Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

04 cze 2008, 21:44

Witajcie wieczorkiem :-D
U nas też okrutne upały ale trzeba dzielnie je znosić bo uwielbiam lato i gorąco a na samo wspomnienie o zimie brrrr..... :ico_nienie:

Kasiula, niezły gladiator Ci rośnie :-D

Mery, przyłączam się do uzdrawiającego buziaczka dla Kornela :-)
U nas już po wirusie. Leki, które dostał świetnie pomogły. Ważne jest żeby nie podawać dziecku w tym czasie nabiału.
Ależ Ty dziewczyno masz sny :ico_szoking: :ico_oczko:

Iwciu, zdjęcia super :ico_brawa_01: Ja też chyba należę tu do najstarszych :ico_olaboga: ale duchem jestem młoda i to najważniejsze! Czasem jednak zastanawiam się nad kwasem hialuronowym :ico_oczko:

Edulita, całe szczęście już po operacji. Cieszę się, że już dobrze i jesteś z Nikolką i z nami :-D

Asiu, Marittko jestem Waszego zdania co do "szkolenia" sześciolatków. Nasza młodzież i tak wypada dużo lepiej niż inne kraje pod względem wiedzy, więc niech douczają zachodnich nieuków a od nas się odczepią :ico_oczko:

Maziu, co do wyjazdu męża to jedynie możesz zazdrościć mu zmiany miejsca bo upały u nas identyczne jak w Portugalii :ico_oczko:

Nie mogę jak zwykle w takich sytuacjach, pogodzić się i zrozumieć Boga......... :ico_placzek: Mam na myśli dzisiejszą śmierć Agaty Mróz. Dwa miesiące temu urodziła córeczkę .... Nie ma sprawiedliwości! Dlaczego matka nie może cieszyć się największym skarbem i dlaczego ten skarb ma zostać prawie sam na świecie ... bez najważniejszego dla niej człowieka :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 cze 2008, 06:43

Witam ja dziś pierwsza :-) Ale już niemoge spać mąż mi się zerwał dziś wcześniej do pracy, i mnie obudził :-) Jutro wyjeżdża to dziś ma kupe rzeczy do zrobienia, napewno wróci dziś pózno :ico_olaboga: Wczoraj poszłam do koleżanki robiła mi paznokcie, ale odpoczełam siedziałam u niej 3 godz. Pogadałyśmy pośmiałyśmy się jak przyszłam do domu dzieci spały a mąż pracował przy kompie. Dziś zapowiada się znowu upał już słońce tak daje przez te szyby :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

05 cze 2008, 10:30

Witam panienki :ico_haha_01:

MERY --- no to widzę, że słusznie Ci w tym śnie przywaliłam :ico_brawa_01: :-D Zmądrzałaś już troszkę i przestałaś nas podejrzewać????? :ico_nienie: :ico_haha_01:

EDULITA --- pytałaś lekarza jak długo powinnaś zaczekać z zajściem w ciążę?

NELLY --- straszna ta wczorajsza historia ale ja staram się odcinać od takich rzeczy zwłaszcza teraz jak jestem :ico_ciezarowka: I tak niczego nie zmienię, nie znajdę wytłumaczenia, nie zrozumiem więc szkoda nerwów. Nie oglądam wiadomości WCALE a wczoraj cały dzień słuchałam muzyki i oglądałam bajki. Od Was dowiedziałam się i to trochę za dużo ale wybaczam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 cze 2008, 10:50

Witam
moje drogie Panie

życzę miłego dnia, u nas silny wiatr, ciepło, troszkę chmurkek, czyli super :-) i zapewne dlaeko nam dziś z pogodą do Portugalii :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 cze 2008, 10:52

Kasiulko - w poniedziałek ide na kontrole to się zapytam ale podejrzewam że z pół roku conajmniej :ico_noniewiem: trudno poczekam żeby później jakiś cyrków nie było :-/ co do odcinania się od takich rzeczy to popieram ja też żadko oglądam telewizje i wiadomości bo jak słysze o takich tragediach to jakoś mnie dotyka i przerzywam i z głowy m nie może wyjść - a teraz tych złych rzeczy tyle że niemam sił :ico_noniewiem: aw twojejobecnej sytuacji i stanie to tylko wesołe rzeczy oglądać na przykład bajki i to eż wesołe :)

[ Dodano: 2008-06-05, 11:03 ]
Asiu - u nas wieje ale i tak strasznie gorącoo :ico_noniewiem: chciałabym jakąś burze albo choć mały deszczyk bo już susza niesamowita :-P

[ Dodano: 2008-06-05, 11:17 ]
IwciuRiterko- dziękujemy za fotki pooglądałyśmy sobie z Niki kawalerów chłopcy na schwał :ico_brawa_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 cze 2008, 11:51

No już jestem zaliczyłm kawke u bratowej :-) U nas też wieje :-) W końcu nie tak daleko ammy do Wrocka, więc pogoda zawsze taka sama :-D NoNo nie taka jak w Portugalii :-) a dziś się troche zezłościłam bo dowiedziałam się w przedszkolu że Martynka ma w następnym tyg. same występy i nici z wypoczynku na wsi. Ale sobie pojade na weekend i może potem w srode mama po mnie przyjedzie :-) Masz racje Kasiulko nie oglądaj wiadomości bo tam nic mądrego nie mówią same głupoty a poco masz się denerwować :-) No a do tego to pokazuja te ludzkie tragedie :ico_olaboga: człowiek tylko potem chodzi i głupoty mu do głowy przychodzą :-) Moja teściowa to się nasłucha tych rzeczy różnych na czyta tych głupich gazet a potem wydzwania do nas i panikuje :ico_zly: niedaj boże jak by dziś powiedzieli coś o jakiś samolotach albo wycieczkach za granicą to ja musze wyłończyć telefon bo mi żyć nie da :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 cze 2008, 12:07

maziu, - fajnie że tak sobie Martynka występuje takie występy uczą dziecka obycia i dodają pewności siebie :ico_brawa_01: moja Niki tez występuje w domku tańczy jakją poprosze i śpiewa po swojemu :ico_oczko: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-06-05, 12:08 ]
Jak mi się uda to wyśle wam dziś fotki bo już dawno obiecałam ale jakoś do dziś się nie zebrałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 cze 2008, 12:21

Hejka :-D

aaaallleee mam dzis lenia ,do tego jakiś ból wlazł mi w plecy i chodzę jak jakiś koślawiec :ico_oczko:

Unas dziś troszkę chłodniej .chmurki gonią jedna drugą ,a poza tym straaaasznie wieję :ico_olaboga: ,ale jest całkiem fajnie :-)

Edulitko zbieraj się z tymi fotami,bo faktycznie nas zaniedbałaś,a że teraz wysilac się nie możesz ,to zawal na zdjęciami :ico_oczko:

Macie rację,że szkoda oglądać wiadomości,mi ten wczorajszy dzień jeszce z głowy nie chce wyjśc :ico_placzek:

Maziu to szybciutko "wróciłaś " :ico_oczko: z wyjazdu na wieś :ico_oczko: .Cóż trudno ,jak się ma małą artystkę z zawalonym terminarzem,to tzreba się dostosować :-D

znikam prasować, a tak mi się NIE CHCE :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 cze 2008, 13:10

Iwciu - a ja bym z chęciom poprasowała wszystko bym chciła robić bo mnie ta bezczynność dobija a w dodatku jak wróciłam ze szpitala do domku to czekało na mnie nowe żelazko (prezent od męża :-) )szkoda że nie moge sobie poprasować nim a korci mnie :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 cze 2008, 13:22

już poprasowałam ,ale i dziecko mi się wyspało i koniec wolnego / :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości