Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 maja 2008, 21:27

Radusiowi najlepiej wychodzi "serrr" i gdybyśmy mu pozwolili to zjadłby całe kilo żółtego, bo właśnie taki uwielbia, za każdym razem na pytanie "z czym zjesz chlebek?" woła SERRR!
poza tym to raczej na razie pojedyncze słowa i próbuje każde powtórzyć z czego jestem niezmiernie dumna, bo zaczął mówić kiedy skończył 2 latka czyli niespełna dwa miesiące temu
z nocnikiem walki u nas nie ma, Radek leje w pampki, bo zostaje cały dzień z mężem a on nie ma cierpliwości do małego i przy pierwszych oznakach histerii to mój małż dostaje ataku furii :ico_noniewiem:
cóż, wakacje przed nami, jestem pełna nadziei na p[oprawę :ico_oczko:
poza tym we wrześniu idzie do przedszkola więc jeśli nie wakacje to przedszkole zrobi z tym porządek :ico_haha_01:
no i mój chłopczyk śpi po południu razem z tatusiem prawie 3 godziny

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 maja 2008, 22:01

mój też śpi w dzień,choc wolałabym zeby nie spał już,a śpi długo bo zwykle ok 2,5-3 godzin a czasem i 3 i pół
wieczorem klade go o 21 a wstaje najczęściej ok 7,ale czasem zdarzy sie wczesniej jak np dziś 5.50,albo później ok 8

kilka razy nie spał w dzień wtedy szedł spać ok 20

my jesli mój D przyjedzie pójdziemy w sobotę na rajd malucha to taki tradycyjny festyn rodzinny organizowany juz po raz 29 u nas :-) w tamtym roku byliśmy pierwszy raz,fajnie jest i dużo atrakcji dla dzieci :ico_brawa_01:

KAcper też przyuważył że nie mam siuraka i mówił " mama nie ma jaka,ja mam i tata ma,mama nie ma",zdziwił sie bardzo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2008, 07:51

A Mati jakoś nauczył się spać bite 12 godzin ale w dzień nic. teraz jak wstaje po 7 to i po 19 już śpi. Dziś pogoda się popsuła i chyba będziemy w domu raczyć się klockami:)

Matula1 jako nauczycielka przedszkola od września musze się stawić za innymi Paniami i przywołać męża do porządku :ico_haha_01: :ico_haha_01: żartuje;)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 maja 2008, 11:12

a u nas w końcu puieknie 22 stopnie
dzis znowu o 6 wstał ,przed chwilką poszedł spać to wcześniej będziemy mogli wyjść,chyba ze będzie spał nie wiadomo ile :ico_noniewiem:

wczoraj siedziałam w przedszkolu z dzieciakami,fajnie,podoba mi się,od października idę robic wczesnoszkolna z przedszkolną,to jest to co zawsze chcialam robić tylko nie wiem czemu wybrałam cos innego,ale nic straconego

Matikasia fajnie masz z tą pracą :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 maja 2008, 11:16

kasiekk jak będziesz potrzebować materiałów służę pomocą:) studia fantastyczne, już bardziej ciekawy chyba nie ma. Teorii mało, a dużo paktyki. A ja chciałabym mieć i tą i ogólną. A co praca pedagoga jest nudna?? ile godzin spędzasz w szkole? przedłużyli Ci umowe?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 maja 2008, 11:47

matikasia nie nudna ale widzę siebie raczej gdzie indziej,od zawsze chcialam i od zawsze myśłałam zrobic wczesnszk.i przedszk,tylko potem jakoś tak nie wiem czemu mi się pozmieniało,a teraz widzę że to jednak tamto bym chciała robić
3 semestry i sprawa załatwiona potem tylko szukac pracy :ico_oczko:

co do umowy to będe mieć tylko 2 godz wiecej a więc 8 tyg bo tyle szkoła dostała i wiecej narazie nie dostanie pedagog tam godzin,możliwe ze dostane jeszcze świetlice,to bym miała pół etatu,a jeśli nie to szukam gdzie indziej,bo sam pedagog to za mało
fajna szkoła ,chciałabym tam narazie zostać,zobaczymy jak bedzie

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

27 maja 2008, 22:25

Witam wszystkich, dawno nie nie bylo, ale widze żę bardzo porosły wszystkie dzieciaczki. Bozenka twoj Franus jest juz taki duży :ico_szoking:
Czytalam gdzies o bilansie dwulatka a ja nawet jeszcze nie bylam. Brak mi na wszystko czasu. Az wstyd.
U nas nocnik od kilku miesiecy jest bez problemu, nawet w nocy budzi sie na siusiu, choc czasem zdarzy jej sie w nocy popuścic. Od wrzesnia na jej zyczenie zapisalam ja do przedszkola i zobaczymy jak to bedzie. Bedzie najmlodsza podobno. No ale skoro sie zalatwia, pagadac z nia mozna, sama jje, jakos sie ubiera, nieporadnie ale jakos to moze da sobie rade.
Dziewczyny moze mi poradzicie jak pozbyc sie u dziecka bluznienia
:ico_wstydzioch: usłyszala gdzie chol...jasna no i od miesiaca tak gada i to nawet nie na zlosc ale jak jest w pokoju obok i jej cos upadnie to od razu to powie albo jak sie zdzwi, no w sumie reaguje jakos jak dorosły, nie zauwazylam zeby to bylo złosliwie, ignorowałam to myslalm ze przejdzie ale nic nie dalo, teraz na nia krzycze i tłumacze, przeprosi mnie a za chwile znow powie, tak jakby nie swiadomie :ico_olaboga:
jeszcze raz pozdrowionka dla wszystkich

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 maja 2008, 19:17

Marzenka ja uważam, że troszkę za szybko się poddałaś. Przejdzie na pewno i jeśli mówi sobie to tak pod nosem, a nie za często, nagminnie nie robiąc komuś przykrości to ja bym to zostawiła. Dwulatki tak mają, że nasiąkają wszystkim. nasz Mati np. całej gadki w aucie jak mężowi się zdarzy zagapić i co mówi na innego kierowce to zapamięta PEDAŁ:) ale potem przechodzi. Teraz podłapał menda, dziad i matko święta, ale nie zwracamy uwagi i mówi tylko jak sobie przypomni.

Co do przedszkola to gdzie jest tak fajnie, że 2 latków przyjmują? nam matiego nie przyjeli do 6 przedszkoli. Także gdyby nie to że mam od września prace w przedszkolu to by tak siedział w domku a ja razem z nim...

Kasiekk życzę wytrwałości do podjęcia nauki:) nie będziesz żałować;) ale do świetlicy to po ogólnej też nie masz chyba kwalifikacji co? czy masz jeszcze inną?

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

28 maja 2008, 19:25

u nas tez jest duzo przedszkoli a mimo to brakowalo miejsca nawet dla trzylatkow. Zostały w związku z tym otwarte dodatkowe grupy. No i sie załapalismy.
A mowią ze mało dzieci sie rodzi... :)
Ja jestem z wyżu i wszedzei ciezko sie zawsze bylo dostac i moje dziecko widac tez :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

28 maja 2008, 19:34

MAtikasia ja nie mam ogólnej,mam zrobioną opiekuńczo - resocjalizacyjną i to jak najbardziej do świetlicy

a dzis sie dowiedziałam że pani wizytator powiedziała ze nie mój kierunek nie daje kwalifikacji do bycia pedagogiem ,że trzeba miec specjalną :ico_puknij: pierwsze słyszę i dzieki temu nie wiadomo czy będe miała dalej godziny jako pedagog :ico_zly: szlag by trafił

musze zaczać w końcu szukać,bo tak zwlekam i zwlekam,nie bardzo mam czas :ico_noniewiem: ale muszę sie spreżyć

witaj Marzena,ja też myslę zeby to ignorować ,bo im wiecej bedziesz zwracac uwage to przyniesie to raczej skutek odwrotny

Kacper mówił tylko kuka jodna - kurka wodna i czasem jak se przypomni to mówi a raz powiedział gupi - głupi
a tak nie mówi narazie takich rzeczy :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość