Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 maja 2008, 17:28

O mnie też by się przydał psycholog, miałabym się komu poużalać, bo czasem mam trudne chwile, a najcześciej tuż przed okresem :ico_noniewiem:

Słuchajcie nie dojrzałam tu Anetki, gdzie ona???????????

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 maja 2008, 18:16

Witam
zdjęć jeszcze nie obejrzałam, ściągają się, ale widzę, że dużo jak fajnie :-D
nella, daj Maksowi dużo pić, żeby się nie odwodnił, a ja polecam na odparzenia tormentiol kosztuje 5,40 a jest rewelacyjny, tylko trochę brudzi
Edulita no co za bałwan Wam w tej altance grzebał :ico_olaboga:
Mery, powiedz mi co Was skłoniło do tej decyzji o wizycie u chirurga, bo mamy ten sam problem siusiakowy i nie wiem, czy to już mam z tym iść, czy jeszcze czekać, podobno jest jakaś maść na to, ale nie wiem jak się nazywa i ponoć rewelacyjnie ułatwia schodzenie skórki, ale z 2 strony ponoć do 3 roku nie trzeba nic z tym robić, nie wiem
nella potrzebuję psychologa dobrego :-D dodam, że dla siebie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 maja 2008, 18:56

Asiu, masz rację - Anetka się od dawna nie pokazuje :(

to ja się przyznam, że też potrzebuję psychologa ;)
Nellu, daj znać jak Maksio!

Riterko, fajnie, że wpadłaś :)
a Tobie po co psycholog? w pracy świnie Cię wkurzają?

otworzyłam film od KAsiulki - znaczy - Daniel - żeby nie było, że nie oglądam filmików od Kasiulki ;) Konrad REWELACYJNIE gada, zachwycona jestem! u Jasia nic a nic nie zapowiada, że zacznie gadać... cierpliwa staram się być i czekam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 maja 2008, 19:12

Eluś u nas też Wiki mało mówi :-D Do mnie mówi Siasia (Asia) zaczyna powtarzac ale to wciąż bardziej sylabicznie niż zrozumiale, ale ona jest tka słodka jak wpadnie w taki ciąg swojego języka. Ja jej pytam co chcesz a ona "bytu butam" albo "ciupo" itp i zgaduj tu :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 maja 2008, 19:27

Elunia w pracy da się przeżyć, ale ja mam ostatnio problemy ze sobą, jakieś okropne napady lękowe itp :ico_puknij:
Konrad rewelacyjnie gada królik, żółwik szok :ico_szoking:
Jaś ma swój język a jak mówię coś typu powiedz nóżka to mi ją pokazuje, na królika mówi cici, na czapkę kapka i nie wyjdzie z domu jak nie włoży kapki, na teletubisie mówi cibi nie wiem czemu, Isiu to krzysiu tap, bądź kap na kapanie i wiele swoich słówek, najczęściej nie i iś nie wiem co to znaczy, no chyba, że on do mnie po niemiecku gada a no i pitu pitu to picie :-D no to się nachwaliłam dzieckiem :-D
nie wiem czy się Wam chwaliłam, ale wykupiliśmy wczasy w Turcji :ico_brawa_01: lecimy pod koniec września i strasznie się boję jak sobie poradzimy z taką wyprawą, bo Jaś ostatnio kiepsko znosi wszelkie podróże z wyjątkiem rowerowych :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 maja 2008, 19:31

A tu wikusiowy język, który mnie na co dzień rozbraja :-D http://www.wrzuta.pl/film/hgFIyS2vNY/

Ja zaczełam gadać mając ponad dwa latka, więc Wiki ma jeszcze czas :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 maja 2008, 19:41

Asuiu fotki rewelacja i ta ilość,bardzo mi odpowiada,jeszcze nie wszystkie obejrzałam,zostawiłam sobie troszkę na "deser".Wikusiowy język brzmi fantastycznie,ale zrozumiały tylko dla wtajemniczonych :ico_oczko: .
Bartek też coś ciągle gada,ale bardziej po swojemu ,a powtarza jak Riterkowy Jaś -pokazuje jak robi piesek ,gdzie ma oczko a powtórzyć nie chce :ico_placzek: .Jedyne co bez przerwy nawija to -"mama cio to???"

[ Dodano: 2008-05-28, 19:44 ]
Wiecie coś chyba wisi w powietrzu,bo Bartek miał w nocy temperaturkę ,spał kiepsko ,rano miał jeszcze 37,5 i zrobił strasznie rzadką kupkę (aż z pampersa uciekła :ico_oczko: ).Na szczęście na 1 się skończyła ,ale cały dzień jakiś marudny chodził i taki "przymulony" :ico_olaboga: .Mma nadzieję,że jutro będzie ok :ico_noniewiem:

Buziaki dla wszystkich zdechlaczków :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 maja 2008, 19:49

może to ząbki Iwciu, ja czekam na te piątki, Wiki pcha paluszki do buzi, memła je ech..
A Wiki też pokazuje jak pytam gdzie ma nosek, oczko, ząbki, włoski uszka, nózki, ale powtarzać niet :ico_oczko: tylko sylaby wyłapuje. Przyjdzie i na to czas :-D

[ Dodano: 2008-05-28, 19:54 ]
W końcu obejrzałam filmik od Kasieńki bo musiałam ściągnać program. Słodki chłopak :ico_brawa_01: sama teraz mam ochotę na takiego zająca :-D

Idę sobie już, zajrzę jutro
Całuję chorowitków, oby jutro bym o wiele lepszy dla nich dzień

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 maja 2008, 19:57

Wikusia świetnie gada, można się uśmiać :ico_haha_01:
Jaś też tak po swojemu - najczęściej - kot kot

IWciu faktycznie może ząbki atakują u Was?

Riterko, może te lęki z przepracowania, zmęczona jesteś...ale nie wiem kiedy byś mogła odpocząć? :/

Mi to samotność dokucza okrutnie... Ale daję radę jakoś, dzień za dniem i do przodu...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 maja 2008, 19:59

ja też podejrzewam ząbki,chociaż na razie nic nie "wymacałam" w buzi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-28, 20:03 ]
coś się chyba podziało z TT zegarem ,bo przy moim poście wyświetla się godz.19,59.U was też taka zmyłka,bo chyba jest ciut później

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości