Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 cze 2008, 15:32

Mnie też dzisiaj wybitnie brzuch bolał, ale po no-spie przeszło i całe szczęście, bo zbladłam i myślałam, że będe mdleć..

Zaszalałam i upiekłam biszkopt, na to jeszcze truskawki w galaretce malinowej, już się studzi.. mam tylko nadzieje, że się w miare szybko zejdzie, bo już bym zjadła:):)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 cze 2008, 20:07

takie kłucia to też nieraz mam, ale przechodzą, ale rozumiem Cię,że wolałabyś pójść wcześniej do gina!

zirca to pewnie bąbel się ucieszył z prezentów i dlatego zrobił tacie niespodziankę :-)

[ Dodano: 2008-06-02, 20:09 ]
osita ale sobie wymyśliłaś z tymi cyckami :-D :-D :-D , fajnie by było tylko tam przytyć....ale chyba się nie da :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

02 cze 2008, 21:05

Chcialabym zeby calowac rano wieczor i w poludnie i jeszcze w miedzy czasie... ale caluje tylko czasami - dobre i to. Miesiac temu bylismy w gorach - troche fotek itd i w kazdym miejscu chcial zdjecie jak caluje brzunio :ico_haha_02: ale to nie zdaza sie czesto ale moze i dobrze co za duzo to nie zdrowo :-)

mi moj lekarz zalecil branie nospy 2 razy dziennie do konca ciazy tak samo folik. i naprawde nic mnie nie boli. Najgorzej jest jak kicham - czasem mnie tak zaboli ze powietrza zlapac nie moge. Ale trzeba sie lekarza sluchac - mam nadzieje ze kazdy z tych naszych lekarzy ma racje - chocby zalecali co innego. :ico_haha_01:

ja w sumie nic nie kupilam maluszkowi ale widzialam superanckie spioszki niby cale biale i tylko mis na klatce piersiowej ale byly takie sliczne ze hoho. :ico_brawa_01:

juz sie nie moge doczekac pier :ico_puknij: wszych zakupow tych powaznych - wozek, lozeczko, posciel... kiedy to bedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Jak mozecie i chcecie to zdradzcie propozycje imion dla swoich pociech - ja ciagle poszukuje i jakos nie moge sie zdecydowac na ktorekolwiek.

a te cycki - mi juz chyba wystarczajaco urosly :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

02 cze 2008, 21:08

no moje cyce tez ostro urosły....ale widze, ze i nonono przybiera..a to niestety:(
moje imiona to Jaś i Helenka:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 cze 2008, 23:00

betka, asiula_o, dajcie troche cycka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko: ja mam wklesle A, ale nie przeszkadzalo mi to karmic malej do roku czasu, mimo ze dostalam pozniej mega ochrzan od endokrynologa (powiedzial, ze maks 6 mcy moge karmic ze wzgledu na prolaktyne). Ale ja wiedzialam swoje, powiedzial, ze sie pewnie doigralam i druga dzidzi bedzie b. pozno no i prosze :-D Mam nadzieje, ze i tym razem pocycamy troszke, mleczko juz czasami wyskoczy :ico_oczko: (zalety/wady hiperprolaktyniemii :ico_haha_01: )
Dla dziewczynki podoba mi sie Miriam, ale to taka propozycja tylko ktora oboje w miare akceptujemy. Mezu chce Ines, ale tutaj sie czyta inES, z akcentem na "es". Dla chlopca zero pomyslow :ico_zly: Byl Karol, ale tutaj tak wolaja na dziewczynki (czy tez Karo), moze Krystian bedzie??? Ale Krystian to znowoz moj chrzesniak... tragedia.
Musze sprawdzic sklad nospy i zapytac sie, czy tutaj istnieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 cze 2008, 08:04

Fajnie było by przytyć tylko w cyckach, chociaż w moim wypadku, z miseczki D już zeobiła się E a co będzie dalej? Obym nie potrzebowała za kilka miesięcy dwóch wózków jednego na biust drugiego na brzuszek..

My już wybraliśmy.. Chłopiec będzie Jan Antoni, albo Antoni Jan, nie jesteśmy jeszcze do końca zdecydowani, a dziewczynka Alicja.. W razie gdyby naszemu chłopcu odfrunął ptaszek :-D

Mam potworny katar chyba alergiczny i tak się zastanawiam, czy nie pójść na wizyte tydzień wcześniej i zapytać jakie leki moge brać, bo krople do nosa i woda morska jakoś nie chcą pomóc..

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

03 cze 2008, 08:48

Zaszalałam i upiekłam biszkopt, na to jeszcze truskawki w galaretce malinowej, już się studzi.. mam tylko nadzieje, że się w miare szybko zejdzie, bo już bym zjadła:):)
A jednak się pokusiłaś:) Ty jesteś niemożliwa :) Buziaki dla Was.

[ Dodano: 2008-06-03, 08:50 ]
Mam potworny katar chyba alergiczny i tak się zastanawiam, czy nie pójść na wizyte tydzień wcześniej i zapytać jakie leki moge brać, bo krople do nosa i woda morska jakoś nie chcą pomóc..
A co do leków to mi dał lekarz Rutinoscorbin. 3x1 tabletka przez 5 dni.

lida82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 27 mar 2008, 15:18

03 cze 2008, 08:51

Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo. Pozwólcie, ze podziele sie z wami wybranymi imionkami dla swojej pociechy. Jak chlopiec to Maciej Michal, a jak plec piekniejsza to tata wybral Izabella, a na drugie damy Maria po prababci, umarla mi w zeszlym tygodniu i tak na jej czesc chcem dac. Co do piersi to podzielam los poprzedniczki, mam juz D i mam zludne nadzieje, ze juz nie urosnie, ogolnie to juz pileczka ze mnie, brzusio coraz bardziej uwidoczniony i nie wiem jak wy ale mam poczucie tak jakbym byla takim koczkodanem, czlap, czlap, a co to bedzie jak brzuch sie zwiekszy? Ho ho.... Cieplo sie teraz robi i wspolczuje nam coraz bardziej, nie wiem jak wam, ale mi juz ono daje we znaki i nogi mnie bola i tak duszno, tez tak macie?

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 cze 2008, 09:36

ja uwlibiam ciepło i narazie mi nie przeszkadza, a wrecz jestem szczęsliwsza, gdy mogę wyjsc sobie na ogórdek i sie pooplac:)Narazie nogi mi nie puchną i w sumie brzuch mały, więc moze dlatego upały mi narazie nie przeszkadzają, ale pózniej to pewnie bede narzekac::)
Co do imion to wszystkie piękne:)

[ Dodano: 2008-06-03, 10:37 ]
aaa nie wiecie czy Motylek znów zabalowała??:), ze się od dłuzszego czasu nic nie odzywa....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 cze 2008, 11:05

lida82, fvajnie, że jesteś.. Już po przeprowadzce?? Mi też zaczyna być cięzko, tzn głównie upał mi przeszkadza, no i katar.. po prostu tragiczny jest, chyba dzisiaj pójde do lekarza rodzinnego, może coś poradzi, bo sama to raczej nie będe ryzykować z lekami..

Asiu, nie mam pojęcia co z Motykkiem, pewno wygrzewa się na słonku.. A imiona faktycznie piękne, chociaż nie zdecydowałabym się raczej na Zdzisława, albo Wiktorie, czy Olivie, imiona ładne, ale oklepane.. To mniej więcej tak, jakby 25 lat temu dać córce ia imie Ania.. do dziś pamiętam jak naczyciel wołał Anie, a odwracało się z 8 w klasie:):)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość