Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 maja 2008, 11:51

hejka
wrocilismy z zakupow i zostalismy juz na ogrodku bo stwierdzilam ze bez sensu isc na plac zabaw skoro Oskar bedzie zaraz szedl spac, poszalal na ogrodku i zaczal sie bujac i tak bujal sie i bujal az nagle widze ze zaczyna zasypiac... wzielam go do domu , wlozylam do lozeczka ateraz szaleje..nie zmruzyl oka..cos spiewa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ja wypijam druga kawusie , bo sennosc mnie ogarnia

na dworku ladnie, slonecznie ale wiaterek wieje dosc mocny

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 maja 2008, 14:11

Ada właśnie zjadła obiadek i zaraz idzie spać :ico_haha_01:
Dziś na placu zabaw Ada poznała nowego kolege Kewina :-) a ja mam w końcu koleżanke na spacerki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas dziś ciepło ale też troszke wieje

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 maja 2008, 14:18

Oskar spi juz 2 godziny..

moj tato wrocil wczesniej z pracy a mi sie przypomnialo ze zapomnialam kupic mleka i masla wiec pojechalam do tesco na UWAGA rowerze heheh, po 2 latach wyciagnel;am go w koncu, wytarlam z niego kurz, napompowalam kola i jazda, super sprawa, chyba pomysle nad zakupem tego fotelika rowerowego to bedziemy mogli z Oskim na spacery jezdzic, nie wlokac sie srodkami komunikacji miejskiej :-D

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

29 maja 2008, 18:07

U nas tez ladnie bylismy 2,5 godzinki na spacerku mam nadzieje ze bedzie dobrze spal

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 maja 2008, 07:48

dziendoberek

u nas tez piekna pogoda sie zapowiada, zaraz idziemy do piaskownicy bo pozniej musze miec jeszcze troche czasu na nauke bo dzis jeden egzamin a jutro drugi, chyba jakas poprawka bedzie bo nie umiem za bardzo.....

nocka przepsana, obudzil sie po 6, teraz tak sie budzi bo slyszy ze ja i T wstajemy
wczoraj wlasnie z T sie poklocilam , dzis do siebie sie nie odzywalismy, ale on mnie czasem wkurza....najmadrzejszy baran na swiecie :ico_puknij: mam juz7 dosc tego wymadrzania sie i PANA wszystko wiedzacego najlepiej.... :ico_noniewiem:
w ogole jest jakis bezmyslny... :ico_placzek: wkurzona jestem i smutna zarazem...

maluje sie u ubieram malego i idziemy do piaskownicy

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 maja 2008, 11:32

ja wiedzialam ze tak bedzie predzej czy pozniej.... bo tgak bylo przed jego wyjazdem i watpilam w to ze zmieni sie tak radykalnie jak wroci... :ico_noniewiem: no coz.

bylismy z Oskarem 2 godziny na placu zabaw, wrocilismy do domku przed 11 i zasnal w 10 sekund... najpierw jak go wsadzilam do wyrka to zaczal histerie ale jak podeszlam, nachylilam sie nad nim i go przytulilam to zasnal w mig :ico_oczko:

dopijam kawusie i ide sie uczyc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: zeby mi sie tak chcialo jak sie nie chce

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

30 maja 2008, 20:49

Natalka oby wszystko dobrze poszlo, trzymam kciuki...

A kłótnie.. no cóż.... :ico_noniewiem: i u nas są normą... nie macie pojęcia jak mnie wszystko czasem męczy, nie wiem czy to wynika z mojego dziwnego, trudno określonego charakteru, czy może faktycznie mamy odmienne charaktery... :ico_noniewiem:

Julia dziś byla fajna, cały dzien prawie na podworku była. tak mi sie z niej czasem chce smiac, chodzi wiecznie znudzona, nie ma co robić, a podwórko pełne zabawek. Ona to najchętniej to by w garaży siedziała, na budowie od brata kamienie zbierała, wode z konewki wylewała, zwykłe zabawki to nie dla niej.

Ja jutro do szkoł, a taaaaaaaaaaaka boska pogoda sie zapowiada

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

30 maja 2008, 21:51

Gabrysiu tak, będę miała wolne. W lipcu wybieramy sie nad morze, prawdopodobnie Władysławowo, się nie moge doczekac. Oby pogoda była

Gabi rozumiem...też mam paru takich znajomych których niemile spotykam.. no ale kto powiedział że trzeba z nimi spedzac czas:) przywitac sie grzecznie, pogadac chwilke i kazdy niech idie w swoją storne. :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 cze 2008, 08:13

Witajcie kochane dziewczynki :-)

Ja wczoraj mialam ostatnie egzaminy wiec do pażdziernika mam luz...

W pracy co prawda zajęć mnóstwo ale teraz kiedy są wakacje dam sobie rade...

Gabrysiu, jak to zlecialo kilka dni i juz wyjezdzacie :ico_szoking: zazdroszcze bo by dopiero w lipcu a na dodatek nic nie zarezerwowalismy przez te plany ze znajomumi, ktore w koncu nie doszly do skutku :ico_olaboga:

U nas dzis pogoda rewelacyjna, a po poludniu na stadionie jest festyn z okazji Dnia Dziecka wiec wyskoczymy na 2 godzinki - Maja sie pobawi a mama wypije piwko :-D :-D :ico_haha_01:

A tak w ogóle to wszystkim dzieciaczkom z okazji Ich SWIETA przesylam gorące BUZIALE :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

01 cze 2008, 08:27

MOC GORACYCH CALUSOW MNOSTWA ZABAWEK U USMIECHU NA SLODKICH BUZIULKACH Z OKAZJI SWIETA NASZYCH DZIECIACZKOW :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość