Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

28 maja 2008, 08:55

Aga26, dzięki serdeczne, nawet nie wiedziałam że jest taka strona :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 maja 2008, 19:01

AniaZaba, ja też całkiem przypadkiem trafiłam na tą stronkę. Napisałam ofertę ale bez przekonania a tutaj ponad 10 niań do mnie zadzwoniło :ico_szoking: :-D
Hhi zrobiłam casting :-) i wybrałam według nas najlepszą :-)

Anka a Ty gdzie się podziewasz ?? Jak Szymcio ??

A my mamy już 12 ząbków. Brrrr teraz czekają nas najgorsze...trójki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

28 maja 2008, 20:00

Aga gratulacje ząbkow Dla Emilki.

Stronka niania.pl bardzo fajna, moze dzieki niej uda mi sie znalezc nianie na 1-2 wieczory w tygodniu, bo z pilnowaniem babci roznie bywa.

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

29 maja 2008, 23:29

Jestem jestem :D Zero czasu mam na cokolwiek :ico_zly: Roboty wpizdu ;-)

Agata chodzisz dalej na te masaże? Pomagają coś?

Rany ja to bym chciała nianię na tydzień a ja fruu z domu ;-)Bo juz mam dośc ;-)
Szymon ma już 6 zębów i nareszcie jak człowiek wyglada :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

31 maja 2008, 10:11

Witam dziewczynki :-D

U mnie też mało czasu dla siebie. Praca praca praca a potem dom i mała wisząca u nogi :ico_haha_01: ale wole to niż ciągłe siedzenie w domu. Po południu zawsze jakiś spacerek zaliczamy - o ile pogoda dobra i jakoś to leci - a za miesiąc mały urlopik nad morzem i już się boje jak mała zniesie podróż bo czasem ma różne dni i płacze w aucie :ico_noniewiem: no ale grunt że pogoda dzisiaj śliczna to oczywiście gdzieś wybędziemy jak posprzątam a nie chce mi się cholernie mała śpi narazie czekam na męża i ide szorowac łazienke :ico_noniewiem:

Aniu - taka zapracowa jesteś?/ Chciałam rzebyś zrobiła sesje mojej małej na roczek to może mi już zaklepiesz jakiś termin na lipiec???

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

31 maja 2008, 22:45

czesc dziewczyny. własnie zaliczyłam ostatni zjazd i teraz juz tylko obrona brrr.

gratuluje emi i szymkowi zabków, mojemu małemu wychodzi lewa górna jedynka, strasznie się męczy. czoraj zasnął o .... 0.20 nieźle no nie? jak tylko go odkłdałam budził sie z płaczem.

a powiedzcie mi czy jak sie spoźni drugą szczepionke na pneumokoki o 1 m-c to bardzo źle??

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

01 cze 2008, 10:12

Zania co do szczepionek na pneumo niby można drugą dawke już po mesiącu dac od poprzedniej - mi kazali przyjść za jakieś 6 tygodni a i tak przyszłam troche póxnej także myśle że nic strasznego się nie stanie jak przyjdziesz później. Noi wspułczuje małego ząbkowania.

A my se dziisaj na dwa dni przenosimy do teściów bo nam okna wymieniają. Mam nadzieje że Emi to dzielnie zniesie i bedzie tam łądnie spać i jeść.A poza tym to goracoooooooooooooooooo miiiiiiiiiiiiiiiiii ale i tak kocham ciepełko jak sobie przypomnie jak rok temu męczyłam się w tych upałach z brzuchem to masakra. Miłego dizonka dziewczynki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 cze 2008, 12:55

zania, najlepiej zadzwoń sobie do przychodni i się dowiedz bo jakaś tolerancja na opóźnienie szczepionki jest ale nie mam pojęcia jaka długa :ico_noniewiem:
Współczuję ząbkowania.
Emilce zaczyna się chyba wyżynać dolna trójka bo dzisiaj całe rano marudziła i chciała na rączki. Dopiero jak jej dałam Panadol to się troszkę uspokoiła i teraz właśnie ucina sobie drzemkę od blisko godziny :-)

Olciiaa, ja też padam z gorąca. U nas w mieszkaniu panuje "delikatna" sauna więc siedzimy u moich rodziców. Emiśka wczoraj dobrą godzinę spędziła w baseniku :-)
Dzisiaj troszkę za mocno wieje więc nie wiem czy coś będzie z tej kąpieli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

03 cze 2008, 07:51

:-D :-D Musze się wam pochwalić moja Emisia sama chodzi :-D :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 cze 2008, 09:38

Olciiaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość