Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 maja 2008, 22:26

pa
ja tez zmykam
dobranoc

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

01 cze 2008, 07:35

dzień dobry
kasiekk zdjęcia superowe i jaki Pelus odważny na koniku super!!! i popieramdziewczyny laska z ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie widać tych 4 kg :ico_oczko:
kamizela, super że wy tez się wybawiliście ,czekamy na dzisiejsze fotki i niestety nie wybieramy się do was bo u nas też dziś festyn dla dzieci z parafii , ten co są losy i w tym co wygrałam biżuterię srebrną w tamtym roku w tym roku też kupujemy losy :ico_oczko:
trzymajcie kciuki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wczoraj byliśmy ze znajomymi na działce , fajnie było i kubuś miał towarzystwo 5 letnia Nicolę i chłopców 14 i 12 lat :ico_oczko:
dziś do południa na spacerek a po południu na festy i prezenty juhuuuuuu czekam na T aż wróci z pracy i rozłożymy traktor od rodziny (tak jak mówiłam robiłam składkę) i od nas dużą piłkę do skakania :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-01, 07:40 ]
[size=150]Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...
[/size]

Wszystkim tik takowy dzieciaczkom

Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 cze 2008, 19:32

heloł

dzięki Patuś :ico_sorki:

nam pogoda dopisala i bylismy nad wodą,ale grzało,plecki mnie pieką i ramiona najbardziej,a reszta tylko troszke,woda fajna ale nie pływałam tylko tak sie moczyłam
Kacper nie chciał bo mówił że zimna,i dobrze bo dla niego to jeszcze za chlodna

jednym słowem dzień udany
co do prezentów to od ciotki i chrzestnej dostał kaskę ,dołożymy do rowerka który mu kupimy,to dopiero chyba po wypłacie,zreszta i tak są teraz tylko różowe :ico_oczko: i musimy poczekac a od dziadków autobus i auto terenowe :ico_brawa_01:

zaraz po bajce kąpanko i lulu,bo nie spał w dzień tyle tylko co w aucie jak wracalismy,a to ok pół godz.

mój D jedzie dzis tak jak ostatnio ok 23 ale za tydz chyba przyjedzie znowu :ico_brawa_01:

Patka super prezencik ten traktor :ico_brawa_01:

[size=150]Czego życzyć Dzieciom w Dniu Dziecka:
czarnych kotów na białych przypieckach,
burych kotów - a może i białych...
byle były i byle mruczały.
Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich dzieci[/size]

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

02 cze 2008, 08:18

hej
nocka ok ,pobudka prze7
wczorajszy festyn udany , chodź było za bardzo upalnie ,kubus zadowolony z traktora aż :ico_szoking: normalni jak wstał i T go składał nie odchodził na chwilę a potem chcieliśmy wychodzić na ten festy on nie chciał się ubierać ,musieliśmy troszkę pojeździć przed domem potem szybko traktor do domku i poszliśmy daleko nie mieliśmy 250 metrów hihi, no i było wiele atrakcji, basen z piłkami z którego kuba wyszedł z :ico_placzek: rykiem , potem wóz strażacki , przejażdżka na kucyku ,troszkę się na początku bał ale było ok ,balon , teletubiś dmuchany i uwaga wygrałam małego grilla hihi ale zawsze coś :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: drugi rok z rzędu wygrywam chyba zacznę grać w toto lotka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
kasiekk, fajnie że się poopalaliście i miło spędziliście dzionek :ico_brawa_01:

a i nasze odpampersowanie trwa , ciężko idzie i chyba to jeszcze nie tera ma się stać chodź próbujemy , od rana bez pampersa i jeszcze nie było siii ani na nocnik ani nigdzie hihi i tak do spacerku potem pampers ,na spanie pampers po spaniu bez aż znowu wyjście i pampres ale walczymy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 cze 2008, 18:46

heloł
ale pustki
Kacper wstał dzis juz o 6.10,mama mi sie pochorowała i dziadek z KAcprem dzis siedział,byli troche na działce a potem do domku na spanie i ja przyszłam
kupialam sobie dzis spodenki takie zakrywajace kolano troszkę,musz ejeszcze krótsze kupić i Kacprowi kupiłam 2 pary spodenek ,koszulke z krótkim,na ramiączkach,kapcie i skarpetki,nie ma w ogóle wyboru skarpet :ico_olaboga:

teraz ogląda teletubisie bo sobie zażyczył to mu pusciłam zamiast dobranocki i wcina chleb z serem

pogoda cudna,przed chwilą wróciliśmy

Patka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: naprawde zacznij grac w totka,może sie uda :ico_brawa_01:

Kacper wczoraj nad woda latał bez pampersa a kąpielówkach i leń wstrętny nie wołał,2 razy na koc sie zlał,a za 3 w trakcie sikania zakomunikował ze sika,ciężko z nim będzie,jeszcze ma 3 tyg i potem mam wakacje i sie wezme za niego,aż sie boje,duuużo cierpliwości mi trzeba :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-02, 18:48 ]
a ja popijam freeqa malinowo - wisniowego z lodówki pyyyychaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

03 cze 2008, 08:16

dzień dobry :-D
u nas znowu upał :ico_oczko: nocka ok ,pobudka o 7 :ico_oczko:
a pustki szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: chyba wszystkie się opalają :ico_oczko:
Kacprowi kupiłam 2 pary spodenek ,koszulke z krótkim,na ramiączkach,kapcie i skarpetki,nie ma w ogóle wyboru skarpet :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zakupki
kasiekk pisze:ciężko z nim będzie,jeszcze

u nas też jest ciężko :ico_oczko:
ale do przodu ,ale się nie cieszę bo jeszcze może się zrazić i obrazić na nocnik więc ciii
ale wczoraj po południu wyszliśmy bez pamprsa na działkę i 2 razy zawołał :ico_sorki: hihi cwaniaczek juz znam jego metodę jak ma pampersa to nie woła dopiero po fakcie a jak majteczki to nawet się udało , wczorajszy dzień super pampers tylko rano na wyjsie , na spanie i na noc i tylko 1 siczki nie złapane :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

03 cze 2008, 09:46

Witajcie!
Taka piekna pogoda że wszystkie dziewczyny chyba sie opalają :ico_haha_01: :ico_haha_01:
U nas Dzień Dziecka minął lajtowo... Ja rano byłam w pracy ale za to po południu zrobiliśmy sobie balkonowego grilla z tesciową i szwagierkami :-D :-D :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

03 cze 2008, 09:51

Witam po nocce trochę płaczliwej ale nie narzekam , bywały gorsze :-D
W piątek mieliśmy burzę i nie miałam neta dopiero wczoraj wieczorem kupiliśmy nowy modem i działą :-D
Kasiek zdjęcia rewelacja i myślę że nie masz powodu do narzekania na swoją figurkę naprawdę atrakcyjna z ciebie babeczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

03 cze 2008, 14:04

u nas upał :ico_chory:
kuba jeszcze śpi i za bardzo się pochwaliłam rano dziś dla niego jest 3:1 :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

03 cze 2008, 14:08

edyta29 pisze:Kasiek zdjęcia rewelacja i myślę że nie masz powodu do narzekania na swoją figurkę naprawdę atrakcyjna z ciebie babeczka :ico_oczko:


dzięki :ico_sorki: babie nie dogodzisz ,zawsze jest jakies ale,odpuściłam sobie chwilowo,cholera nie mam silnej woli :ico_olaboga:

Patka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kubusia

nocka u nas ok,ale wczoraj chciał spać juz o 20 więc go położyłam mimo że spał w dzień no i pobudkę dziś zrobił o 5.45 :ico_zly: ale ja spałam jeszcze a on książki oglądał co chwile upominając sie zeby go z łóżeczka wyciągnąć,juz napewno nie położę :ico_nienie: go wczerśniej niz o 21 chyba żeby w dzień nie spał

u nas też gorąco,rano byliśmy na zakupokach i dokupiłam mu skarpetek,znalazłam jakieś w końcu
przed chwilą skończyłam prasowanie ,2 godziny stałam przy żelazku,ale już luzik,a i okno przedtem umyłam w kuchni,jeszcze pokoje ale to nie dziś,może w piątek,bo jutro i w czwartek do pracy idę to nie mam jak,a juzm usze bo syf :ico_olaboga: przydałoby sie odmrozic lodówkę,nienawidzę tego robić :ico_zly: ale trzeba :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-03, 14:09 ]
o patka witaj :ico_brawa_01: mój też śpi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość