Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 cze 2008, 07:46

Tagar jakiś tłuszczyk się podaje, nie koniecznie masło. http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4765 tu spisuję wszystkie przepiski, i na początek dobre są dania jedno składnikowe, przez 2-3 dni a później powoli można je łączyć.

No i przedewszystkim witam.
Dla wszystkich Dzieciaczków, dużo słoneczka (takiego jak się dziś zapowiada) zdróweczka, uśmiechu i żeby wyrosły na mądrych i dobrych dorosłych :ico_prezent_big:

My noc dzisiaj taka sobie, duszna strasznie ale jak tu zostawić okno na noc otwarte jak po pierwsze strach że przewieje a po drugie psy mi pod oknem szczekają w środku nocy :ico_noniewiem: Zbieramy się na 9-tą do Kościoła a później siostra z mężem i dziećmi przyjeżdża po zaproszenia na Chrzest (robiłam jej).
Miłej niedzieli, odezwę się napewno później :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 cze 2008, 08:01

Cześć dziewczyny.... Teraz się tak wcześnie robi jasno, że sama tracę orientację godzinową, a co się dopiero dziwić dziecku... jak Gabriel się dzisiaj obudził to pomyślałam, że koło 6 jest i czas wstawać, patrzę na zegarek-4.40 :ico_szoking: udało nam się jeszcze zasnąć do 6... Gabriel teraz śpi na naszym łóżku-chyba jest osłabiony, bo troszkę prycha i pokasłuje-tak jak ostatnim razem gdy byłam chora, ale przeszło mu po 2 dniach-mam nadzieję, że teraz będzie podobnie :ico_sorki: i się biedaczek nie zarazi... ściągam mu fridą katarek... sama już się czuję lepiej...

Ładna niedziela się zapowiada, ale Kuba idzie do pracy, a ja jeszcze chora i tak i Gabi taki pokasłujący, więc będzie dzień jak co dzień...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 cze 2008, 08:55

witam

wczoraj pisalam posta ale majka mi sie obudzila i chyba z godzinke musielismy ja nosic bo tak plakala

teraz juz tez nie spi u nas na szczescie jasno sie robi dopiero ok 7 wiec majka spi troche dluzej ale w polsce wstawala tez ok 6 lub nawet wczesniej

[ Dodano: 2008-06-01, 09:06 ]
no i zapomnialam

Wszystkiego Najlepszego dla naszych szkrabow niech rosna zdrowe :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 cze 2008, 11:15

Cześć :-)

Dużo zdrówka i uśmiechu na buzi dla naszych maluszków :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

My już po kościele i małym spacerku, nocka była ciężka, poźno poszliśmy wczoraj spać, a Ula o 24:30 jeszcze jadła i potem zrobiła pobudkę o 4:15 na jedzenie i zaczęła gadać i kopać. W końcu dałam jej smoka i jakoś zasnęła, ale obudziła się o 6:40 i już nie chciała spać.

Tagar zaczęłam z Ulą chodzić na basen jak miała 2 miesiące i około dwóch tygodni do takiej specjalnej szkoły pływania dla niemowląt. Zajęcia odbywają się na małym basenie, woda jest ozonowana, trwają pół godziny i pełne są zabaw i piosenek. Uli bardzo się podobają, w wodzie jest jeden rodzic z dzidzią. Jest naprawdę super :-) Polecam, jak masz możliwość, to warto :-)
więc w czerwcu rusza kolejna grupa początkująca i mam nadzieję, że się załapiemy, ale wciąż nie jestem pewna :ico_noniewiem: w każdym razie wybierzemy się na stadion olimpijski, bo mamy tam najbliżej...
Warto, Ula ma całkiem inne podejście do wody, nie boi się jak jej się główka zamacza i nurkowanie jej nie sprawia już problemu... ehheeh, poza tym, jest to świetny czas spędzony wspólnie, tyle, że wydatek jest niemały :-( To jest jedyny minus tego wszystkiego.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 cze 2008, 12:04

Warto, Ula ma całkiem inne podejście do wody, nie boi się jak jej się główka zamacza i nurkowanie jej nie sprawia już problemu... ehheeh, poza tym, jest to świetny czas spędzony wspólnie, tyle, że wydatek jest niemały :-( To jest jedyny minus tego wszystkiego.
Gabriel bardzo lubi wodę i tak... w zasadzie to nawet dlatego mi na tym bardzo zależy-jestem pewna, że to będzie dla Gabiego ogromna frajda... z resztą dzisiaj jak Kuba wróci do domu to poruszę z nim ten temat, bo chyba za 2 tyg rusza grupa...

byłam z Gabrielem w sklepie i poszłam zapłacić za ciuszki które mu ostatnio wzięłam teraz śpi na podwórku, ale nie bardzo mu pasi-znowu za gorąco... On jest ciepłolubny, ale ostatnio jest jednak za ciepło dla niego

a tak zasnął dzisiaj rano znienacka na naszym łóżku

Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 cze 2008, 16:08

Czesc my juz po zoo Amelka byla bardzo grzeczna ludzi multum stalismy godzine w kasie dobra uciekam obiad jesc

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 cze 2008, 17:44

czesc

my tez juz po spacerkach rano bylismy w kosciele a popoludniu poszlismy na spacer i jak tylko wyszlismy z bloku to sie deszcz rozpadal jak przestalo poszlismy znowu i w polowie drogi zlapal nas znowu deszcz zalozylam majce folie ktora ja bardzo zainteresowala chciala ja dotykac

u nas pada deszcz przez zime tyle nie padalo co teraz

a mnie znowu doly lapia chyba przez ta pogode

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 cze 2008, 18:02

No dzisiaj to już jest tragegia, taki upał, cały dzień okno otwarte i upał, jutro chyba zamawiam rolety, a przynajmniej w tym tygodniu napewno bo się wytrzymać nie da. Jeszcze zapytam ile kosztują u nas i zobaczymy na co się zdecyduję.
Siostra już pojechała a mi się przez tą pogode nic kompletnie nie chce

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 cze 2008, 18:51

a ja wkejam kilka fotek z zoo
Obrazek
to jest w mini zoo
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 cze 2008, 19:10

mariola, to wkońcu nie wyszło spotkanie z Jolą

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości