Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 maja 2008, 11:30

My juz po spacerku jest strasznie cieplo majeczka cala zgrzana przyszla a tylko miala body i spodenki

bylam juz w 3 barach pytac sie o prace i potrzebuja tylko ze na wakacje mam nadzieje ze w koncu mi sie uda

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 maja 2008, 12:09

cześc dziewczyny, my po szczepieniu-mam nadzieję, że Gabriel nie obudzi się znowu ze spuchniętą rączką i z krzykiem... mój bąbel waży 7030-tak jak sądziłam :ico_oczko: Pani doktor powiedziała, że jest taki długi, że mógłby przyjśc na bilans dwulatka :ico_haha_01:

Pinko u nas wczoraj też przez chwilę nie było wody-jakaś duża awaria chyba, skoro sięgnęło dwa różne końce Wrocławia :ico_noniewiem:

A Kuba sie przeziębił-zaraził mnie JAK ZWYKLE, bo rano wstałam z katarem i teraz chodzę i smarkam... oby się tylko Gabik nie zaraził :ico_sorki:
w ogóle to mnie Kuba wkurzył, powiedziałam, że się do niego nie odzywam, bo był rano bardzo nie miły i choroba nie jest usprawiedliwieniem :ico_nienie: ja też się nie najlepiej czuję, ale się tak nie zachowuję...

Sto lat dla jubilatów naszych małych :ico_brawa_01:

idę szybko coś zjeść, bo Gabriel pewnie się nie długo obudzi-dzisiaj znowu wstał o 4.30 :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-30, 12:12 ]
a do odtwarzani filmów, też używamy subedita, albo all playera-czasami jak w jednym się nie chce otworzyć to w drugim działa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 maja 2008, 13:08

czesc wam ja dopiero teraz bo tesciowa byla.Powiedzial;a ze ile bedzie mogla to nam pomoze ale njgorszy bedzie sierpien bo ona pilnuje jeszcze 7letniego wnuka.Twierdzi ze w sierpniu jego ojciec wyjezdza i musi ona go miec bo tamta babia nie chce i co maja z nim zrobic a z drugiej strony co ja mam z dwojka dzieci i ta mlodsza zrobic przeciez moze malego wziasc i tu przyjechac.Dobra nie denerwuje sie uciekam cos zjesc pa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 maja 2008, 13:21

Twierdzi ze w sierpniu jego ojciec wyjezdza i musi ona go miec bo tamta babia nie chce i co maja z nim zrobic a z drugiej strony co ja mam z dwojka dzieci i ta mlodsza zrobic przeciez moze malego wziasc i tu przyjechac
no dokładnie przecież jest duży i spokojnie mogłaby go wziąć do was, może jeszcze ją przekonasz.
My mamy dzisiaj trzeci triumf :ico_brawa_01: i cos jeszcze miałam pisać ale zapomniałam :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-05-30, 16:09 ]
nie mam termometra ale dzisiaj jest upał ogromny, Artur już został w samym body, jest piekielnie zarówno na dworze jak i w domu g:okulary

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 maja 2008, 17:15

Gabriel śpi dzisiaj dużo-chyba przez tą temperaturę, ale to dobrze, bo ja jestem chora i bardzo ciężko jest mi się nim zajmować... wiecznie smarkam i lecę do toalety ręce umyć, żeby Go nie dotykać zarazkami :ico_noniewiem: gardło mnie boli, więc raczej do Niego nie mówię, a On tego potrzebuje...
idę bo mi z nosa cieknie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

30 maja 2008, 18:28

a my swietujemy, papatku :ico_tort:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 maja 2008, 19:24

majce cos z nosa katarek leci wczoraj w nocy sie zaczelo i dzisiaj caly dzien sie meczy to chyba przez ta podroz

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

30 maja 2008, 19:42

Hej kobietki :-)
zdjęcia rewelacyjne powstawiałyście :ico_brawa_01:
Renia gratuluję nocniczkowych sukcesów :-)
Justynaja też zasmarkana chodzę,pierwszy chory był Maciek,potem Maja miała taki dwudniowy katarek,a teraz ja smarkam i zaczyna mnie dusić kaszel.
Pogoda niczym w tropikach,moja siostra smaży tyłek w Tunezji,a my tu wcale gorzej nie mamy :-D Dzisiaj wyszłyśmy na spacer dopiero o 17, a słońce nadal prażyło.
Mieliśmy w weekend jechać do Grudziądza,ale pojedziemy dopiero w poniedziałek na noc,przy tych upałach to będzie najmniej uciążliwa pora dla Mai,mam nadzieję,że poprostu będzie smacznie spała.W związku z tym zaliczymy jeszcze weekend u moich rodziców :ico_haha_01:
Moja córka bawi się na swojej nowej macie,to znaczy bawiła się ładnie ale już zaczyna się wkurzać,więc muszę kończyć...
Buziaki dla Was i Waszych Skarbów :-)

[ Dodano: 2008-05-30, 19:46 ]
No i oczywiście zapomniałam o życzeniach dla jubilatów :ico_puknij:
Wszystkiego dobrego KOCHANE MALUSZKI!!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 maja 2008, 20:45

wszystkiego najlepszego dla solenizantow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
a my sukces mela wypila 50 ml mleka z butli i poraz pierwszy 60ml soku jablkowego bez zakrzywienia sie.

[ Dodano: 2008-05-30, 20:48 ]
julka miala dzisiaj wypadek uderzyła sie noga o taka plyte betonowa przeciela sobie noge i tak jej kosc ssiniala i spuchla ze myslalam ze jej kosc wyszla bo w sekundzie miala bule.Plakala mocno ale dlatego ze kreqw leciala i mowil;a i teraz do szpitala pojade ale polalam jej woda odkazilam przykleila,m plaster i zasnela na godzinke teraz jest juz ok

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

30 maja 2008, 21:24

Hej!

Ja cos ostatnio nie mam weny do pisania, ale podczytuje Was. Jak zwykle sliczne fotki!!! :ico_brawa_01:
Renia, fajne te przepisy, pewnie kiedys skorzystam.

U nas OK, dzisiaj bylismy na szczepieniu, Justyna moj Pawelek to taki dluuugi chudzielec jak Twoj Gabik :ico_oczko: Ma juz 69 cm i wazy niecale 7 kg. Poza tym wszystko w porzadku, tylko cos ostatnio zupki nie chce mi jesc, cos mu sie poprzestawialo :ico_olaboga: , ale deserki za to wcina ze smakiem. Za jakies 2 tygodnie wprowadzamy miesko do diety i troszke kaszki manny na razie do deserkow.
Pogoda superowa, prawie caly dzien na dworze. Jutro jedziemy z siostra do rodzicow na weekend, pewnie jakiegos grila zrobimy.
Zyczonka dla wszystkich kochanych jubilatow!!

Na razie uciekam!
PA

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość