Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 maja 2008, 16:41

iwona83, wykrzyczałam mojemu mężowi, że jak jest taki mądry, to niech sam Ulę ubiera, trochę spotulniał i mnie przeprosił.

Mariola super fotki, jaka Amelka jest długa :-) A Julka jak ładnie wyszła, ma takie niebieskie oczka :-)

My Uli kupiliśmy taki sześciopak kolorowych kostek, miękkich i z obrazkami, Ona je bardzo lubi, ale ta którą miała się zepsuła, więc dzisiaj dostała nowe i więcej :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 maja 2008, 17:02

Marcin kupił Arturowi puzzle, te piankowe ze zwierzakami do wkładania i spodenki :ico_oczko: a mojej chrześnicy 'Operację' -to grę.
Juz powoli robi się coraz chłodniej całe szczęście. Ale myslimy teraz już poważnie nad założeniem rolet u nas w pokoju (kiedyś będzie on Artura tylko) bo nie może sobie na wieczór usnąć bo jasno jeszcze i upał taki, oglądaliśmy takie co słońce odbija ale to już jakoś w czerwcu dopiero bo kaska się kończy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 maja 2008, 17:37

co do rolet, to mamy ten sam problem... w ogóle to bardzo długo nasz pokój był hmm... jakby to powiedzieć, mieszkało w nim dużo zwierząt, biegały swobodnie-bez klatek i świetnie się dogadywały-królik, chomiki, koszatniczka, szczurki i nasze ptaszki-zeberki, nasz major-poprzedni pies zawsze wyjadał królikowi marchewkę :ico_haha_01: później jak zwierzęta powoli się "wykruszały" to pokój służył w dużej mierze do tatuowania, ściany były pomalowane w Kuby tagi, poobklejane dotychczasowymi projektami... nigdy nie mieliśmy w oknie nawet firanki z uwagi na to, że królik wskakiwał na parapet i zrzerał wszystko co się tam znalazło...
specjalnie dla małego zrobiliśmy remont no i teraz czas kupić w końcu rolety... ja dalej chora, gorąc cały dzień taki, że nie wiadomo co ze sobą zrobić, Gabriel na golasa w pieluszcze, spocony cały i marudny-za duszno dla niego...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 maja 2008, 19:11

No i dzisiejsza kupa wylądowała w pampersie bo się zajęłam myciem garów i nie zauważyłam, ale to nic się nie dzieje, że zrobił trzy razy to już jest wielki sukces, i że posiedzi sobie na nim też mnie cieszy.
Jeszcze mi podłogi na dziś zostały i fajrant :-D

[ Dodano: 2008-05-31, 19:16 ]
Gabriel na golasa w pieluszcze, spocony cały i marudny-za duszno dla niego...
to go wyletniłaś, naprawdę nie lubi upałów, a jak będzie jeszcze cieplej :ico_olaboga: Artur w spodenkach i koszulce pomyka

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 maja 2008, 21:06

Upał niesamowity, my niedawno wróciliśmy z nowego mieszkanka, tam było chłodniej niż u nas i Ulek jak zjadła o 17 i zasnęła, tak do tej pory śpi. Nie rozbudzam jej, położyłam tylko do łóżeczka. Ona też dzisiaj porozbierana, w samym body z krótkim rękawkiem, a i tak była spocona.

Ja uciekam się wykąpać i spanko... :)
Do jutra kochane

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

31 maja 2008, 21:27

my tez okapane Amelka tezw samym body dzisiaj.Sciagnelam Julce plaster bo strasznie jej sie to saczy,i ona teraz kuleje normalnie cyrki.padnieta juz jestem a jeszcze kolacje i przygotowac sie na jutrzejszy wyjazd.Julka znalazla patyk i chodzi pod nim bo mowi ze tak ja to boli.Dobra uciekam pa

[ Dodano: 2008-05-31, 21:30 ]
Mariola śliczne fotki, Julka taka zmęczona i jakby błyszczyk na ustach miała, mała modelka :ico_oczko:
dziekuje ale te usta to chyba z lizaka chociaz Julka mowi ze kolezanka powiedziala ze w tesco blyszczyki sa po 5 zl i mamy jej kupic niezle.Amelka jest chuda i dluga ale ubranka nosi na 62

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

31 maja 2008, 21:40

Madziarka! Super zdjecia. Ja oczywiscie gonie wasze pisanie - wiec mowie o tych zdjeciach gdzies z 4 strony temu :)

Pinko! Chodzisz z Ulka na basen? Powiedz cos wiecej. Ja chce isc z Haneczka w lipcu na taki specjalny dla rodzicow z dziecmi - w Poznaniu....

Renia! Czytam sobie te Twoje przepisy. Doszlam do wniosku ze nie bede kupowac tych gerberkow tylko gotowac, ale mam pytanie. Mala skonczyla wlasnie 4 miesiace. Dostaje kaszek bananowa na noc. Chcialabym w ciagu dnia dac jej jakis obiadek zamiast mleczka. Pewnie musze zaczac od czegos prostego prawda? Bo chyba nie powinnam za pierwszym razem mieszac tak wszystkie warzywa? Czy moge? Sama nie wiem? Moze po prostu ugotuje ziemniaczek i marchewke, zmieszam, ugniote? Widze tez ze wszedzie dajesz maslo? Prosze powiedz wiecej bo czuje sie zielona w tym temacie...

My dzisiaj bylismy w zoo. Polowe wycieczki Haneczka przespala a druga polowe przeplakala. Zglodniala i pewnie dlatego :)

Hania czesto spi na dworze na bujanej laweczce i choc jest daszek przed sloncem to widze ze jednak jej buzke sloneczko zlapalo :((( Mam nadzieje ze jej krzywdy nie zrobie...

Dziewczyny, jakie kupki robia wasze malenstwa? Bo moja robi generalnie zolte ale ostatnio zdarza jej sie takie zolto-zielonkawe i sie troche martwie. JEst zdrowa i wesola, ale kupki robi co chwile - nawet 5 dziennie - czesto takie malutkie no i martwie sie kolorem...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

31 maja 2008, 21:57

moja ma skaze i masla nie moge dodac.No na poczatek najlepiej ziemniak i marchewke ja tak zrobilam

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 maja 2008, 22:13

Tagar jak Gabrielowi się czasami zdarzyło kiedyś zrobić zielonkawą kupkę i pytałam o to moją pediatrę, to powiedziała, że jeśli nie towarzyszy temu ból brzucha czy inne sensacje to w ogóle nie należy sie tym przejmować...

Pinko miałam Ci o tym basenie odpisać... zapomniałam :ico_puknij: mieliśmy iść na grupę kwietniową, ale w kwietniu nie było kasy na bonusowe wydatki, a Pani prowadząca zajęcia powiedziała, że dziecko między 4, a 6 miesiącem najlepiej jest na basen zabrać, choć wiem, że zdania są różne i nawet 3 miesięczniaka można na basen brać, ale chciałam wiedzieć, czy nie będzie za późno za 2-3 miesiące... więc w czerwcu rusza kolejna grupa początkująca i mam nadzieję, że się załapiemy, ale wciąż nie jestem pewna :ico_noniewiem: w każdym razie wybierzemy się na stadion olimpijski, bo mamy tam najbliżej...

Idę do łazienki i lecę spać...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 maja 2008, 22:52

Cześć dziewczyny.

ja dopiero teraz pisze bo jakos przez cały dzien nie było kiedy,

Maciek cały dzien w garazu, przygotowywał samochód do malowania, Patryk z nim na dworzu potem wzięłam małą do nosidełka i wyszłam z nimi. Chyba jej sie podobało :-)
Madziu Ty mieszkasz w Szczecinku tak?To jest ten Szczecinek w pomorskim?Ja 16 lipca bede calkiem niedalego bo w okolicach,Chojnice-Człuchów jedziemy tam na wakacje
Szczecinek jest w zachodniopomorskim ale rzeczywiście będziecie niedaleko bo jakies 60,70 km ode mnie. Jakby co to zapraszam :ico_sorki:

Mariola zdjęcia super :ico_brawa_01: słodkie masz dzieciaczki :ico_brawa_01:

U nas tez dzis bardzo ciepło było ale był tez wiatr więc mała była ubrana w sukieneczkę na krótki rękaw ale miała rajstopki.

Ide juz spac bo znowu padam :ico_spanko: Jutro zabieramy Patryka na spacer i chcemy wziąśc go na statek który pływa po naszym jeziorze. Mam nadzieje ze mu sie spodoba. Potem pewnie jakies lody będa no chyba ze nasze dziecko zadecyduje inaczej i zrobi jakąś histerie. Oby nie :ico_sorki: Martynce pewnie bęzie wszystko jedno bo i tak przespi wszystko w wózku :ico_oczko:

Dobranoc, do jutra :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości