Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 cze 2008, 22:10

mmarta81, mi by sie raczej nie przydala :ico_oczko: ale nie mam pomslu jak bym jej powiedziala, zeby nie przyjezdzala :-D :-D Chyba bym Danielowi kazala :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 cze 2008, 22:48

Hej :-D

Wpadłam tylko na chwilę zameldować, ze jeszcze żyję...
Nie ma mnie ostatnimi czasy na TT, bo ciężko troszkę z czasem plus zdrowotnie kaput :ico_olaboga: To znaczy ja kaput, bo mam mega katar i podpuchnięte + czerwone oczy dzięki pylącej topoli, brrrr :ico_zly:
Viki ząbkuje ale nie zmiejsza to w żaden sposób jej pokładów energii. Jedynie w nocy czasem nam zapłacze. W każdym razie mozemy się pochwalic nastepną czwórką, tym razem prawą górną (co chyba jest ciut dziwne skoro ona jeszcze nie ma dolnych dwójek :ico_szoking: :ico_noniewiem: ).

Buziaczki dla Mam i dzieciaczków.
Odezwę się wkrótce... tylko ta ch.... alergia zostawi mnie w spokoju na nastepny rok :-D :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 cze 2008, 22:55

Jasnie wiem ze to ciemieniucha ale lekarz pediatra z Polski mówił ze to może swiadczyc o alergi na pokarmy która objawi sie w późniejszym wieku
zdjęcia bombowe :ico_brawa_01:
Marta ja Ci powiem tak: moja tesciowa była po urodzeniu Franka, ona ma stare metody wychowania wiec jej i tak nie słuchałam, do sklepu nie szła bo nie zna jezyka, jedyne co mi robiła to obiad ugotowała i posprzatała, co bym sama zrobiła bo taki maluszek duzo śpi wiec spoko, ja myślałam ze tesciowa jak przyjedzie to bedzie z małym na spacery chodziła co ja bym sie wyspała, a ona twierdziła, ze na spacery nie bedzie chodziła, bo nie zna okolicy itp, wiec dzień wyglądał tak: rano wstawała, gotowała obiad, ja z małym na spacer, potem spała całe popołudnie ( bo zmęczona, nie wiem po czym) a zajmowała sie małym jak tylko jacek był w domu, a jak zostałyśmy same to nic, wiec mi była zbędna tak szczerze mówiąć :ico_olaboga:
moja siora była przed teściową i pomogła mi bardzo , bo ona ma dziecko i mówiła mi np co mam jeść jak karmić piersią, kąpała mi małego, przwijała i dbała o pępuszek, nosiła go i praktycznie ja nic nie robiłam, musisz sama wiedzieć ale ja na Twoim miejscu dałabym se spokój bo rady teściowej w stylu: ja mam trójkę dzieci i wiem jak sie wychowuje dzieci ( typu: dawaj mu ziemniaki jak skonczy 3 miesiace itp to ja nasram na takie rady ) to moge se wiesz gdzie wsadzić, matka wie najlepiej co i jak dla swojego maluszka a wierz mi , ze taki maluch w dzień przeważnie śpi , je itp wiec obiad i posprzatac to Ty sobie sama zrobisz, jakby miala do Ciebie siora, czy kuzynka przyjechac to tak bo młode osoby inaczej patrza na to niż starszej daty ludzie, ale zrobisz jak zechcesz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 cze 2008, 23:03

martuchafrost, nie wkrecaj sobie, bo tylko sobie cisnienie podnosisz i sie stresujesz :ico_oczko: Fran jest zdrowy jak ryba, to na oko widac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 cze 2008, 23:05

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tak śpi mój synek :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sorki za ilość ale Ilonka powróciła i sie boję :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-02, 23:26 ]
Jasnie ja sobie nie wkręcam tylko sie martwie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 cze 2008, 23:43

O!!! Jacek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D :-D

Marta chcesz wierzyc lekarzom na slowo?? Z czego on wniosl, ze Fran ma alergie? Przeciez go nie widzial, wywiadu nie przeprowadzil... A cemieniucha sie moze nawet z niedomytego szamponu tworzyc. Ja szperalam po internecie i nie znalazlam potwierdzenia, ze to napewno AZS, albo alergia. Musisz sie przejsc do lekarza i mu testy alergiczne z krwi zrobic, a nie zamartwiac sie.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 cze 2008, 00:51

dziewczyny jakie warunki trzeba spełniać zeby dostac obywatelstwo. moze juz to przerabiałyśmy, ale ja mam skleroze, a zaczał ten temat mnie teraz interesować :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

03 cze 2008, 12:12

hey mamuski!!
widze,ze cos malo napisane od wczoraj,labe cos macie na watku,hihih..troszke mi sie udalo poczytac co tam u Was,ale nie dalam rady wszystkiego!!
[b]Felicity Wielkie gratulacje z okazji narodzin syneczka!!!!Zycze Wam,aby sie Wam zdrowo chowal,buziaki dla Was!!!![/b] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
mmarta super,ze bedziesz miala mala ksiezniczke,przybedzie nam dziewczynek na watku,yupii!!!co do tesciowej,to nie wiem co Ci poradzic,zalezy w jakich jestescie stosunkach,jezeli jest spoko to moze Ci pomoze,ale jezeli wiesz,ze roznie z nia to moze niech przyjedzie troszke pozniej....pomoc z jednej strony by sie na pewno przydala,moja Vinee malo spala i na nic czasu nie mialam,wiecznie byla na cycu,wiec gdyby nie moja mama to ciezko by bylo,hihihi...zastanow sie dobrze,ze bo jezeli jest osoba pokroju typu wszystko wie najlepiej jak juz Marta mowila,to lepiej podziekowac za taka pomoc,tylko sie zestresujesz... :-) jeszcze masz troche czasu,wiec na pewno bedzie dobrze i jakos to sie ulozy!!!
KObitki supee fotki powklejalyscie,dziaciaczki tak Wam urosly,ze szok...
Luska i Fran super maluchy,Franio ma taka gestwine na glowie,ze w szoku jestem,ale mam wloskow...i ten zabojczy usmiech,sliczny,no i dalej caly do Ciebie Martus podobny!!!
Luska to normalnie gigantka,jaka wielka juz,i jaki kucyk ma juz....super dziewuszka!!
Jasnie a Ty wygladasz kwitnaco,klimat Ci sluzy jak widac, :-D
Ja zaraz musze leciec zupke nastwic dla Vinee,tak mi sie nie chce,w Pl babcia gotowala,a teraz powrot do rzeczywistosci,,hihih...Poza tym,Vinee gada jak katarynka non stop,buzia sie jej nie zamyka 24 na dobe...co chwile mamusiu to i tamto.. :ico_haha_01:
Wkleje troche fotek,mam ich strasznie duzo,wiec bede wklejac na raty,bo za jednym razem to by zajelo chyba nie wiem ile stron... :ico_oczko:
Delfinko slicznie miala Mayusia urodzinki,ale wyrosla Ci pannica!!!
Madziorkasliczna fotka w podpisie!!
Nie gniewajcie sie,ze teraz tak szybko,poznie Was pomecze kazda z osobna....bojcie sie juz...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
z babcia na spacerze

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Te fotki z poczatku pobyt w PL,pozniej reszta..

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 cze 2008, 13:51

ilonakk9 pisze:jeszcze masz troche czasu,wiec na pewno bedzie dobrze i jakos to sie ulozy!!!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje za wszystkie rady :ico_buziaczki_big: -niby tesciowa nie jest taka ze sie wtraca-przynajmniej z tego co tu u nas kilka razy byla tak sadze-wiec chyba jej powiem zeby przyjechala ale tak miesiac po porodzie :ico_oczko: zebym sie sama z maja mala poznala.Troche sie boje ,ze bede sie przy niej wstydzic karmic mala :ico_noniewiem: tesciowa to w koncu nie mama :ico_noniewiem: no trudno najwyzej bede sie zamykac w pokoju :-D
ilonakk9 pisze:Te fotki z poczatku pobyt w PL,pozniej reszta..
:ico_brawa_01: sliczne fotki :ico_brawa_01: No i oczywiscie znowu pada...eee juz normalnie szkoda gadac o tej pogodzie-slyszalam ze w piatek ma byc sloneczko i cieplo wiec czekam na ten piatek :ico_haha_02:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

03 cze 2008, 16:42

ILONKA witaj kochana, Ty mowisz, ze Maya urosla??? Wienne jest ogromna, byla taka ciupinka a tu taka zmiana, widze, ze wozek jest grany, tak jak i u Mayci, teraz doszedl rower.
Jasnie Pani ucalowalam, bo tak sie cioeszyla i krzyczala, ze musialam ja wycmokac i wytlumaczylam od kogo taka niespodzianka. hi hi

Martucha to nie alergia, tylko ciemieniucha, ma to wiekszosc dzieci, zle wyrobione gruczoly lojokotowe i dlatego powstaje ciemieniucha, czyli takie luski na glowce w okolicach lub na ciemiaczku.
Ja smarowalam OLEJUSZKA, preparatem akurat na te dolegliwosc, ale tak naprawde pomoglo smarowanie zwyklym maslem, po tygodniu wszystko zeszlo, nie wolno tego zdrapywac !!!

[ Dodano: 2008-06-03, 16:48 ]
MARTUCHA teraz doczytalam, ze to na ciele, takie zmiany, sorka.
Jak Mayci sie cokolwiek pojawia kapie ja w oilatum i pomaga, lub siemie lniane( 2 lyzki stolowe zalac woda i zagotowac za zrobi sie kleik, odcedzic nasiona i taka gesta galaretke wlac do kapieli do wanienki, jesli kapiesz malego w wannie to daj za 4 lyzki siemienia)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość