Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

01 cze 2008, 18:09

Witajcie :)
Na początek Wszystkiego naj naj dla Wszystkich dzieciaczków i dla nas też, a co my też dzieci tyle że trochu większe :-D :ico_oczko:
Ależ dziś upał, choc wczoraj było nie lepi, dziś tyle dobrze że lekko powiewa, ale i tak ciężko wysiedziec taka duchota i słonko grzeje, że hej!!
Co do ubierania dzieci, to ja wychodzę z założenia, że nie ma co dziecka przegrzewac, prędzej się rozchoruje jk będzie na ubierane, bo się zapoci i zawieje niż jak będzie lekko ubrane, bo zawsze można dzieciątko przykryć.
Teraz przy tych upałach (wczoraj i dziś) ubrałam mu tylko śpioszki, czapeczkę i skarpeteczki i nakryłam pieluszką - głównie nóżki.
Wcześniej jak było ciepło, ale nie gorąco ubierałam mu body, spodnie i skarpetki i okrywałam kocykiem, który zawsze można odkryć lub bardziej nakryc, a jak zawiewało chłodnym wiaterkiem to wkładałam mu lekka bluzę lub sweterek.
Za każdym razem mały był cieplutki, a teraz przez te upały to jest wręcz gorący i aż widac jaki jest zgrzany, w ogóle bardzo się przez nie męczy biedaczek...
Jutro lub we wtorek idziemy na szczepienie, w piątek próbowałam się do dzownic do przychodni żeby się dowiedziec kiedy przyjśc, ale niestety nikt nie odebrał, to jutro od rana będę się próbowac do dzwonic.
AgaSza, szkoda że będziesz musiała jeszcze raz "przechodzic" nacinanie, no ale niestety jak to kiedyś pisały dziewczyny co mają już 1 dzieciątka, urodzic to pikuś najgorzej jest po... Trzymaj się, szybko się zagoi ...
I napisz jak tam w zoo :ico_oczko:
Buziaki

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

01 cze 2008, 20:28

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:54 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

01 cze 2008, 20:38

Dziewczyny, czy któraś z Was używała pieluszek pampers sleep&play?
Ja nie używałam, ale też chciałam wypróbować, bo tańsze :) Ale skoro nie warto ... Ja Huggiesów też nie lubię. My używamy Pampersów zwykłych i wg mnie one właśnie są najlepsze.
I napisz jak tam w zoo
W ZOO nie byliśmy, bo się okazało, że nie dało się dziś tam dojechać. Bo obok ZOO jest jezioro Malta i tam dziś był 4. konkurs lotów Red Bulla. Zapomnieliśmy o tym. Luda co nie miara, ciasno jak cholera, korki naokoło Malty. Bez sensu tylko się spociliśmy, dzieciaki zmęczone, my też, a nic nie widzieliśmy, bo tylko się samochodem przejechaliśmy. Normalnie do ZOO od nas jedzie się ok 20 min, a dziś zajęło nam to ok 1,5 godz plus jeszcze z powrotem-masakra mówię Wam - jeszcze w tym upale ...

[ Dodano: 2008-06-01, 20:57 ]
A to zdjęcia z wczorajszego dnia:
1. Kinga na Starym Rynku w Poznaniu
Obrazek
2. A tutaj Ewa z klaunem na wczorajszej imprezie z okazji Dnia Dziecka
Obrazek
3. A tu ja z moją Ewką
Obrazek
4. I na koniec uśmiechnięta Kinga :)
Obrazek

Ok Lecę na LOST-ów :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

01 cze 2008, 21:09

Ja mam i hugiesy i papmpersy. Uwazam, ze oba sa dobre, a w huggiesach jest z tylu fajny ten sciagacz i przynajmniej malemu tylem kupa nie wylatuje :-) :-D bo od niedawna robi takie wielki i smierdzace kupy, ze glowa boli i az chce sie uciekac... chusteczki nie pomagaja :ico_haha_02: i trzeba wlozyc pod wode dupinę :-) :-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

01 cze 2008, 21:41

Aha. Dziewczyny, czy któraś z Was używała pieluszek pampers sleep&play?
Tandeta. Siostra kupiła i płakała że dała się nabrać. Mało chłonne.

[ Dodano: 2008-06-01, 21:45 ]
AgaSza, super foteczki.

[ Dodano: 2008-06-01, 21:47 ]
A ja miałam dzisiaj gości. Była moja kumpelka z TT z mężem. :ico_brawa_01: Było super :ico_haha_02:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

02 cze 2008, 17:17

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:56 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

03 cze 2008, 10:34

Hej!
czy Wasze dzieci też teraz częściej chcą jeść? Bo Kinga do tej pory jadła co 3, czasem nawet 4 godz, a teraz już po godzince lub dwóch budzi się z płaczem głodomora. Nie wiem co jest-czy to przez ten upał czy może się po prostu nienajada już tak jak kiedyś, mleka mam za mało czy jak? Wczoraj nakarmiłam ją ok 18, potem o 19 była kąpiel i po kąpieli dałam jej 120 ml mleka z butli-wypiła wszystko i prawie bez płaczu zasnęła. Obudziła się w nocy dopiero o 1:30. Jak mam rozumieć jej zachowanie?

U nas kolejny upalny dzień. My siedzimy w domku zawsze do ok. 14, dopiero potem wychodzimy na dwór, bo wtedy zaczyna się robić trochę cienia na naszym ogródku. Wcześniej skwar jak nie wiem-nie idzie wytrzymać.
żem się farbnęła :-D mam teraz kolorek zbliżony do charakteru :-D
pokazuj!!!
Dostałam dzisiaj wiadomość od Słoneczka
No nareszcie coś o niej wiadomo. Biedna wymęczona to i nie ma czasu do nas zajrzeć. Pozdrowienia dla niej i jej dzieciaków.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 cze 2008, 11:16

Witam!
U nas wszystko dobrze, też nie mam kiedy zagladać na TT bo jak nie Antos to Marek coś chcą no i jeszcze praca i mało czasu się robi. Antos bez czapki już dworuje i w samym bodiku i skarpetkach tylko.
ładne zdjecia małgośka i agasza.
Antoś tez częściej chce jeść i daję mu jeszcze herbatke z rumianku bo na pewno maluchom też chce się pić w taki upał.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 cze 2008, 11:40

AgaSza, wydaje mi sie, ze dlatego chce byc czesto przystawione dziecko, bo mu sie chce pic. Ja zaczelam dawac herbatki tak dwa razy dziennie po 20 ml chociaz, oczywiscie z lyzeczki. maly sie wtedy tak cieszy jak maly Kazio :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

03 cze 2008, 19:15

Ja też daję herbatkę rumiankową. Agasza zgadzam się z Anuszką że może Twojemu dzidziusiowi chce sie pić w ten upał i dlatego tak często się domaga.
Odstawiłam swój koper i młodej też nie podaję herbatki koprowej. Tylko Sab Simplex. No i powiem Wam że jest lepiej bez tego kopru (odpukać). Ja natomiast nadal nie jem prawie nic. Za to moja koleżanka marcówka je wszystko, nawet truskawkami się zajada codziennie - co za sprawiedliwość.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość