Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 maja 2008, 23:55

kobietki.. właśnie wróciliśmy z usg iiiiiiiiiiiii.. na 80% mamy synka!!! Po za tym dzidziuś zdrowy, śliczny, przeziorność karkowa w normie, kości wszystkie, nażądy też, mózg prawidłowy, seduszko pięknie bije, normalnie cudo ten nasz synuś:):)

Jak mi sie uda zeskanować, to wkleje zdjęcia i wrzuce film..

Jestem przeszczęśliwa..

to ;ink do filmu z naszym synkiem, mam nadzieje, że wszystko zrobiłam tak jak trzeba i będzie widać:)
http://nussia.wrzuta.pl/pliki/fi5ponRbT4/

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 maja 2008, 10:26

Aniu gratuluje synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też już bym chciała wiedzieć :ico_oczko:
Brzuszek już całkiem pokaźny, też chyba zrobię sobie fotkę i wam wkleję moj mini brzusio :ico_oczko:

Ja już praktycznie każdego wieczora czuje nasze maleństwo :ico_brawa_01: niesamowite uczucie, za każdym razem się śmieje jak bąbelek fika :-)
Teraz jestem na etapie buszowania w internecie w poszukiwaniu pościeli do łużeczka, dekoracji do pokoiku, łużeczka itd. Świetna zabawa :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

28 maja 2008, 11:41

Aniu gratuluję:)Super:)Najważniejsze, ze zdrowy i ze wszystko dobrze:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

28 maja 2008, 11:59

#ania#, gratuluje!!! a filmiku za nic nie moge obejrzec, w jakim programie odtwasza sie ten plik??? :ico_placzek:
Motylek22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zazdroszcze ci tych ruchow, ale tak zdrowo :ico_oczko: widac ze dzidzi zwawe jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Odnosie wyprawki, to ja od poczatku ciazy zaczelam przegladac niemowlece stronki :ico_wstydzioch:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

28 maja 2008, 12:54

#ania#, gratuluję synka...
Odnosie wyprawki, to ja od poczatku ciazy zaczelam przegladac niemowlece stronki :ico_wstydzioch:
Teraz jestem na etapie buszowania w internecie w poszukiwaniu pościeli do łużeczka, dekoracji do pokoiku, łużeczka itd. Świetna zabawa :-D
no cholerka... to ze mną coś nie tak... bo jeszcze nawet o tym nie myśle
ale oglądam wózki na ulicach... i patrzę jak jeżdżą, wyglądają już w stanie użytkowym...

ogólnie to czasami staję przy ciuszkach i się zastanawiam : czy rózowe czy niebieskie...

ale pierwsze body kupiłam rózowe... ciekawe... co u mnie za kruszynka siedzi...
mąż z córką mówią ze to chłopiec...

aha co do wyprawki itd
to oglądam łózeczka i nie mogę sie zdecydować...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:53 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

28 maja 2008, 13:05

aha co do wyprawki itd
to oglądam łózeczka i nie mogę sie zdecydować...
Ja mam wiekszosc "grubszej" wyprawki po Carmen, bylo kupowane unisex :ico_oczko: Ale jakies zmiany bym chciala, dlatego sie patrze za posciela, ciuszkami itp..
A ty Edytko masz inne sprawy teraz na glowie, jak juz sie urzadzisz to bedziesz szalec z zakupami dla dzidzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 maja 2008, 14:09

#ania#, bardzo szybko określili Ci płeć. gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wszystkim babeczkom gratuluję pierwszych ruchów :ico_brawa_01: mój Synek fika juz bardzo konkretnie :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 maja 2008, 15:04

Nio.. sama jestem w ciężkim szoku, że to tak szybko poszło... w życiu bym się nie spodziweała.. Myślałam, że to gdzieś koło 20tc a tu taka niespodzianka.. Ciesze się bardzo, że poszłam na to USG bo jestem na prawde dużo bardziej spokojna..

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 maja 2008, 18:04

witam wszystkich, widzę,ze zaglądają tu moje koleżanki grudnióweczki to ja też przyszłąm, chyba nie macie nic przeciwko temu?

Ania ja też zawsze myślałam,że płeć widać około 20 tygodnia, a ostatnio jak byłam ugina to właśnie mówił mojemu mężowi,że następnym razem jak przyjdziemy to moze już bedzie widać kto jest, ja byłam w tym czasie w przebieralni i myślałam,ze zmyśla i cały czas się z niego śmiałam do tej pory, ale jak przeczytałam jak było u Ciebie to chyba go przeproszę :ico_wstydzioch: :-D

a mnie już korci żeby coś kupić, wczoraj byłam w dziecinnym,żeby kupić młodemu coś i po prostu zauroczyły mnie te małe fatałaszki :-) , oczywiscie sporo mam po Oskarku, ale i tak pewnie coś tam nakupuję :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 maja 2008, 18:13

caro, ja też byłam w ciężkim szoku, że to już...ciesze się bardzo bardzo.. kocham to Maleństwo bez zwględu na to, czy to chłopiec czy dziewczynka..

A ubranka dziecięce są słodkie.. ja na razie oglądam, ale jeszcze z miesiąc i zaczne kupować, bo kto później da rade wszystko od razu, portwel może nie wytrzymać :-) W sumie to nasz synek się dopasował, bo sporo ubranek dostaliśmy od mojej kuzynki i koleżanka prosiła, żeby przyjechać i zabrać, bo już nie ma gdzie trzymać, a obie mają synków.. Więc mi pozostanie kupić coś na wyjście, bo w domku, to ciuszki już są..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość