Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

30 maja 2008, 12:15

Natashka pisze:milego dzionka i weekendu :ico_haha_01:
dzięki Nat i wzajemnie , trzymam kciuki :one: :one: :one:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 maja 2008, 12:51

Witam
Nocka ok,pobudka po 7

ja haruje od rana,najpierw zakupki a potem sprzątanie :ico_odkurzanie: kurze,łazienka,kuchnia ,zostały mi podłogi do umycia,w miedzy czasie ugotowałam fasolowa i kończe smażyć mielone,pranie też zrobione i wywieszone,jeszcze tylko poprasować,częśc wczoraj zdążyłam ale potem siostrzenica była to reszty juz nie poprasowałam,ale to chyba wieczorem zrobie bo teraz mi sie juz nie chce

ide myć podłoge i zaraz kawe se zrobie i w końcu usiąde

D przed chwilką napisał że zaraz wyjeżdzaja do domu

pogoda super,jutro idziemy na rajd :509:

[ Dodano: 2008-05-30, 13:27 ]
ufff koniec narazie :ico_sorki: ,przy okazji umyłam korytarz bo zapomnialam drzwi zostawić otwartych a sprzątaczka rano myła no i nam nie umyła bo było zamkniete :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 maja 2008, 18:11

hejka
ja wrocilam z zajec bo bylam tylko na egzaminie a nastepnych zajec 3 godzinnych nie bylo, na kiedy idziej maja byc przelozone..

ale sie zalatwilam, mialam isc z Oskarem jeszcze raz sie przejsc przed snam jego i zaczelam zbierac klocki, wstalam z podlogi i zakurzylam glowa w okno.... tak mocno ze az polecialam na plecy i rozwalilam sobie glowe, nie wiedzialam skad krew leci, za duzo wlosow,..ale juz przestala..tyle ze czache mi rozwala z bolu i strasznie piecze....a jak chodze to tak mi uciska ze az oczy sie same zamykaja..kurdeeeeee

przed weyjsciem do szkoly glowe mylam ale musze zaraz znowu bo mam pol glowy wlosow od krwi poklejonych

Kasiek jaka pracowita dzis :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystko sobie porobila!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jak bol troche przejdzie to sie poucze na jutrzejszy egzamin.....

ale najpierw Oskara uszykuje do sniu....ale niech troche przestanie bolec..tata powiedzial zebym poczekala i odsiedziala lub odlezala chwile abym nie zemdlala, bo dosc sporo mi tej krwi ulecialo a jeszcze mam @ i jakos tak kreci mi sie troche w glowie...

aj to nieszczesna sobie cos zawsze narobie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

30 maja 2008, 20:49

Cześć dziewczynki :-D
Tak was czytam i dochodzę do wniosku, że chyba jest coś w powietrzu bo ja też przytyłam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A w ogóle to ostatnio brak mi weny na wszystko... na bloga, na TT, na kompa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 maja 2008, 21:20

iwo napewno w powietrzu cos jest :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: bo co innego :ico_puknij:

wpadłam na chwilunie bo mam już meżulka,juz o 19 przyjechał :ico_brawa_01:

Nat bidulko :ico_pocieszyciel: ale sie załatwiłaś :ico_olaboga:

zmykam myju i do małża :-D a jutro w drogę :-D zapowiadali 30 stopni :ico_brawa_01:

spokojnej nocki
paaa

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 maja 2008, 22:05

Ja na chwilke bo musze sie klasc spac bo rano wstawac :(
Dzien cudowny :-D spotkanie super, byliśmy na spacerku za miastem we trójke, na rybce dobrej, super prezenty dostaliśmy, hehe
mały zabawki, a ja piękną biżuterie złotą - wisiorek i kolczyki, ale pierścionka nie - widać si,e rozmyślił :ico_haha_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

30 maja 2008, 23:00

Witam was dziewczyny ale naklikałyscie :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Natasha no to będę trzymała kciuki , bardzo moco
Magda no to faktycznie szkoda Daniela , Ja nie wiedziałam że Daniel jest niepełnosprawny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Patka Kubuś za niedługo zawoła przed zobaczysz i pampersy to będzie tylko wspomnienie :-)
Kamizelka no to moja Wiki też wszystko gryzie nawet dziś siedziała i nagle ryk ,patrzę co się stało dlaczego płacze.No i dopiero później doszłam że palec sobie ugryzła
Kasiek to super że idziecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A u nas no Wikunia ma kolczyki dałam jej przebic a paniki było więcej niż bylu :-)

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

31 maja 2008, 07:28

dzień dobry
nocka ok , rano patrze pampers suchy(bo zawsze jak wstaję do kubusia to już pampers full mokry :ico_haha_01:) i szybko na nocnik i po chwili chociaż za bardzo nie chciał siku "pół "nocnika :ico_oczko: i kupka :ico_oczko: super teraz ma ubrane majteczki - zobaczymy jak się dalej potoczy
u nas piękna pogoda ,zaraz skoczymy na zakupki i na działkę może się poopalam :ico_oczko:
kasiekk, super że macie już mężusia i tatusia przy sobie ,udanego rajdu :ico_brawa_01:
Natashka, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: mam nadzieję ze wszytko ok z głową
lulu81, super ze spotkanie się udało , a może pierścionek jest :ico_noniewiem: przygotowany :ico_sorki: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-31, 08:04 ]
1:1 :ico_haha_01: nie złapałam si do nocnika , a kubuś mówił dopiero jak robił :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

31 maja 2008, 13:16

witajcie kochane :ico_oczko:
nocki spoko ale mnie tak goraczka polamala ze nawet nie mialam sily siadac na kompa i pisac :ico_olaboga:

Natka mysle ze glowa oki i nic powaznego sie nie stalo :ico_oczko:

edyta29 pisze:Magda no to faktycznie szkoda Daniela , Ja nie wiedziałam że Daniel jest niepełnosprawny


on tak naprawde jest sprawny tylko ma chorobe przewlekla i dlatego staje na komisje :-)

u nas od rana cieplo prawdziwe lato :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i wieczorkiem lecimy na piknik integracyjny jak co roku :-D

Kasiu super ze masz meza w domciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wykorzystaj to dobrze :-)

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

31 maja 2008, 15:53

witam :-D
u nas w nocy 2 pobudki małego na mleczko i ładnie zasypia dalej :-D
pobudka około 6 ale dobrze jest

Maja w nocy od kilku dni sie już nie budzi, daje jej rano mleko i śpi do około 7-8

Teraz jest u mnie babcia i mi pomaga przy Mai ale juz za kilka dni jedzie i zostajemy sami

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość