Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

25 lut 2008, 21:44

:-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 lut 2008, 21:54

massumi coś ty ubrała temu dziecku na głowę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

25 lut 2008, 22:14

Massumi Obrazek ale czy ja widzę u MisiUlki siniaka na czole???

Irminka pewnie w szpitalu, bo nie wierzę, że tak długo by nas w niepewności trzymała...

Glizdunia no właśnie...czemu piszesz, że sprzeprzyłaś??? W końcu chyba wszystko zmierza ku dobremu nie?
A co do Majci, to chyba dobrze, że okazała się 3dniówka...zawsze lepiej już wiedzieć co się dzieje...Zdrówka i powodzenia!!!

Anza Ty się ciesz, że dziecko zdrowe!!!!! a panikuje chyba każdy, bez względu na to co się dzieje...bo jak człowiek nie ma tragedii jakiejś to każdy nawet drobny problem jest dla nas wielki. Życzę, żebyś miała ich jak najmniej...

I dziękujemy za komplemenciory...i już nie wiem co kto pisał...

Hanka padła...ale coś za bardzo do spania to jej nie było...cóż...
J znalazł na allegro auto...scodę fabię...2003 rok, full wypas...z klimą!!! kombi...nie ma tylko gazu...ale kosztuje 16000, więc ja bym była na tak...a mój mąż??? waha się bo jest biała...ja nie mogę...a mówią, że to baby kierują się kolorem...szok!!!

[ Dodano: 2008-02-25, 21:17 ]
Jagódka pokaż to cudo...masz? czy tylko widziałaś?????????

Kamizela...ja nie widziałam nigdy takich ciuszków...a skąd masz katalog? lecę szukać w necie...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 lut 2008, 22:18

Massumi..piekne fociaki...aparat nowy to szalej kobito!!!!!!
a spieprzylam bo mialam od razu powiedziec o miesiecznym urlopie a tak jak mi nie da na maj to bede musiala sie z fajnej pracy zwolnic...i zapomnialam jeszcze powiedziec ze od poniedzialku 2 tygodnie nie moge na rano pracowac....a tam glownie ranki...wiec tez wolne albo zaczne za 2 tyg......juz skolowana jestem...ide w srode..powiem babce jak nie zapomne oczywiscie bo licze sie z tym ze moze sie rozmyslec....no i chce te robote....kasa wazna rzecz ale poza nia bede miala calutki dzien dla malej i pracowac tez bede bo co to jest 3 h dziennie...jak mam do pracy jakies 3 min. spacerkiem :ico_haha_02:
Anza...ciesz sie ze nie masz zadnych sensacji z Igusią...fakt faktem ze wirusy krązą i nigdy nie wiadomo czy nas jakis nie dopadnie...oby nie!
Kamizela...no stresik jest i bedzie juz zawsze....zawsze cos.....

Maya zaliczyla juz pobudke z placzem ale takim ze nie szlo jej uspokoic...ewidentnie ją cos bolalo....nawet cycusia nie chciala....dostala nurofen i Arek z nia spi....i glaszcze...nie mam pojecia co jej dolega tym razem...moze brzuszek po tych wymiotach...albo zeby...albo ...nie mam pojecia co jeszcze...

[ Dodano: 2008-02-25, 21:22 ]
Kamizela...a ubranka z tego katalogu mozna tez chyba w sklepach kupic bo na naszych byly ceny ....katalog mam ale chyba na zimowy sezon a jest tez z wiosennym towarem??

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

25 lut 2008, 22:23

zborra, :ico_smiechbig: biała..... :ico_smiechbig:
ale fajnie macie że kupujecie samochód mnie też się marzy ale chyba jeszcze sobie poczekam :(
massumi, mniamuśni są :-D hihih a myślałam, że mam brudny monitor na czole Ulci :ico_haha_01: :ico_oczko:

a ja się objadam czekoladą....... i się potem dziwię, że tyję :ico_puknij:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

25 lut 2008, 22:30

zborra, no ma... rąbnęła w stolik... jak opatrywałam policzek Miłoszowy :ico_noniewiem: :ico_puknij:

kamizela, KRÓLA LWA :-D BO TO MIŁOSZ, cały :-D

GLIZDUNIA, ja trzymam kciuki za pracę, musi być OK tylko pozytywnie się nastaw !!!
A fotki strzelam i sobie też :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 lut 2008, 22:33

Massumi.... :ico_smiechbig: ...no nic nie powiem na te fotke...myslalam ze sie posiusiam ale nie wypada... :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 lut 2008, 22:33

zborra kiedyś wycięłam kupon z gazety, wysłałam, a oni mi przysłali katalog.

Glizdunia ten katalog to nie jest tego typu co Quelle - ale mam sklep w mieście oddalonym ode mnie o 20 km więc...jak zwrócą nam kasę z podatku to jedziemy na zakupy :-D :ico_brawa_01: A ciuchy są prześliczne - dla chłopców cudne bluzki i spodenki, zielone i w zestawieniu błękitno - pomarańczowym :ico_brawa_01: Wszystko od rozmiaru 92 więc tak na wiosnę-lato.

Ok babki uciekam do męża bo cosik podchody robi :-D

Do jutra.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 lut 2008, 22:35

Ojeju jeju nie wiem od czego zacząć tyle tu się dzieje :-D

Ale lubię Was czytać, a dzieciaczki oglądać : te massumi - rozkoszniaczki - rozczulaczki i zbory Haneczkę - stojącą kiteczkę :-D

zborra, biała powiadasz....... Sikor też białej nie chciał, mam granatową :-D


GLIZDUNIA
, spoko jak pokażesz, że jesteś dobra to urlop Ci napewno da i nie panikuj, dobrze będzie, jeszcze nie zaczęłaś pracy więc nie mogłaś nic spieprzyć :-D

A ja zmykam, dziś muszę w końcu te kwiaty zacząć przesadzać :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

25 lut 2008, 22:37

kamizela, idź na całość :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

GLIZDUNIA, w sumie nikt nie widzi... :ico_oczko: :-D

A co z naszą Gosią się znowu dzieje... miała obmyślać plan wymiksowania się z firmy... i wymiksowała się od nas... :ico_noniewiem: :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość