Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lut 2008, 00:01

Aginka pisze:O jejkiu ni Nicola miała dziś swoje mini urodziny .... :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

no tak Obrazek
Buziaczków miliony dla małej Obrazek Nikolci Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 lut 2008, 00:03

O jejkiu ni Nicola miała dziś swoje mini urodziny .... :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lut 2008, 00:04

Aginka, coś Ci sie dwa razy wysłało...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 lut 2008, 00:38

Nie napisalam nic wiecej bo malutki sie obudzil i byl glodny i mial cos w pampersie :ico_oczko:
Nicole zaaregowala na malego fajnie,tak sie cieszyla jak za kazdym razem malutkiego dotknela ale mala mysli ze Marcus to jest lalka.. i musze uwazac zeby nie zrobila malemu czegos..
Teraz juz pozno jest i za duzo nie napisze... ale jak kiedys dzieci beda spac oboje to na spokojnie wszystko napisze pozdrawiam was goraco paa i dziekuje za wszystko :ico_oczko:
Obrazek

Dobranoc paa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

26 lut 2008, 10:04

:509: :509: :509:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Tak sie ciesze Kristi,ze jestes juz z nami !!! Brawa dla ciebie kochana i dla Marcusa jest przesl;iczny i jakie ma blond wloski i jaki jest malutki ...cudowny! Trzymaj sie kochana! dzielna z Ciebie kobitka! Jako pierwsza z nas odwazylas sie na drugie dzieciatko i prosze teraz masz podwojne szczescie tyle milosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Odpoczywaj i jak tylko poczujesz sie na silach zajrzyj :ico_sorki: Buziaczki dla madrej i kochanej starszej siostry Nicol :ico_buziaczki_big:



P.S Przepraszam kochane za to zamieszanie ostatnio ...wcale tak nie mysle ...nie wiem skad ten pomysl ...chyba zle sie czulam bylam troche przygnebiona z zupelnie innych powodo Sciskam Was Mocno! :ico_buziaczki_big:

Basiu myslami jestem z Toba , daj znac jak wrocisz z Krakowa :ico_haha_02:

Iza,Aginka ... to juz odpowiadam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: czuje sie dobrze, choc nadal jestem chora i malenki tez strasznie kaszle w nocy ... zaczekam do piatku lub poniedzialku i jeszcze raz przejde sie do lek., ostatnio go osluchal i bylo wszystko ok.
W pitaek idziemy zobaczyc fasolke .... juz nei moge sie doczekac ... sama nie wiem czy Kpourosh moze byc wtedy z nami ... tak bym chciala ...

juz musze zmykac przygotowac sniadanie

papapapap

Przepraszam a literowki,ale zawsze okropnie sie spiesze,zeby jednak wszystko zdarzyc napisac :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lut 2008, 10:30

diem pisze:W pitaek idziemy zobaczyc fasolke .... juz nei moge sie doczekac ... sama nie wiem czy Kpourosh moze byc wtedy z nami ... tak bym chciala ..

diem kochana może być z Wami na bank, nie martw sie
Kristi cudne zdjecie...odpoczywaj ile sie da...i pisz jak bedziesz miała chwilke.
Basia trzymam kxciuki

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 lut 2008, 11:28

witam :ico_haha_02:
Kristi, super że jesteś z nami spowrotem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marcuś jest przesłodki,maleńkie cudo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ja dziś padam jestem po 2 nockach strasznych,nie posiedzieliśmy dłużej niż pół godzinki ciągle coś ktoś chciał :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: czy ci ludzie nie mają co robić w nocy :ico_olaboga: kiedy oni śpią

[ Dodano: 2008-02-26, 10:29 ]
Basieńko trzymaj się kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 lut 2008, 11:39

Witajcie Kochane
Mam chwilke czasu bo moje dzieci sobie spia,Nicole juz obudzila sie dzisiaj o 7 00 chyba z tego wrazenia ze mama jest w domu i juz spac niechciala a maly Marcus obudzil sie o 8 00 a dostal flache o 8 15
Oj porobilo sie troche z malutkim.. jak bylam jeszcze w szpitalu to fajnie ssal piers,a teraz jestesmy w domu i dwa razy possie i pozniej sie bawi.. i niestety musze odciagac pokarm.. niestety cos mi sie wydaje ze i tym razem dlugo nie piersia nie pokarmie..
No ale tak bywa,pozatym to wszystko ok,moj maz dzisiaj w pracy jest,ale wroci niedlugo i bedziemy oboje w domku,moja Nicole reaguje na Marcuska fajnie ale jednak musze caly czas uwazac ale widze ze mala jest taka dumna nie widze zeby byla zazdrosna narazie.. radze sobie chociaz jest inaczej mam teraz dwoje dzieci i to calkiem nowe jest ale mysle pozytywnie i jest ok.
Dziekuje wam kochane za mile slowa,za zyczenia dla Nicolinki na 19 miesiecy o rety szybko mi mala rosnie.. Teraz mi tez tak szybko bedzie moj Marcusek rosnal..
Ok laseczki nie napisze nic wiecej musze jeszcze w domku cos porobic.. ale obiecuje ze was doczytam bo tez ciekawa jestem co u was itd..
Milego dnia buziaczki wielkie paaa
Odezwe sie jak bede miala czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

26 lut 2008, 11:40

hej baboski
kristi super ze juz jestes w domku ....marcusek jest cudowny.......taki pucus malenki slodziak ....boze kiedy to bylo jak maly byl taki drobniutki .....ohhh....ale ci zazdroszcze kristi ....dwojka cudnech skarbow przy boku......podziwiam i gartuluje
lececv bo jmaly na kolanacgh i ciezko sie pisze

u nas noc dzis super wiecv lekarza odpuscilismy ale zobzaczymy jeszcze dzis jak bedzie po lekatrstwach
buziaki dla wszyskich nasszych sikarbow
diem super ze vbedziesz wuidziala fasolke .....i nadal czekamy na zdjecia brzusia ;...
dzie w czyny zdjecvia bobaskow wpodpisach sa slodkie

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lut 2008, 12:51

Kristi, cudnie naprawdę cudny jest Marcusek taki blondasio, troche mi przypomina mojego Tośka też miał takie blond włoski :ico_brawa_01:
iwonap pisze:u nas noc dzis super wiecv lekarza odpuscilismy ale zobzaczymy jeszcze dzis jak bedzie po lekatrstwach
buziaki dla wszyskich nasszych sikarbow

Całúski dla Piotrusi a naszego Kochanego.

A ja mam w czwartek na 10 interview :ico_haha_01: idę z Antolkiem :-D

[ Dodano: 2008-02-26, 11:54 ]
Kristi, a jak mężu...dumny że ma synka?
Życzę Ci żeby z karmieniem było OK.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość