Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 cze 2008, 01:07

Mikusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
sto lat kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my dzis mieliśy piękna pogode wiec wybrałąm sie z Franem do miasta, a w mieście mi strzelił mega XXXL srake i dobrze ze mialam ciuchy na przebranie bo Meksyk :ico_szoking: a teraz bidulek śpi ( zasnął koło 22.00 ) ale otworzyłąm mu okno bo w pokoju mam 26 st :ico_szoking:
no i mnie wzięło o 23.00 godzinie i prałąm firanki a Jacy mi okna pomył mój kochany mężczyzna
:ico_brawa_01:
a po niedzieli ide do dentysty bo mnie ząb boli :ico_olaboga:
Magda no właśnie cośnas opuściłas oststnio :ico_placzek:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

01 cze 2008, 12:33

Mikusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Prawdopodobnie w przyszla niedziele ostatnie menele pzewieziemy i zaczniemy nowe zycie w Arklow. Prawde mowiac troche sie tego boje :ico_noniewiem:
a pozniej jeszcze dwa tygodnie i moj Filipek ma przyjsc na swiat :-D
Wiec duzo zmian w tym czerwcu nas czeka. :-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

02 cze 2008, 00:59

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: post mi zaginal a tak sie naprodukowalam :ico_placzek:
No to teraz w skrocie bo juz mi sie oczy przymykaja :ico_spanko:
U nas tez byla piekna pogoda wiec wybralismy sie ze znajomymi do Tramore nad morze gdzie chlopcy mieli pelno atrakcji bo tam jest wesole miasteczko :ico_haha_01: nawet poszlismy wszyscy na diabelski mlyn i maz mial ze mnie polewke bo sie balam i wogole to cud ze sie odwazylam :ico_wstydzioch: Potem na plazy niestety chmurki sie zgromadzily i zaczelo padac no i trzeba bylo wracac do domu bo nie przestawalo :ico_placzek: W Carlow natomiast nie spadla ani kropla :ico_zly:
Jutro po pracy wkleje jakis fotki :-)
Jacy mi okna pomył mój kochany mężczyzna
ale masz mezczyzne ze swieca szukac takiego :ico_brawa_01: moj to by sie tylko w glowe puknal jakbym wpadla na taki pomysl o takiej porze :-D
Widze ze Frania biegunka nie opuszcza na dluzej :ico_olaboga: biedaczek chociaz nie ma odparzen?bo moje dzieci przy biegunce od razu mialy mega odparzenia :ico_olaboga:
martam21, no to rzeczywiscie zaczynacie nowy rozdzial w waszym zyciu nie martw sie na pewno wszystko dobrze sie ulozy i fajnie bo pewnie poznacie sie z Monia i Wiki a to sa bardzo fajne dziewczyny i milo sie spedza z nimi czas :ico_haha_01:
A gdzie bedziesz rodzila Filipka?I skad sie przeprowadzacie jesli mozna wiedziec?

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

02 cze 2008, 11:22

martam21, no to rzeczywiscie zaczynacie nowy rozdzial w waszym zyciu nie martw sie na pewno wszystko dobrze sie ulozy i fajnie bo pewnie poznacie sie z Monia i Wiki a to sa bardzo fajne dziewczyny i milo sie spedza z nimi czas :ico_haha_01:
A gdzie bedziesz rodzila Filipka?I skad sie przeprowadzacie jesli mozna wiedziec?
___________
Troszke jestem przerazona wlasnie tym nadmiarem zmian w naszym zyciu w ciagu jednego miesiaca. Ale mam nadzieje, ze to zmiany na lepsze i bedzie dobrze :-)
Przeprowadzamy sie z Bray, wynajmowalismy tu mieszkanka od ponad 4 lat i w koncu zdecydowalismy sie kupic cos wlasnego, zeby irlandasom nie oddawac co miesiac tej fortuny za rent. Same wiecie. A mortgage bedzie troche tylko wyzszy...

Filipka mam urodzic w Rotundzie, wiec jest cos kolo 80 km z Arklow, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i maluszek nie urodzi sie w naszym puncie :ico_szoking:

Teraz nas czeka ciezki tydzien, bo maz musi wymalowac caly nowy dom, trzeba wszystko spakowac i potem rozpakowac. No i te zakupy- poczawszy od szufelki az do zyrandoli :-)
i juz nie moge sie doczekac aby rozpakowac lozeczko dzidziusia :-D

Ale to smieszne bylo, kiedy rozpoznalam Wiki czuprynke na ulicy :-D Akurat przejezdzalismy autkiem przez rondo .... :ico_haha_02:

Piekny bank holiday mamy, prawda? Zycze wszystkim milego dnia!!!!

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 cze 2008, 12:08

dzien doberek
ja stawiam :ico_kawa: :ico_kawa:

my bylismy w sobote w moje urodzinki na farmie i bylo zajefajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wkleje pare fotek z naszej wizyty na farmie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
taki maly labiryncik:))
Obrazek
ja doje "byka "hihi
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-02, 12:14 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a to jest pralka i wyzynarka:)
Obrazek
a ta gazeta jest z 1937roku :-D :-D
Obrazek
a tu Wiki skakala z kamieni
Obrazek

Dziekuje bardzo wszystkim za zyczonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost, ojejku biedny Franio,bidulek sie meczy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
moze to jakis wirus czy co?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
zycze duzo zdrowka dla naszego malego Frania :-D :-D :-D

Magda Sz., widze ze i ty podrozujesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za odwage na karuzeli :-D :-D ja sie strasznie boje bo mam chorobe lokomocyjna i niemoge wchodzic na wszelakie karuzele
niestety :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
o 23.00 godzinie i prałąm firanki a Jacy mi okna pomył mój kochany mężczyzna
no to masz niezlego mezczyzne w domku pozazdroscic tylko :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Monia i Wiki a to sa bardzo fajne dziewczyny i milo sie spedza z nimi czas
dziekuje bardzo Madziu :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_oczko:
i wice wersa Madzia z rodzinka tez sa super towarzystwem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Troszke jestem przerazona wlasnie tym nadmiarem zmian w naszym zyciu w ciagu jednego miesiaca. Ale mam nadzieje, ze to zmiany na lepsze i bedzie dobrze
bedzie dobrze zobaczysz :-D :-D :-D
Ale to smieszne bylo, kiedy rozpoznalam Wiki czuprynke na ulicy Akurat przejezdzalismy autkiem przez rondo
wiki niesposob niezauwazyc hihi :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja uciekam na miasto taka piekna pogoda ze szkoda wdomku siedziec :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-06-02, 12:15 ]
ciekawe co tam u naszej kochanej Emilki??
jak tam sobie radzi z Nathankiem :-D :-D :-D :-D
mam nadzieje ze uniej wszystko dobrze :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

02 cze 2008, 13:19

martam21, ja też rodzę w Rotundzie, ale dopiero w październiku :ico_oczko: fajnie że będzie ktoś z rotundowym doświadczeniem, bo strasznie jestem ciekawa jak to tam wszystko wygląda. Emalia też rodziła w Rotundzie, ale ciężko bidulkę złapać.
Podziwiam Cię, że tak daleko dojeżdżasz do szpitala :ico_szoking: ja mieszkam w Dublinie, do Rotundy mam 10 minut samochodem. Nie wyobrażam sobie żeby tak daleko jak Ty jechać w trakcie akcji porodowej :ico_szoking: Szacun!!!! :ico_sorki:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

02 cze 2008, 14:57

martam21, ja też rodzę w Rotundzie, ale dopiero w październiku :ico_oczko: fajnie że będzie ktoś z rotundowym doświadczeniem, bo strasznie jestem ciekawa jak to tam wszystko wygląda. Emalia też rodziła w Rotundzie, ale ciężko bidulkę złapać.
Podziwiam Cię, że tak daleko dojeżdżasz do szpitala :ico_szoking: ja mieszkam w Dublinie, do Rotundy mam 10 minut samochodem. Nie wyobrażam sobie żeby tak daleko jak Ty jechać w trakcie akcji porodowej :ico_szoking: Szacun!!!! :ico_sorki:
z tego co pamietam, to Emalia rodzila w Coombie, chyba ze sie myle...
Jak na razie to na wizyty lekarskie dojezdzam z Bray, wiec zwykle jade dartem, nie ma tego czekania w korkach i widoki sliczne :-D
\a wszyscy mnie pocieszaja ze porod trwa nawet kolo 18 godzin, wiec pewnie zdaze dojechac. Zreszta mam zamiar brac taksowke, aby nie martwic sie gdzie tam przy rotundzie znajde parking albo potem szukac sie z mezem.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 cze 2008, 23:13

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tak śpi mój synek :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 cze 2008, 23:49

martuchafrost, zajefajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
twoj Fran mnie czasem tak rozbraja tymi fajowskimi minkami hihi
jest bombowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i jak slodko spi :-D :-D :-D :-D
a najlepiej to mnie sie podoba jak ma wloski na irokeza hihi :-D :-D :-D albo tak do gory zaczesane :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 cze 2008, 00:52

Mikusia dzięki kochana :ico_brawa_01: włąsnie niedawno obciełam Frana bo miał włosy "do pasa" :ico_brawa_01: a dziś to miał dzień śmiechu, non stop uciekał mi i sie przy tym śmiał, a ja razem z nim :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość