersią definitywnie
za to 5 rano króluje, no ja na rzęsach już chodzę, mówią że w tym wieku dzieci średnio śpią 13 godzin, ale mój Tadeo do średniaków raczej nie należy, bo on w sumie to góra 10 godzin, a przy dobrych wiatrach 11 godzin przesypia :ico_olaboga:
anulaf ależ nasze maluszki mają z tymi ząbkami, :ico_brawa_01: za śliczną perełeczkę i drugą która prawie też już jest
fajnie masz z tą korespondentką, bo super ty i córcia się podszkolicie w angielskim, najlepszy jest kontakt z żywym językiem, kursy to tylko teorii uczą, a taka praktyka :ico_brawa_01:
uleńko a pucowanie autka, to powinnaś ślubnemu zostawić, albo najlepiej, żeby chłopcy razem się tym zajęli, wiesz takie męskie zajęcia
i koniecznie wklej nam foteczki z nową fryzurką, na pewno będziesz super wyglądać

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

27 maja 2008, 23:14

heloł lipcóweczki
dostałam taka odpowiedz

"Szanowna Pani,

Dziękujemy Pani za informację. Bardzo sobie cenimy wszelkie sygnały od naszych Klientów. Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów są dla nas najważniejsze.

Zapewniamy Panią, że każda partia wyrobu jest dokładnie sprawdzana i dopiero po uzyskaniu pozytywnych wyników jest kierowana do sprzedaży.

Zależy nam bardzo na wyjaśnieniu przyczyny zdarzenia. Czy posiada Pani jeszcze słoiczek z zanieczyszczeniem? Jeśli tak czy może nam Pani przekazać je do oceny? - nasz przedstawiciel mógłby odwiedzić Panią w dogodnym terminie i przesłać produkt pocztą kurierską do oceny.

Bardzo prosimy o podanie numeru telefonu - to ułatwi nam bezpośrednie kontaktowanie się z Panią oraz podanie adresu.

Gdy otrzymamy wyniki badań skierujemy do Pani pisemną odpowiedź.

Bardzo proszę Panią o odpowiedź.

Z poważaniem,
Maria Kropelnicka
Serwis Konsumencki"

dałam im namiary i czekam na kontakt :-)

Basiu Tadzik ślicznie je kanapeczki :ico_brawa_01:
Zosia mi sie dławi duzymi kawalkami wiec boje sie jej dawac kanapeczki
ale chyba czas najwyzszy :-D

Ula i jak tam Angelina Joli na głowie??? :-D :-D

[ Dodano: 2008-05-27, 23:15 ]
DZIEWCZYNY STAWIAM :ico_tort: ZA 600 STRONKE

[ Dodano: 2008-05-28, 10:15 ]
a co to ja dzis pierwsza o tej porze???????????? :ico_szoking: :ico_szoking:

GDZIE JESTEŚCIE MOJE KOCHANE LIPCÓWECZKI :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

28 maja 2008, 10:26

Hej hej
Matko chyba Was juz nie nadrobie 600 str. naklikaliscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A to na te 600 stów :ico_tort:
No u nas jakos leci my jak zawsze po przyjezdzie chore to to zaklimatyzowanie.Bylam wczoraj z Julka u lekarza dostala nurofen i spray do noska,ale dzis juz jest ok. i dzieki Bogu ale dzis nie wychodze na dworek niech sobie posiedzi w domciu.Mnie tez zlapalo ale sie trzymam a pogoda super.
Pozdrowienia dla Wszystkich i buziaczki dla dzieci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

28 maja 2008, 10:32

joanna1111, zdrówka dla Ciebie i dla JUli :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 maja 2008, 10:51

Zdrowka dla wszystkich! i caluski! :-D

A dzisiaj to impreza u nas bo te 600stronek to suuuuper :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: Ale z nas gadulinki :ico_brawa_01: :-D

A my dzisiaj wieczorem jestesmy na imprezkowym wyjsciu! :-D Wyjazd juz jest planowany o 18.30, bo to daleko, a imprezka sluzbowa, a ja mam usmiechem swiecic! :-D Imprezka z osobistosciami regionu, wiec jestem ciekawa :-D kogo tam spotkamy! :ico_oczko: Stroj wieczorowy bede musiala sobie wymyslic i wyszukac w mojej szafie! Zobaczymy w co ja te cycusie wcisne! :ico_szoking:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 maja 2008, 11:17

i ja się witam o późnym poranku i co widzę, pyszności za 600, to i ja sie poczęstuję, mniam
my dziś klasycznie od 5 na nóżkach i po zajęciach, myślałam że będzie porażka, bo ostatnio Tadzik to taka Zosia-samosia i nie chce, żeby go mama tykała, a tymczasem Dorotka super zadowolona z Tadzia i kazała go zostawić samemu sobie, tylko pokazała mi jak go mam przytrzymywać do stania, bo chłopak się garnie i super
chcą nas jeszcze przytrzymać do wyjazdu na zajęciach (żeby na spokojnie puścić nas na urlop), a potem kontrola co miesiąc aż do momentu samodzielnego chodzenia, więc jestem happy i w ogóle kobietka stwierdziła, że wreszcie chłopak nabrał tempa :ico_haha_01:
sosim takie pisemko to standardzik, ja też wtedy takie dostałam, ale fajnie, że sami sobie po to przyjdą i ty nie musisz się kłopotać z wysyłaniem
na pewno dostaniesz coś fajnego dla Zosieńki
joasiu to dużo zdrówka dla was kochane
anulaf no, no imprezka w super kreacji :ico_brawa_01: , oj będą się panowie za tobą oglądać, bo nie ma jak "karmiący" biust
u mnie już z tym krucho, bo Tadzik już 3 nockę i 2 wieczory sobie odpuścił, więc już opłakujemy karmienie definitywnie :ico_placzek:
więc od razu miseczka mi się zmniejszyła
u nas dziś ładnie, choć nieco chłodno, wczoraj było rewelacyjnie, dziwna trochę ta pogoda, bo wczoraj w krótkim rękawku, a dziś bez sweterka czy bluzy nie bardzo fajnie

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 maja 2008, 11:40

zżarło mi posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Witajcie.....
my nadal zakatarzone :ico_olaboga: nie wiem co dawać Milenie do noska...najpierw był Nasivin...a teraz juz nie wiem czym jej psikać...a z nosa leeeeeci

wczoraj cały dzień spędziłam na szukaniu i dzwonieniu...za miejscami na wakacje...
trudno było :ico_olaboga: pokoj dla naszej szóstki...
w rezultacie zdecydowalismy się na Władysławowo, chociaz mój mąż wolał mniejszą miejscowoac Juratę, Kuznicę lub Jastarnię...

ale powiem Wam, dlaczego wybrałam Władysławowo...
po pierwsze blisko do plazy....po drugie ładny słoneczny pokoik, z dostepem do kuchni...
blisko Lidl i Biedronka....a zależało mi aby nie brac z Radomia nadmiaru pieluch i słoiczków - zupek..tylko kupic w Biedronce lub Lidlu....
W tych mniejszych miejscowościach nie ma takich marketów tylko małe sklepiki w których zapewne jest drożyzna... :ico_olaboga:


dla wszystkich dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

Basiu no, no...super, że Tadziowi smakuje juz takie "dorosłe" jedzonko...
Milenie też :ico_oczko:

Ula wklej koniecznie zdjęcie w nowej fryzurce....

Asiu to Wy juz w domku???? jak się udały uroczystości...wklejaj zdjęcia... :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 maja 2008, 11:46

może kup violu maść majerankową i smaruj Milence pod noskiem, możesz też psikać Marimarem (ale to to samo pewnie co Nasivin), spróbuj też dawać jej do spania kilka kropli na poduszkę Oil Olbas - wtedy nie zatyka dziecka jak śpi
fajnie, że już wybraliście sobie miejsce, a Władysławowo jest fajne, zawsze możesz mężowi powiedzieć, że w przyszłym roku coś fajnego wyszukacie w którejś z tych mniejszych miejscowości

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 maja 2008, 11:46

witajcie....
my nadal zakatarzone... :ico_olaboga:

wczoraj dosłownie cały dzień spędziłam na dzwonieniu i szukaniu kwater dla nas na wakacje....

w końcu wybrałam Władysławowo...chociaz mąż wolał Juratę albo Jastarnię...

powiem Wam dlaczego wybrałam Władysławowo..
po pierwsze do plaży blisko, pokoik duzy, słoneczny...do dyspozycji kuchnia.
W poblizu jest Biedronka, lidl...i tak sobie pomyslałam, ze nie będę brała dla Mileny nadmiaru pieluch, słoiczków - zupek...tylko kupimy na miejscu w lidlu lub biedronce....
no a w juracie albo jastarni nie ma biedronki ani lidla tylko małe sklepiki a w nich napewno straszna drożyzna...
aha co do transportu to na dzień dzisiejszy jedziemy pkp...zastanawiam się na 1klasą albo sypialnym :ico_noniewiem: ale chyba wybiore 1 klasę...jak myslicie?
kiedy muszę zakupic bilety???

buziaki dla naszych dzieciaczków

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 maja 2008, 11:51

ja mam małe doświadczenie z pkp, więc raczej ci nie pomogę, wiem tylko, że w sezonie to lepiej wcześniej bileciki kupić, bo potem może być problem, szczególnie że jest was 6

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość