Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 cze 2008, 14:30

martam21, bidulko....już niedługo!!!! a Rotunda niestety to jedna wielka poczekalnia...moja pierwsza "wizyta" to 4 godziny, z czego może z 15 minut u lekarzy i połoznych :ico_zly: zobaczymy jak długo będę czekała na usg w poniedziałek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 cze 2008, 22:42

Marta kupilam dzis mleczko to co polecalas,ale sa dwa na ten okres od 0 do 12 miesiecy-zielone i zolte opakowanie,wzielam zielone
nie wiele sie roznia w zasadzie i mialam dylemat-zobaczymy

zmykam spac,bo padam

pozdrawiam was i sciskam mocno

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 cze 2008, 23:24

ale sa dwa na ten okres od 0 do 12 miesiecy-zielone i zolte opakowanie,wzielam zielone
dobrze zrobiłas :ico_brawa_01:
zobacz, czy Ci bedzie jadł to mleko, ale powinien bo to jest ogólnie polecane mleko przez lekarzy i położne

( bo jakby był mocno głodomorek to jest to mleko od 0 do 6 miesiecy dla dzieci bardziej głodnych i to chyba jest niebieskie)

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

05 cze 2008, 09:54

Witajcie!!!
Ja mam dzisiaj znacznie lepszy humorek niz wczoraj i nawet skurczyki przeszly :-D
To chyba wszystko bylo zwiazane ze zmiana pogody, bo brzydko na dworze :ico_noniewiem:

My jedziemy na ostatnie zakupki dla dzidziusia a potem do nowego domu malowac.

Milego dnia!!!!!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

05 cze 2008, 12:00

witajcie
cierpie na brak czasu,ale wkleje wam pare fotek w biegu :ico_oczko:

oto pare foteczek,zaraz uciekam do szkoly karmienia :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-05, 11:40 ]
Obrazek

buiaki

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

05 cze 2008, 20:38

emalia30, śliczności ten twój Synek!!!! :ico_brawa_01: gdzie dokładnie mieszkacie w Dublinie, Kochana?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 cze 2008, 22:41

Emalia boskie fotki :ico_brawa_01: a Nathanek jaką ma śniadą cerę :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak starszy brat??? nie jest zazdrosny>????to chyba juz nie ten wiek, ze jest zazdrosny co????

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

05 cze 2008, 22:59

zirca, mieszkamy na Tallaght na Firhouse a ty???-dziekuje za komplement co do maluszka :ico_haha_02:

martuchafrost, dziekuje Marteczko ,mysle,ze sniada ma troszke,ale to tez pozostalosci po zoltaczce
co do zazdrosci syna starszego to jej nie ma :-D i cale szczescie
ok uciekam,musze sie klasc wczesniej bo noce sa ciezkie
buziaki

[ Dodano: 2008-06-06, 11:19 ]
witajcie

dzis rano moj maluszek zrobil mamie niespodzianke,chcialam go troszke bez pampersa potrzymac,wiec po miedzy nozki wlozylam tetre i podobalo mu sie,ze moze wierzgać nóżkami,ale nagle jak nie wystrzelil i cala mnie okupcial :ico_haha_01: ,widac bylo po nim,ze byl zdziwiony hehe,oby na szczescie
pozniej spal mi w bujaczku ponad godzine,super sprawa tylko martwi mnie by sie nie przyzwyczail do bujania :ico_noniewiem:
dzieki temu moglam sie wykapac i wstepnie nastawic obiad jak i ogarnac troszke dom i nastawic juz tradycyjnie pranie :-D


u nas dzis wieje i chmury sa,pewnie tez popada przelotnie,ale wyjde z nim choc na troche
na jutro dostalismy zaproszenie na podwojnego urodzinowego grilla do znajomych i nie wiem czy isc,w koncu mozemy zawsze wrocic ,a maly niech sie moze uczy zmian otoczenia


milusiego dnia kochane dla was

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

07 cze 2008, 00:29

Czesc dziewczyny!
Jesli chodzi o kamienie to ja Olka zawziecie probowalam karmic i udalo sie 7 m-cy ale +butla.On od urodzenie mial jedzenie gdzies i wolal spac nawet pielegniarki nie byly w stanie go dobudzic.I jak bralam go do cyca to moze 5 minut i gora potem sen 15 min i znow cyc 5 :ico_olaboga: sama sie teraz zastanawiam jak ja to znosilam ale bylam tak przeszczesliwa matka ze nie zauwazalam chyba tego no i nic mnie nie bolalo wiec bylo latwiej :-)
W kazdym razie on tak jak Natanek przysypial przy cycu i nigdy nie widzialam czy zjadl czy nie a balam sie podac mleko w butelce sztuczne i z tego niedojadania dostalam zapalenia piersi :ico_olaboga: goraczka ponad 39 i brak pokarmu a tak sie zdazylo ze bylo to dokladnie w 6 tyg po porodzie i akurat tego dnia miala kontrole i gina.Rozmasowal mi piers i goraczka natychmiast spadla :-) ale pokarmu prawie tydzien nie moglam odzyskac na tyle zeby malego wykarmic.Ziola pomogly ale butelka nam juz musiala twarzyszyc do konca.Potem juz coraz rzadziej karmilam ten 7 miesiac to juz tylko na noc z jednej piersi.
Z Dawidkiem natomiast bylo latwiej bo on ladnie ssal ale tez byly dni ze non stop na cycu a mialam przeciez Olka ktoremu tez musialam poswiecic czas wiec juz odwazniej zaczelam po cycu na noc i raz dziennie dokarmiac malego sztucznym mlekiem mialam pewnosc ze zjadl i chwile dla starszego synka :-) a noce przesypial do 4 5 a czasem do 6 rano :ico_szoking: wiec pokarm stopniowo mi zaczal zanikac z powodu tych dlugich przerw.Czytala niby ze powinno sie budzic dziecko ale ktora mloda mama nie marzy o wyspaniu sie??? :ico_puknij: trzeba sie cieszyc jak dziecko spi wiec ja nie budzilam go,wystarczylo mi ze Olek jeszcze potrafil wowczas kilka razy budzic sie w nocy :ico_olaboga:
Jak Dawidek mial 3 miesiace przylecielismy tu i dawalam mu mleko wlasnie dokladnie to ktore teraz Emilka kupilas :-) zoltego za nic nie chcial bo bylo gorzkie a zielone ok.Te z napisem premium czy jakos tak sa chyba dla alergocznych dzieci.
I tak powolutku przestawalam karmic do 5 miesiecy.
Tak wiec Emilka nie meczcie sie to naprawde nic zlego jak zaczniesz mu dawac butle a twoje rozterki sa dla nas absolutnie zozumiale ja tez twierdze ze porod to pikus w porownaniu do karmienia piersia :ico_olaboga: Macie mozliwosc sobie pomoc sztucznym mleczkiem wiec skorzystajcie a bedziecie bardziej wypoczeci i szczesliwsi :-)

emalia30, zdjecia przecudowne a maly ehhh tylko wycalowac :-D

martam21, jak bedzie mialo na imie wasze malenstwo??? :ico_haha_01: urodzisz piekna letnia pora :ico_brawa_01: Olek urodzil sie 29czerwca i bylo cudownie rodzic w ciepelku :ico_brawa_01:

Emilka lecisz sama z chlopcami do Pl?
nie martw sie Natanek pewnie wiekoszosc podrozy przespi :ico_oczko: a te dylematy czy wszystko co potrzebne wzielo sie dla dziecka towarzysza mi do dzis :ico_olaboga:

Monia dzieki sliczne za zdjecia ktore mi przeslalas mailem :ico_buziaczki_big: jest co ogladac :ico_haha_01:
Bylas u lekarza na kontroli po tych lekach???

Mnie jutro do pracy sciagneli a nie chce mi sie jak holera z coraz wieksza nie checia tam chodze mowie wam :ico_zly:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

07 cze 2008, 11:04

cholerka ale sie napisalam i posta mi wcielo :ico_zly:

Magda Sz., dziekuje ze opisalas mi to jak sama przechodzilas okres karmienia z synkami,to wazne dla mnie:)
wciaz czekam na nawal pokarmu ,ktory nigdy nie nastapi zapewne,herbatki na laktacje nie sa dostepne we wszystkich w kolo ruskich sklepach a do Bray gdzie ponoc sa nie mam jak sie wybrac,po za tym moj M. tez pracuje i to po 15 godz ,dzis tez robi
wieczorem roznie bywa z tym karmieniem,daje mu 1 butle mojego pokarmu i 1 sztucznego,ale ost widze,ze i 3-cia dorabiam ze sztucznego,rosnie i wiecej widac potrzeba malemu
powinnam przed butla dawac cyca,ale z tym roznie jest,raz mi sie chce a raz padam i ide na latwizne podajac odrazu butelke,wiem,ze jak nie przespie nocy jako tako to i dzien bedzie do bani
w dzien natowmiast non stop piers tzn staram sie karmic 20min jedna i tyle samo druga i odstawic go na conajmniej godzinke,czasami jest ciezko,bo maly Natanek polowe karmienia przy piersi przespi,ale coz musze go jakos nauczyc,ze sie je a nie spi i nie pomaga targanie policzka,czy zatykanie noska
emalia30, zdjecia przecudowne a maly ehhh tylko wycalowac :-D
-dziekujemy :-)
Emilka lecisz sama z chlopcami do Pl?
-no wlasnie sama :(
i juz martwie sie co zabrac itd,mam gondole plus fotelik,dwa bagaze i 2 podreczne,szok jak ja sie z tym zabiore,po za tym nie wiem ile brac i jakich ubranek dla Natanka,czy kupowac mleko tutaj i brac tam,ponoc bebilon 1 jest dokladnie tym samym mlekiem co to tutaj-wyczytalam na jakims forum
tragedia z tym a to juz za miesiac
moze Martusia cos mi doradzi :ico_sorki: ,ona w koncu z Franeczkiem latala nie raz od malego i wie co i jak na bierzaco
lece liniami Ryanaira i to o 6 rano wylot

milego dnia kochane,buziaki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość